Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara
 Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...
 

UT 2003, mai joaca cineva?

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
N'am mai jucat un shooter de pe vremea lui Doom2. Am luat si eu un UT2003 sa vad cu ce se mai mananca si am ramas uimit. Un joc excelent, am jucat vro 2 ore asa, dintr'o suflare... si presimt ca o sa mai fie cateva sute de ore in viitor :)

ma intreb, pentru TCPIP play, aici pe forum e lume?.. cred ca ar fi interesant sa facem niste meciuri....

repet, nici nu stiu ce mai joaca lumea. eu l'am luat pt ca l'am gasit foarte ieftin.... imi place

#2
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
nu mai e nici un server de UT ? hmmm

#3
Razvan Ion

Razvan Ion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 26.05.2003
si mie imi place ut2003 si as vrea sa-l reinviem  :)  deci daca este de jucat ma bag si eu  :cya:

#4
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
pai ce, a murit ? am tras niste deatmatchuri azi.. ceva de speriat, pe bune.... cu ce a fost inlocuit, pare o chestie extrem de jucabila...

#5
Razvan Ion

Razvan Ion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 26.05.2003
el n-a fost inlocuit dar asa parca s-au linistit treburile cu acest joc ;)

#6
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
i never like this game.... sux....

:vomiton:

#7
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,862
  • Înscris: 25.01.2002
fain joc.... insa deocamdata l-am jucat doar single player

#8
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003
Lumea nu s-a ingramadit la el din cauza cerintelor de sistem si a graficii considerata prea incarcata.
Mi-a placut jocul dar nu am avut ocazia sa il incerc online.

#9
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
this game rules !!! cum o fi 2004???... engine'ul e super misto, miscarea excelenta.... pot juca ORE INTREGI fara sa ma plictisesc...

mi'ar placea niste parteneri umani... dar si single player e cool

#10
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
pt cei care vor ceva ut cu mai multa lume le recomand unreal 2 expanded multiplayer....e foarte misto..il recomand tuturor

p.s jocul este acum free :)

#11
jotte_ct

jotte_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 19.06.2003
arty, pentru server de ut2k3, iti trebuie masina serioasa.
si pe mine ma "pasioneaza" jocul, in sensul ca atunci cand vreau sa ma relaxez 1..2 ore il joc! Oricum, de cand am inceput on-line nu mai sufar sa-l joc single! :)

Pentru a-l juca pe net, ut2k3 necesita serial real (nu cred ca vei gasi pe forum-ul asta multi care au dat $50 pe ut2k3).
Pentru UT (prima versiune), nu necesita, cerintele pentru masina sunt mai mici, si inca sunt o gramda de servere bune pe net unde poti sa te "intreci" cu maestri ai genului (eu nu ma consider unul dintre ei - asha cum am spus joc ocazional pentru deconectare). Serverul preferat de mine este gamebox.net (99.99% este up, si este rapid!), si joc cu precadere domination ca asta ma amuza - cine vrea sa ma intalneasca/provoace/bata :) acolo... sa-mi dea pm cu ID-ul lui si cate beri pune la bataie ;)

Edit: prima versiune UT costa vreo 9$ in Wal-mart, merita sa fie in colectie... :)

#12
calin.rusu

calin.rusu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.12.2003
si eu il vreau

#13
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003

Quote

Originally posted by arty
this game rules !!! cum o fi 2004???... engine'ul e super misto, miscarea excelenta.... pot juca ORE INTREGI fara sa ma plictisesc...


2004 va fi schimbat foarte mult. Ca o idee vei putea folosi diverse masini pentru deplasare/lupta. Ceea ce am vazut din el este promitator.

#14
Alexadi

Alexadi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 16.11.2002
xtrempc editia cu dvd...are vreo 460 de harti, nspe moduri si mutatori >1GB pt ut2k3.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate