Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Gheorghe Hagi

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

Poll: Ce parere aveti despre antrenorul Hagi? (131 member(s) have cast votes)

Este un antrenor bun?

  1. Da (33 votes [25.19%])

    Percentage of vote: 25.19%

  2. Nu (75 votes [57.25%])

    Percentage of vote: 57.25%

  3. Nu stiu (23 votes [17.56%])

    Percentage of vote: 17.56%

Vote Guests cannot vote

#19
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005
Personal cred ca Oli a fost si este (nu spun ca va si ramane) un antrenor modern,cu rezultate,dar cu o imagine deplorabila.A avut succesul care l-a avut cu Steaua,dar imaginea pe care si-a creat-o in fata suporterilor nu mai putea fi schimbata nici daca ar fi castigat CL.Si ca orice tip modern a ales calea cea mai buna de a se desparti de Steaua si "seicul" ei.

    Hagi vine cu o alta imagine;aproape indestructibila...imaginea unui invingator.Pe unde a fost a avut si rezultate fata de ceea ce a avut la dispozitie,nu a au fost numai esecuri pe linie.Momentele prost alese fac parte din viata,dar nu eticheteaza o persoana.Cu siguranta peste tot a incercat sa aduca rezultatele echipei la nivelul planurilor sale (logic) si nu cred ca Hagi e tipul de om cu planuri limitate.

#20
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Degeaba ai planuri marete daca nu poti/stii sa le pui in aplicare. Se anunta un campionat foarte interesant, sper ca Hagi sa-si confirme din nou maretele sale calitati de antrenor :rolleyes:

#21
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
hagi nu a avut maret decat stangul ala. ca antrenor suge timp mare.

#22
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005

 Bobby_ro, on Jun 25 2007, 22:15, said:

[....] sper ca Hagi sa-si confirme din nou maretele sale calitati de antrenor :rolleyes:



Dap,ironia ta e mai mult decat evidenta.Adevarul e ca noi putem vorbi la nesfarsit;Hagi are haturile propriului destin in mana si cu putin sansa cred ca poate deveni si un antrenor de exceptie!

Edited by .Cris.M., 25 June 2007 - 23:27.


#23
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,491
  • Înscris: 17.04.2006

 .Cris.M., on Jun 26 2007, 00:26, said:

Dap,ironia ta e mai mult decat evidenta.Adevarul e ca noi putem vorbi la nesfarsit;Hagi are haturile propriului destin in mana si cu putin sansa cred ca poate deveni si un antrenor de exceptie!

Poate deveni , peste vreo 5 ani , dar nu 5 ani petrecuti in Romania . Deocamdata nu are nici macar o urma de talent ca antrenor ... Fotbalistul fotbalist , antrenorul antrenor , antrenorul bun = fotbalist nereusit :) ( cu exceptii desigur ) fotbalist bun - antrenor bun , mai rar

#24
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Nu stiu ce sa spun. Sa uitam ce a fost la Nationala, atunci a fost vina Federatiei ca a pus un antrenor neexperimentat direct pe postul de antrenor principal la echipa nationala. Apoi experientele Timisoara si Galata nu au fost chiar asa rele. E bine ca a luat o pauza.
Nu sunt sigur de postul lui de antrenor, stie fotbal, chiar foarte mult, dar nu prea stie sa vorbeasca cu jucatorii...
O sa-l etichetam mai bine dupa ce incepe campionatul, dupa ce vin meciurile din UCL, vedem cum se descurca. E pariul lui, daca da gres...

#25
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Mai eu zic ca cel putin in turul I UEFA va duce pe Steaua. (adica locul 3 in grupele Champions League). Ramane de vazut ce schimbari tehnico-tactice va face la echipa.

#26
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Poate a avut timp sa refeflecteze asupra noii lui meserii in perioada cit a stat degeaba si acum, poate, e alt om. Dar chiar si asa, dupa ce am urmarit conferinta de presa de la 'palat' am tras concluzia ca viata lui nu va fi usoara acolo pt ca ciobanul a ramas tot cioban. Si a aratat-o din plin la conferinta. Marile lui probleme vor veni de la jiji.

#27
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
am votat DA
o sa vedem la sfarsitu campionatului daca m-am inselat sau nu :)

#28
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,892
  • Înscris: 28.11.2006
hagi a ramas cu "complexul satauii" (pentru cine nu mai tine minte, zicea ca ar trebui sa i se ridice o statuie pentru cate a facut pentru fotbalul romanesc). E o atitudine deosebit de aroganta pe care si-a manifestat-o fata de presa, de jucatorii pe care i-a antrenat si nu in ultimul rand fata de suporteri. Pe cand inca juca, s-a tinut un eveniment de caritate, parca in folosul copiilor din orfelinate, ca era "la moda" atunci. Singurul lucru cu care a binevoit sa contribuie dumnealui a fost sa dea autografe pe niste mingi care urmau sa fie scoase la licitatie :puke: Spre binele lui, sper ca s-a mai potolit in timpul cat a luat pauza, dar daca va continua asa e clar ca nu va avea curand rezultate.

Pe de alta parte, s-ar putea totusi intelege bine cu Jiji, avand in vedere ca sunt amandoi machidoni si ca Jiji e nasul lui Hagi. S-ar putea sa aiba o viata (prea) lunga ca antrenor la Steaua, chiar daca rezultatele vor intarzia sa apara.

#29
Danitzi

Danitzi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,723
  • Înscris: 02.11.2005
Eu am votat NU ca asa am ramas de la ultimul referendum :lol:

Daca ar fi ramas Oli la Steaua, Dinamo ar fi avut ceva probleme, asa cu venirea marelui Hagi chiar stau linistit in privinta echipei care va cistiga campionatul.

#30
the_money_maker

the_money_maker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 02.05.2007
cred ca hagi este un antrenor destul de bun... dar steaua merita mai mult nu cred ca va face mare lucru

P.S. :  NU TIN CU STEAUA :P

#31
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006
Sunt stelist si cred ca venirea lui Hagi la echipa a adus si mai multa liniste si zic ca acesta este adevaratul test pentru Hagi in care trebuie sa demonstreze daca este cu adevarat un antrenor bun sau nu

#32
the_money_maker

the_money_maker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 02.05.2007

 Figo_jr2006, on Jul 1 2007, 16:04, said:

Sunt stelist si cred ca venirea lui Hagi la echipa a adus si mai multa liniste si zic ca acesta este adevaratul test pentru Hagi in care trebuie sa demonstreze daca este cu adevarat un antrenor bun sau nu

liniste nu e singurul lucru necesar trebuie mai multe lucruri
intradevar acesta e testul pentru Hagi sper sa il treaca.

#33
mystic_fdd

mystic_fdd

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 22.05.2007
Hagi e un antrenor bun,are o experienta de jucator prea mare pentru a nu fi invatat nimic din ea; trebuie sa aibe insa si ajutorul conducerii. Mai trebuie facute transferuri la Steaua.

#34
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
nu prinde 5 etape...

#35
dj-spaniolul

dj-spaniolul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 28.07.2006
Eu am incredere deplina in hagi....iubeste mult  steaua...si va pune foarte mult suflet...

A avut ghinion shi  a antrenat doar echipe...care nu au facut treaba nici dupa ce el a plecat.....gen timisoara care nici acum nu joak nimic....sau echipa nationala care cu hagi a fost foarte aproape s ase califice....dar dupa aceea  a jucat si mai slab....abia acum cu piturca a inceput sa mai miste ceva.  Galata iar joak foarte prost si acum.

Dak se vor face trasnferurile despre care se vorbeste....Steaua va avea un sezon incredibil

#36
Kanony

Kanony

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 07.12.2006
a fost jucator mare... dar ca antrenor , cel putin pana acum nu a demonstrat multe.. oricum, mai are mult timp in fatza :P . cel putin ,romania a pierdut calificarea de la mondialu` din 2002 mai mult din cauza lui :| ..astept sa vad ce face in campionat cu steaua

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate