Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...
 Anulare Planului Urbanistic Zonal...

Flicker expunere drona noua

Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...
 Masinile cu volan pe dreapta - de...

Harta - apa minerala naturala

Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...
 RCS-RDS devine Digi Romania

Problema monitor

Ce software secure folositi pentr...

Tub flexibil retur combustibil tr...
 

Cum Iti faci un tracker ?

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
3 răspunsuri în acest subiect

#1
edyiseu

edyiseu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 152
  • Înscris: 17.02.2007
Deci sunt interesat sa ridic un torrent tracker(site)si nush cum.Ce tre sa faci mai intai?sa iti faci un site?Si alta intrebare Merge p widows sau e doar pt Linux.Astept plz un raspuns si niste informatii

#2
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.848
  • Înscris: 17.03.2004
daca te oboseai sa te uiti pe pagina macar pe pagina asta de pe aria curenta ai fi observat acest thread: http://forum.softped...howtopic=217140
dar lenea este, nu-i asa, o mare doamna :deadtongue:

Editat de ciuly, 12 aprilie 2007 - 22:57.


#3
edyiseu

edyiseu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 152
  • Înscris: 17.02.2007
M-am uitat dar nu m-am prea prins...ce program sa folosesc,Hypercube Tracker e bun ?

#4
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.848
  • Înscris: 17.03.2004
omule. ce naiba nu pricepi din ce am spus acolo? subiectul asta NU este de programare. este de software. tu cauti un program ca sa il folosesti nu cum sa programezi unul de aia am mutat threadu ala la software. gezaz. mai folositi-va capul ca de aia il aveti.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate