Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Gheorghe Hagi

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

Poll: Ce parere aveti despre antrenorul Hagi? (131 member(s) have cast votes)

Este un antrenor bun?

  1. Da (33 votes [25.19%])

    Percentage of vote: 25.19%

  2. Nu (75 votes [57.25%])

    Percentage of vote: 57.25%

  3. Nu stiu (23 votes [17.56%])

    Percentage of vote: 17.56%

Vote Guests cannot vote

#37
Alex_82

Alex_82

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,372
  • Înscris: 18.02.2007
Pana acum s-a achitat cu brio de sarcina, chiar daca Steaua nu practica un joc spectaculos cu 3goluri/meci.

Ii urez bafta in continuare!

PS:Valoarea echipei se va vedea in meciul cu CFR-ul din 19.08.2007.

#38
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005

Quote

Dacă nu-l bagă pe Rădoi fundaș la marcaj, Hagi trebuie să plece. Dacă nu mă ascultă, să plece și gata. Eject. Îi dau banii înainte pe un an și la revedere. Când era Olăroiu îi ziceam: «bă Oli hai să intre ăla» și mă asculta", a explodat Becali la finalul meciului CFR Cluj - Steaua. Ieșirea lui patronului a inflamat iar spiritele în rândul suporterilor steliști.

sursa-jurnalul.ro

    Uimitor atacul lui Becali la Hagi,nu credeti?Chiar si presupunand ca are dreptate,patronul Stelei exagereaza in mai tot ce face.Pacat....

#39
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
nu prea merge Hagi...

#40
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
mai, nu stiu daca merge hagi sau nu...stiu doar ca am vazut intr-un meci cand era antrenor in turcia, o asezare foarte flexibila si foarte misto a jucat.
parerea mea e alta: jiji face pe nationalistul si in afara de portar a adus doar romani, ca sa arate ca romanii sunt mari fotbalisti. la o echpa trebuie sa aduci in primul rand jucatori care sa se inteleaga intre ei (pe teren) si sa se completeze...daca aduci la repezeala jucatori aiurea o sa ai o salata si nu e vina antrenorului...

#41
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
jiji se baga unde nu-i fierbe oala...vine cu "eu sunt razboinicul luminii si vreau sa joace X"...si astfel se dau toate planurile/schemele peste cap...

#42
petre79

petre79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 23.06.2007
hagi este zero ca antrenor;echipa nu joaca absolut nimic de cand a venit el;tot ce a castigat steaua sezonul acesta,inclusiv calificare in CL s-a datorat norocului;tot ce a construit zenga si protasov la steaua a stricat in timp olaroiu iar acum hagi;si asta o spune un stelis infocat;imi pare rau dar asa este;sper sa se schimbe ceva dar cu hagi antrenor nu prea vad ce si cum

#43
liviumx

liviumx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 19.12.2006
hagi nu este prea talentat ca antrenor. in liga campionilor a ajuns doar cu noroc .... ca jucator a fost de nota 10 ... ca antrenor e cam de nota 5-6

#44
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Am votat NU.

Cu Hagi ca antrenor, Steaua a castigat cateva meciuri "usoare", dar in fata echipelor ca Unirea Urziceni si CFR Cluj, care sunt candidate la primele 5 locuri, nu a facut fata.
Sunt curios cat timp va mai ramane sub tutela lu' Jiji.:)

#45
4nDr3i

4nDr3i

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,114
  • Înscris: 24.04.2006
E bun dar nu foarte bun ... mai are de învățat.

#46
Mucinrov

Mucinrov

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 02.09.2007
Hagi mai sta la Steaua maxim pana la sfarsitul saptamanii.
Dupa macelul de la Praga ( ne-o luam la 2 goluri diferenta ), Hagi va fi atacat din toate directiile. Cotidienele de sport o sa-l desfiinteze, comentatorii lu peshte de la televiziuni o sa-l acuze de toate cele, iar Jiji Behehecali o sa-l dezintegreze.
Cu toti pe cap, regele Hagi o sa iasa cu coada intre picioare.
Fie-i prohodu' antrenoratului usor! Oricum habar nu are sa antreneze.

#47
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 Mucinrov, on Sep 18 2007, 10:47, said:

Hagi mai sta la Steaua maxim pana la sfarsitul saptamanii.
Dupa macelul de la Praga ( ne-o luam la 2 goluri diferenta ), Hagi va fi atacat din toate directiile. Cotidienele de sport o sa-l desfiinteze, comentatorii lu peshte de la televiziuni o sa-l acuze de toate cele, iar Jiji Behehecali o sa-l dezintegreze.
Cu toti pe cap, regele Hagi o sa iasa cu coada intre picioare.
Fie-i prohodu' antrenoratului usor! Oricum habar nu are sa antreneze.
Serios? Cine a calificat echipa in grupele Champions League? In ultimii 11 ani doar 3 antrenori au reusit performanta de a califica Steaua in grupele Ligii Campionilor: Emerich Ienei, Cosmin Olaroiu si Gica Hagi. asa ca, din acestia trei nu vad pe nimeni altcineva mai potrivit sa antreneze Steaua. Ar mai fi Piturca, dar el se afla sub contract cu echipa nationala.

#48
Mucinrov

Mucinrov

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 02.09.2007
Bai duculene, Steaua joaca ce joaca azi doar fiindca au mai ramas in capul jucatorilor schemele invatate de la Protasov, Zenga si Oli. Din mixtura asta ciudata iese ce vezi tu acum la Steaua. Hagi nu i-a invatat nimic, baietii joaca din amintiri.

#49
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 Mucinrov, on Sep 18 2007, 10:57, said:

Bai duculene, Steaua joaca ce joaca azi doar fiindca au mai ramas in capul jucatorilor schemele invatate de la Protasov, Zenga si Oli. Din mixtura asta ciudata iese ce vezi tu acum la Steaua. Hagi nu i-a invatat nimic, baietii joaca din amintiri.
Asa o fi, dar pe mine unul ma intereseaza ca orice antrenor ar fi, sa fie lasat sa-si faca treaba asa cum stie, si nu schimbat la primul esec. Ar fi o mare greseala ca Hagi sa fie dat afara dupa primul joc in grupe. Daca Steaua va iesi pe ultimul loc in grupe, adica va fi eliminata din toate competitiile europene, atunci DA, poate fi dat afara. Dar nu tam-nesam asa, dupa 10 jocuri... <_<

#50
Mucinrov

Mucinrov

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 184
  • Înscris: 02.09.2007

 duculeana, on Sep 18 2007, 11:18, said:

Ar fi o mare greseala ca Hagi sa fie dat afara dupa primul joc in grupe.
Pierdem cu Slavia ( primul meci in grupe ) , locul 4 e al nostru.
Steaua nu poate bate pe Arsenal'2007 si Sevillia'2007 nici daca ar avea echipa din '86.
Singura sansa ar fi cu Praga, da daca o luam de la Praga, suntem exact fix pix, codasa grupei.
Sper ca nu ai sperante ca miscam cu Arsenal si Sevillia  -_-

Edited by Mucinrov, 18 September 2007 - 10:26.


#51
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 Mucinrov, on Sep 18 2007, 11:25, said:

Pierdem cu Slavia ( primul meci in grupe ) , locul 4 e al nostru.
Steaua nu poate bate pe Arsenal'2007 si Sevillia'2007 nici daca ar avea echipa din '86.
Singura sansa ar fi cu Praga, da daca o luam de la Praga, suntem exact fix pix, codasa grupei.
Sper ca nu ai sperante ca miscam cu Arsenal si Sevillia  -_-
Un egal in seara asta cu Slavia si unul in meciul retur de acasa + 1 egal acasa cu Arsenal ne-ar garanta locul 3 (saisprezecimile cupei UEFA) 100%. Totusi cred ca ii putem bate pe cehi la ei acasa fara prea mari probleme.

#52
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 duculeana, on Sep 18 2007, 11:34, said:

Un egal in seara asta cu Slavia si unul in meciul retur de acasa + 1 egal acasa cu Arsenal ne-ar garanta locul 3 (saisprezecimile cupei UEFA) 100%. Totusi cred ca ii putem bate pe cehi la ei acasa fara prea mari probleme.


prietene meciul cu slavia este maine
te cam grabesti

#53
ddumyy

ddumyy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 24.08.2005
Nu stiu daca este un antrenor bun sau nu (inclin putin spre "nu"), dar a inceput cu echipe prea mari. Trebuia sa inceapa si el ca Andone, Lucescu, Sabau etc.. sa inceapa cu echipe mai mici si apoi sa creasca

#54
popa_vict

popa_vict

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 23.07.2005
o noua idee ciobaneasca.....Rednic la steaua.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate