Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 

Caut site (re)designer...

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
deca2

deca2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 04.02.2004
Pentru cei interesati, adresa sitului meu este:
http://www.bestmusictop.com

Modelul pe care l-as dori este la http://www.christina-aguilera.home.ro .

Doresc oferte serioase.

1. Fara flash;

2. Culoarea de baza: #225080;

3. Site desenat pe "verticala" cu un frame exact cum este acum;designul sa se incadreze in tabloul dat de frame, acolo unde sunt afisate clasamentele respective, in "relief";

4. Coloana din stanga dispare, urmand ca toate linkurile sa fie ghidate sub frame-ul actual; Pe bara de meniu (vezi situl model) sa se gasesca doar
   Home, Top 1-50, Top 51-100, Top 101-150, Best melody, Best artist, Best picture, Send your melodies.

5. Logoul trebuie sa fie expresiv (vezi situl model). VREAU un IMPACT MASIV prin acel LOGO !!! Situl prezinta un top muzical online. Tot ceea ce sugereaza o competitie, este perfect. Nu ma bag in imaginatia voastra ;) . Cheia traficului meu sta in acel logo, practic toata (re)desenarea sitului meu sta in asta.

6. Ofer 100 $. Plata o voi face prin virament bancar sau cu mandat postal.

7. Rog inca o data seriozitate.

8. Oferte si modele pe [email protected]

9. Voi raspunde tuturor celor interesati.

10. Imi iau angajamentul de a nu folosi sub nici un fel eventualele designuri care sub un motiv sau altul nu imi convin.

#2
deca2

deca2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 04.02.2004
Simplu...
Totul se reduce la desenarea celui mai bun LOGO 750x200 pe #225080 si  a inca noua butoane...

#3
Karyll

Karyll

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 05.01.2004
o sa incerc eu ceva cel mai tarziu weekendul asta. putina rabdare. daca nu reusesc nimic iti zic oricum, adica sa nu te las sa astepti degeaba...

oh, and btw, mie nu mi se incarca http://www.bestmusictop.com/ de aici din camin. maine ma duc acasa si o sa incerc sa-l deschid. daca nu, o sa te rog sa-mi trimiti un screenshot, ceva, sa vad si eu cam unde sa "bat"... mersi  :oK:

#4
deca2

deca2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 04.02.2004
Bine!

Lista ofertelor ramane deschisa pana la 01.martie.04!
Nu vreau decat CALITATE!

#5
Netu

Netu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 03.07.2003
deca2,

Am OBS. ca ai suport PHP, deci nu stiu daca vrei doar partea de design sau si programarea ?

Vrei seriozitate, ai seriozitate, dar trebuie daca esti interesat sa-mi spui exact ce si cum vrei. Nu de genul "vezi site-ul cutare".

Oricum, daca esti interesat anunta-ma, dar numai daca esti hotarat, fara demo-uri la inceput pentru ca pentru 100$ nu merita efortul sa faci demo-uri.

Numai bine!

#6
Karyll

Karyll

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 05.01.2004
deca2, ti-am dat un mail acu vreo cateva zile... l-ai primit sau iara s-o f&#ut serveru meu de mail ?

si vrei si php/mysql ?

#7
deca2

deca2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 04.02.2004
Multumesc tuturor celor ce au propus (re)designuri pentru situl meu.
Nu au fost putini (26). Nu ma asteptam la o asemenea avalansha.
Optiunea mea a fost definitivata. Cu tot respectul pentru munca ii rog pe cei care se simt dati la o parte sa nu se supere.
Va multumesc tuturor!

#8
blueLotus

blueLotus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 29.04.2003
26... wow! nici eu nu ma asteptam...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate