Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Am o problema cu ghotic 2?ma putetzi ajuta?/:(

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
X-boy

X-boy

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 11.01.2007

AM o problema...

    Intru in el..... ma joc kteva minute shy dupaia brusk imi iasa din joc shy imi apare ceva q fatal error......ce pot sa fac pot sa il fac cu  un patch sau cv sau trebuie pur shy simplu sa iau alta versiune? :o

MII DE DRACI, ATENTIE USERI, SCRIETI ASA DE ACUM INAINTE SI WARNUIESC

Editat de aiptek, 26 iunie 2007 - 06:53.


#2
Grasu150

Grasu150

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 35
  • Înscris: 02.03.2007

Vizualizare mesajX-boy, pe Jan 16 2007, 16:21, a scris:

AM o problema...

    Intru in el..... ma joc kteva minute shy dupaia brusk imi iasa din joc shy imi apare ceva q fatal error......ce pot sa fac pot sa il fac cu  un patch sau cv sau trebuie pur shy simplu sa iau alta versiune? :o

Ce placa grafica ai?  Daca e mai veche... nu o sa-ti mearga bine niciodata... sau pina schimbi placa. Minimul ar fi un 5500 ca sa joci fara probleme cu detaliile la mediu.

#3
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.897
  • Înscris: 06.10.2003

Vizualizare mesajGrasu150, pe Apr 7 2007, 21:35, a scris:

Ce placa grafica ai?  Daca e mai veche... nu o sa-ti mearga bine niciodata... sau pina schimbi placa. Minimul ar fi un 5500 ca sa joci fara probleme cu detaliile la mediu.

Jocul merge si pe placi video mai vechi, pentru ca e un joc aparut prin 2002-2004. Probabil are o versiune piratata sau o incompatibilitate cu placa lui video.

#4
goguletzu

goguletzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 127
  • Înscris: 27.03.2007

Vizualizare mesajGrasu150, pe Apr 7 2007, 21:35, a scris:

Ce placa grafica ai?  Daca e mai veche... nu o sa-ti mearga bine niciodata... sau pina schimbi placa. Minimul ar fi un 5500 ca sa joci fara probleme cu detaliile la mediu.

cum sa iti mearga ma pe mediu pe 5500?tu stii ce vorbesti?eu in jucam la maxim pe Geforce4 mx400:))gandestete ca e un joc fara cine stie ce grafica,dar nu grafica conteaza in seria gothic ci story.daca joci in joc pentru grafica mai bine lasa-te

#5
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.269
  • Înscris: 03.01.2007
Jocul nu cere o placa de grafica asa buna. Merge linistit si pe GeForce 2, deoarece este engine-ul de Gothic, modificat destul de mult, si incarcat cu mai multe texturi. Ti-ar trebui vreo 512 mb RAM, DDR, pentru a juca linistit (fara prea multe detalii).
No offense, dar, pe forum incearca sa nu folosesti limbaj de IM sau IRC.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate