Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...
 Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...
 Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 

Ce laptop imi recomandati?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
zargon5

zargon5

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 10.01.2007
Salut!

As dori sa achizitionez un laptop de calitate dar nu prea stiu ce.

Prima data m-am oprit asupra unui IBM ThinkPad T60 dar este prea scump si are placa video slaba :deadtongue: dar la autonomie sta super.

As dori sa cumpar acest model de la Toshiba: http://www.emag.ro/n...PSAA9E-0R100YG3

Evident cu un upgrade de 512 RAM. Ce parere aveti despre acest model

Ma cam ingrijoreaza cat tine bateria....pe site scrie max 2 h.

As dori sa stiu daca se poate skimba bateria cu una de capacitate mai mare? Sau macar daca as putea sa tin in rucsac un acumulator de schimb..... in caz ca se termina primul...
Daca aveti alte opinii va rog sa mi le spuneti sau alte modele care mi le recomandati

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate