Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Gheorghe Hagi

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

Poll: Ce parere aveti despre antrenorul Hagi? (131 member(s) have cast votes)

Este un antrenor bun?

  1. Da (33 votes [25.19%])

    Percentage of vote: 25.19%

  2. Nu (75 votes [57.25%])

    Percentage of vote: 57.25%

  3. Nu stiu (23 votes [17.56%])

    Percentage of vote: 17.56%

Vote Guests cannot vote

#19
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005
Personal cred ca Oli a fost si este (nu spun ca va si ramane) un antrenor modern,cu rezultate,dar cu o imagine deplorabila.A avut succesul care l-a avut cu Steaua,dar imaginea pe care si-a creat-o in fata suporterilor nu mai putea fi schimbata nici daca ar fi castigat CL.Si ca orice tip modern a ales calea cea mai buna de a se desparti de Steaua si "seicul" ei.

    Hagi vine cu o alta imagine;aproape indestructibila...imaginea unui invingator.Pe unde a fost a avut si rezultate fata de ceea ce a avut la dispozitie,nu a au fost numai esecuri pe linie.Momentele prost alese fac parte din viata,dar nu eticheteaza o persoana.Cu siguranta peste tot a incercat sa aduca rezultatele echipei la nivelul planurilor sale (logic) si nu cred ca Hagi e tipul de om cu planuri limitate.

#20
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Degeaba ai planuri marete daca nu poti/stii sa le pui in aplicare. Se anunta un campionat foarte interesant, sper ca Hagi sa-si confirme din nou maretele sale calitati de antrenor :rolleyes:

#21
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
hagi nu a avut maret decat stangul ala. ca antrenor suge timp mare.

#22
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005

 Bobby_ro, on Jun 25 2007, 22:15, said:

[....] sper ca Hagi sa-si confirme din nou maretele sale calitati de antrenor :rolleyes:



Dap,ironia ta e mai mult decat evidenta.Adevarul e ca noi putem vorbi la nesfarsit;Hagi are haturile propriului destin in mana si cu putin sansa cred ca poate deveni si un antrenor de exceptie!

Edited by .Cris.M., 25 June 2007 - 23:27.


#23
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,471
  • Înscris: 17.04.2006

 .Cris.M., on Jun 26 2007, 00:26, said:

Dap,ironia ta e mai mult decat evidenta.Adevarul e ca noi putem vorbi la nesfarsit;Hagi are haturile propriului destin in mana si cu putin sansa cred ca poate deveni si un antrenor de exceptie!

Poate deveni , peste vreo 5 ani , dar nu 5 ani petrecuti in Romania . Deocamdata nu are nici macar o urma de talent ca antrenor ... Fotbalistul fotbalist , antrenorul antrenor , antrenorul bun = fotbalist nereusit :) ( cu exceptii desigur ) fotbalist bun - antrenor bun , mai rar

#24
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Nu stiu ce sa spun. Sa uitam ce a fost la Nationala, atunci a fost vina Federatiei ca a pus un antrenor neexperimentat direct pe postul de antrenor principal la echipa nationala. Apoi experientele Timisoara si Galata nu au fost chiar asa rele. E bine ca a luat o pauza.
Nu sunt sigur de postul lui de antrenor, stie fotbal, chiar foarte mult, dar nu prea stie sa vorbeasca cu jucatorii...
O sa-l etichetam mai bine dupa ce incepe campionatul, dupa ce vin meciurile din UCL, vedem cum se descurca. E pariul lui, daca da gres...

#25
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Mai eu zic ca cel putin in turul I UEFA va duce pe Steaua. (adica locul 3 in grupele Champions League). Ramane de vazut ce schimbari tehnico-tactice va face la echipa.

#26
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Poate a avut timp sa refeflecteze asupra noii lui meserii in perioada cit a stat degeaba si acum, poate, e alt om. Dar chiar si asa, dupa ce am urmarit conferinta de presa de la 'palat' am tras concluzia ca viata lui nu va fi usoara acolo pt ca ciobanul a ramas tot cioban. Si a aratat-o din plin la conferinta. Marile lui probleme vor veni de la jiji.

#27
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
am votat DA
o sa vedem la sfarsitu campionatului daca m-am inselat sau nu :)

#28
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
hagi a ramas cu "complexul satauii" (pentru cine nu mai tine minte, zicea ca ar trebui sa i se ridice o statuie pentru cate a facut pentru fotbalul romanesc). E o atitudine deosebit de aroganta pe care si-a manifestat-o fata de presa, de jucatorii pe care i-a antrenat si nu in ultimul rand fata de suporteri. Pe cand inca juca, s-a tinut un eveniment de caritate, parca in folosul copiilor din orfelinate, ca era "la moda" atunci. Singurul lucru cu care a binevoit sa contribuie dumnealui a fost sa dea autografe pe niste mingi care urmau sa fie scoase la licitatie :puke: Spre binele lui, sper ca s-a mai potolit in timpul cat a luat pauza, dar daca va continua asa e clar ca nu va avea curand rezultate.

Pe de alta parte, s-ar putea totusi intelege bine cu Jiji, avand in vedere ca sunt amandoi machidoni si ca Jiji e nasul lui Hagi. S-ar putea sa aiba o viata (prea) lunga ca antrenor la Steaua, chiar daca rezultatele vor intarzia sa apara.

#29
Danitzi

Danitzi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,723
  • Înscris: 02.11.2005
Eu am votat NU ca asa am ramas de la ultimul referendum :lol:

Daca ar fi ramas Oli la Steaua, Dinamo ar fi avut ceva probleme, asa cu venirea marelui Hagi chiar stau linistit in privinta echipei care va cistiga campionatul.

#30
the_money_maker

the_money_maker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 02.05.2007
cred ca hagi este un antrenor destul de bun... dar steaua merita mai mult nu cred ca va face mare lucru

P.S. :  NU TIN CU STEAUA :P

#31
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006
Sunt stelist si cred ca venirea lui Hagi la echipa a adus si mai multa liniste si zic ca acesta este adevaratul test pentru Hagi in care trebuie sa demonstreze daca este cu adevarat un antrenor bun sau nu

#32
the_money_maker

the_money_maker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 02.05.2007

 Figo_jr2006, on Jul 1 2007, 16:04, said:

Sunt stelist si cred ca venirea lui Hagi la echipa a adus si mai multa liniste si zic ca acesta este adevaratul test pentru Hagi in care trebuie sa demonstreze daca este cu adevarat un antrenor bun sau nu

liniste nu e singurul lucru necesar trebuie mai multe lucruri
intradevar acesta e testul pentru Hagi sper sa il treaca.

#33
mystic_fdd

mystic_fdd

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 22.05.2007
Hagi e un antrenor bun,are o experienta de jucator prea mare pentru a nu fi invatat nimic din ea; trebuie sa aibe insa si ajutorul conducerii. Mai trebuie facute transferuri la Steaua.

#34
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
nu prinde 5 etape...

#35
dj-spaniolul

dj-spaniolul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 28.07.2006
Eu am incredere deplina in hagi....iubeste mult  steaua...si va pune foarte mult suflet...

A avut ghinion shi  a antrenat doar echipe...care nu au facut treaba nici dupa ce el a plecat.....gen timisoara care nici acum nu joak nimic....sau echipa nationala care cu hagi a fost foarte aproape s ase califice....dar dupa aceea  a jucat si mai slab....abia acum cu piturca a inceput sa mai miste ceva.  Galata iar joak foarte prost si acum.

Dak se vor face trasnferurile despre care se vorbeste....Steaua va avea un sezon incredibil

#36
Kanony

Kanony

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 07.12.2006
a fost jucator mare... dar ca antrenor , cel putin pana acum nu a demonstrat multe.. oricum, mai are mult timp in fatza :P . cel putin ,romania a pierdut calificarea de la mondialu` din 2002 mai mult din cauza lui :| ..astept sa vad ce face in campionat cu steaua

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate