Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...

Anulare Planului Urbanistic Zonal...
 Flicker expunere drona noua

Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...

Masinile cu volan pe dreapta - de...
 Harta - apa minerala naturala

Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...

RCS-RDS devine Digi Romania
 Problema monitor

Ce software secure folositi pentr...

Tub flexibil retur combustibil tr...

La multi ani @iogamac!
 

Nu stiu cum sa ma port cu el

- - - - -
  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#1
infinity_girl

infinity_girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 22.02.2007
Need some help! Suntem la inceput de relatie, si nu prea stiu cum sa ma port cu el. El e genul de baiat popular, fara bagajul de fitze insa. Eu sunt mai tacuta cand e vorba de oameni noi, desi dupa ce ajung sa ii cunosc, nu am probleme sa port o discutie. Dar acum parca am un gol in cap si nu imi vine nici o (nicio) idee. Si daca atunci cand iesim doar noi doi e ok, cand iesim cu prietenii lui, eu stau si nu spun mai nimic. Asta poate si pentru ca ei vorbesc despre restantele lor, masini sau calculatoare. Iar acum nu mai stiu ce sa cred. Aseara, dupa o intalnire "interesanta" cu prietenii lui, i'am dat un mesaj dragut de noapte buna, la care el mi'a dat un raspuns aiurea. Azi trebuia sa vina la mine la scoala si sa ma suna, dar nu a dat nici un semn. Ce fac? Nu vreau ca aceasta relatie sa se termine inainte sa fi inceput prea bine. :peacefingers:

#2
Graveland

Graveland

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 07.08.2006

 infinity_girl, on Feb 22 2007, 15:08, said:

Need some help! Suntem la inceput de relatie, si nu prea stiu cum sa ma port cu el. El e genul de baiat popular, fara bagajul de fitze insa. Eu sunt mai tacuta cand e vorba de oameni noi, desi dupa ce ajung sa ii cunosc, nu am probleme sa port o discutie. Dar acum parca am un gol in cap si nu imi vine nici o (nicio) idee. Si daca atunci cand iesim doar noi doi e ok, cand iesim cu prietenii lui, eu stau si nu spun mai nimic. Asta poate si pentru ca ei vorbesc despre restantele lor, masini sau calculatoare. Iar acum nu mai stiu ce sa cred. Aseara, dupa o intalnire "interesanta" cu prietenii lui, i'am dat un mesaj dragut de noapte buna, la care el mi'a dat un raspuns aiurea. Azi trebuia sa vina la mine la scoala si sa ma suna, dar nu a dat nici un semn. Ce fac? Nu vreau ca aceasta relatie sa se termine inainte sa fi inceput prea bine. :peacefingers:
Incearca un blow-job poate-l imbunezi.

#3
infinity_girl

infinity_girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 22.02.2007
da...foarte dragut...credeam ca pe site-ul asta sunt oameni seriosi care nu pun post'uri doar ca sa se afle in treaba, dar se pare ca m-am inselat

Edited by mufă, 22 February 2007 - 15:41.


#4
Graveland

Graveland

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 07.08.2006

 infinity_girl, on Feb 22 2007, 15:27, said:

da...foarte dragut...credeam k pe site-ul asta sunt oameni seriosi care nu pun post'uri doar ca sa se afle in treaba, dar se pare ca m-am inselat

Acum cred ca intelegi de ce nu se uita ala la tine.

#5
Alina

Alina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,039
  • Înscris: 04.11.2004
Just ignore that Grave...se baga si el in seama!  ^_^

Incearca si tu sa fii mai deschisa, sa te mulezi dupa ce-i place lui si sa nu mai fii asa tacuta. Mai baga-te in seama, mai intreba-i ceva cand iesiti in oras, zambeste si fii abordabila.

Cati ani ai?

#6
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

 infinity_girl, on Feb 22 2007, 15:27, said:

da...foarte dragut...credeam ca pe site-ul asta sunt oameni seriosi care nu pun post'uri doar ca sa se afle in treaba, dar se pare ca m-am inselat
Nu înțeleg ce ți se pare aiurea la sfatul dat de Graveland? :D A, dacă ești în clasa a 6-a, da e un sfat tîmpit. Bine, în acel caz nu se face să umbli cu băieți de la facultate.

#7
radup

radup

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,248
  • Înscris: 02.04.2003
Ati avut relatii sexuale si cum s-au finalizat ?

#8
infinity_girl

infinity_girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 22.02.2007

 mufă, on Feb 22 2007, 15:43, said:

Nu înțeleg ce ți se pare aiurea la sfatul dat de Graveland? :D A, dacă ești în clasa a 6-a, da e un sfat tîmpit. Bine, în acel caz nu se face să umbli cu băieți de la facultate.
Mi se pare aiurea, pentru ca am spus ca suntem la inceputul relatiei si mi se pare cam devreme. In plus, nu cred ca asta ar rezolva problema mea.

#9
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006

 infinity_girl, on Feb 22 2007, 15:46, said:

Mi se pare aiurea, pentru ca am spus ca suntem la inceputul relatiei si mi se pare cam devreme. In plus, nu cred ca asta ar rezolva problema mea.

Care e problema ta mai exact? Ca nu esti la fel de dezinvolta ca el sau ca nu te-a sunat azi?

#10
infinity_girl

infinity_girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 22.02.2007
Deci...abia daca a trecut o saptamana! Chiar credeti ca asta e important?

#11
infinity_girl

infinity_girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 22.02.2007

 adadoi, on Feb 22 2007, 15:47, said:

Care e problema ta mai exact? Ca nu esti la fel de dezinvolta ca el sau ca nu te-a sunat azi?
Amandoua. Nu m'am simtit in largul meu fata de prietenii lui. Dupa ce ca nu sunt tocmai vorbareata, mai discutau si despre chestii despre care nu aveam habar. Ce era sa fac? Si acum nu stiu nici cum a interpretat el asta.

#12
radup

radup

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,248
  • Înscris: 02.04.2003

 infinity_girl, on Feb 22 2007, 15:51, said:

Deci...abia daca a trecut o saptamana! Chiar credeti ca asta e important?


Absolut deloc.

#13
raluca_risca

raluca_risca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 26.10.2006
Aveam o prietena prin facultate care era exact ca tine sau tu ca ea, nu conteaza. Era tacuta cu oamenii care nu-i cunostea si tot timpul dadea vina pe prietenul ei. Problema nu vine de la el, ci de la tine. Tu trebuie sa te schimbi. Ce idee ti-ai face tu despre cineva care nu vorbeste cand sunt mai multi, care e inchis in sine: ca e ciudat, ca e prost si nu prea are subiecte de conversatie sau ca e inganfat?
Sa stii ca nimeni nu o sa aiba rabdare sa te inteleaga si pana la urma o sa te intrebi de ce esti singura?

#14
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006

 infinity_girl, on Feb 22 2007, 15:54, said:

Amandoua. Nu m'am simtit in largul meu fata de prietenii lui. Dupa ce ca nu sunt tocmai vorbareata, mai discutau si despre chestii despre care nu aveam habar. Ce era sa fac? Si acum nu stiu nici cum a interpretat el asta.
Mi se pare ca iti faci prea multe probleme de la inceput. Plus ca tie iti pasa si el nu da doi lei :).
Relax... adica nu te implica deodata... intai vezi daca merita efortul :D. Nu imi place mie sa promovez indiferenta dar la inceput face bine pana incepi sa iti cunosti partenerul cat de cat.

#15
radup

radup

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,248
  • Înscris: 02.04.2003
Dar daca o considera "blonda" acum?

#16
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006

 infinity_girl, on Feb 22 2007, 15:54, said:

Amandoua. Nu m'am simtit in largul meu fata de prietenii lui. Dupa ce ca nu sunt tocmai vorbareata, mai discutau si despre chestii despre care nu aveam habar. Ce era sa fac? Si acum nu stiu nici cum a interpretat el asta.

pai puisor, ce-ai vrea? Ca dupa o saptamana sa te tragi de bracinare cu prietenii lui? Stai calma, deocamdata nu esti pentru ei decat "fufa lui X", pana o sa ajunga sa te cunoasca nici n-o sa-si aminteasca numele tau. Atat ti-ar lipsi, sa te trezesti vorbind, sau sa te bagi intr-o discutie de-a lor, mai ales daca nu stii cu ce se mananca. Stai potolita pe fundul tau, daca vor sa te includa in conversatie vor discuta despre chestii generale, deocamdata te ignora ca sa vada cum reactionezi. Cati ani ai, totusi?
Si sa nu te puna ala mic si negru sa-l iei pe bietul baiat la intrebari cand apare, ca sigur ti-ai semnat "demisia". Nici dupa ani de relatie nu-i sigur ca-ti va da tie raportul unde a fost si de ce n-a sunat, dar dupa o saptamana?!

#17
infinity_girl

infinity_girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 22.02.2007

 radup, on Feb 22 2007, 16:03, said:

Dar daca o considera "blonda" acum?
Hope not. Mi se pare totusi aiurea ca inainte sa ajungem sa ne cunoastem cat de cat sa iesim cu prietenii lui, pentru ca eu nu ii cunosc si cum nu am ajuns sa il cunosc prea bine nici pe el... Poate daca aveam prieteni comuni cu care sa iesim, ar fi fost altceva.

#18
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006

 infinity_girl, on Feb 22 2007, 16:07, said:

Hope not. Mi se pare totusi aiurea ca inainte sa ajungem sa ne cunoastem cat de cat sa iesim cu prietenii lui, pentru ca eu nu ii cunosc si cum nu am ajuns sa il cunosc prea bine nici pe el... Poate daca aveam prieteni comuni cu care sa iesim, ar fi fost altceva.

Daca esti frumoasa sau mult mai tanara ca el, vrea sa se dea mare cu tine. Asta nu inseamna ca nu puteti avea pana la urma o relatie foarte frumoasa, dar deocamdata eu as zice sa-i joci jocul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate