Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
windows 10 drivere startup degrad...

Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...
 Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 

Provider internet in Drumul Taberei?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
Cipiamon

Cipiamon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 05.03.2004
EVITATI U-NITE sau u-nited , sunt extrem de neseriosi, pica netul tot timpul, si serviciul de remediere este execrabil, stiu pe cineva care-i asteapta de vreo doua saptamani... sa repare conexiunea, cu insistente si telefoane zilnice...
Cum e posibil sa te programeze pentru remediere intr-o zi in care nu se lucreaza, aparadu-se cu argumentul ca nu s-a stiut :) la casiere e plin de oameni care vor sa relieze contractele, asa ca FERITI-VA!

#38
mihai23378

mihai23378

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 05.01.2007
in drumul taberei retelele sunt infecte.ii cred pe cei care au dat detali despre hobynet fiindca acelasi lucru l-am patit si eu de la cei ce se numesc HERTZA. firma de 2 lei, cu angajati foarte slabi pregatiti(probabil si foarte prost platiti) niciodata raspunzand intrebarilor puse. daca as avea in drumul taberei nr 14 bl b3 alta firma care sa poata oferi servicii de internet si date in secunda urmatoare as pleca de la acesti speculanti notorii care se numesc HERTZA.

#39
ciponne

ciponne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 29.06.2005
Salut,

eu, din 2004, dc nu ma insel si pana in iunie 2008 am fost abonat la Publifon. Au avut servicii excelente, uptime foarte bun, am fost foarte multumit. Insa a venit RDS-ul, i-a cumparat si apoi a inchis afacerea. De la RDS inca nu vreau sa iau net, pentru ca stiu ce dude sunt si care le este nivelul in ceea ce priveste relatiile cu clientii.

Aveti alte alternative?

#40
ionutbrlk

ionutbrlk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 07.02.2006
Stie careva o firma serioasa de internet care sa aiba acoperire pe Dr Taberei 59A. Momentan eu am internet de la Airbites, dar de 2 luni nu imi merge internetul. E cea mai jalnica firma

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate