Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema
 

Ochelari de soare ce ofera protectie maxima si la 3000m

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.518
  • Înscris: 10.01.2007
Unde gasesc in Bucuresti ochelari de soare de calitate, cu care sa te simti in siguranta si in zone glaciare, la peste 3000m?
Am vorbit azi cu ceva dealeri UVEX insa oferta e destul de slabuta, nu am in ce alege, nu au mai nimic pe stoc.
Stie cineva un nr de tel de la INTERSPORT? Site nu au si oricat m-am starduit n-am putut sa aflu un nr de tel de la ei. Acolo gasesc ochelari de soare de pe la firmele mentionate mai sus? In Bucuresti, doar in Unirii este INTERSPORT?

Astept si recomandari din Brasov.

#2
Andrei221

Andrei221

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 833
  • Înscris: 04.02.2006
incearca :
Telefon
+40(21)3124454

#3
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.518
  • Înscris: 10.01.2007
Gasisem si eu ieri nr asta de tel pe ifocompanies da nu raspundea nimeni. Dupa vreo 3 tel la informatii Romtelecom am gasit si alt nr, dar se pare ca nu au ce caut eu.
Astept in continuare recomandari pt magazine din Bucuresti sau Brasov.

#4
GUP

GUP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.359
  • Înscris: 24.03.2006
De acestia ce zici ?  > http://www.mormota.r...mp;cont=hrg4000

Firma SH+ (Sunhelmet) e din italia, si produce echipamente sportive de mare calitate. ( http://www.sunhelmet...t_occhiali2.asp )
Am si eu o pereche de ochelari de la SH+, foarte buni, fara dioptrii sau aberatii optice. Constructie exemplara, lentile de schimb, cutie de protectie, banda elastica pentru fixare pe cap (se ataseaza separat), saculet de protectie care are si rolul de microfibra, insctructiuni de folosire etc. Pe scurt multumit. Tot de la mormota luati. :)

Mai gasesti ochelari sport si la Craimont > http://www.craimont....bafcceaf4596d2c

PS: O'Neill nu cred ca face ochelari. Iar in cazul in care face nu sunt al nivelul firmelor reale. O'Neill sunt specializati in echipamente de surfing si scufundari. Firme de ochelari de sport, dintre cele mai bune sunt: Oakley, Uvex, Carrera, Cebe, Bole, Rudy Project, SH+ si chiar Adidas (cu conditia sa fie produse originale). Si aici iti recomand atentie mare! Ochelarii Oakley sunt cei mai contrafacuti, daca cauti aceasta firma ai grija de unde ei, si informeaza-te bine ce anume contine pachetul de baza. Sub nici o forma ochelarii de calitate nu se vand la bazar. Toti producatorii de renume ofera garantie, cutii de protectie, uneori si pliante.

EDIT: Am uitat sa fac o precizare! Pentru zapada, ghetari, altitudine mare, NEAPARAT ochelari din Categoria 4.

Editat de ©GUP, 12 septembrie 2007 - 17:25.


#5
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.449
  • Înscris: 17.05.2006

View PostIvanna, on Sep 10 2007, 20:36, said:

Unde gasesc in Bucuresti ochelari de soare de calitate, cu care sa te simti in siguranta si in zone glaciare, la peste 3000m?
Am vorbit azi cu ceva dealeri UVEX insa oferta e destul de slabuta, nu am in ce alege, nu au mai nimic pe stoc.
Stie cineva un nr de tel de la INTERSPORT? Site nu au si oricat m-am starduit n-am putut sa aflu un nr de tel de la ei. Acolo gasesc ochelari de soare de pe la firmele mentionate mai sus? In Bucuresti, doar in Unirii este INTERSPORT?

Astept si recomandari din Brasov.

Da . Si nu este in Unirii ci vis-a-vis de Unirii.

#6
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.518
  • Înscris: 10.01.2007
Ma refeream la Piata Unirii, nu la magazin

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate