Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Pupatul Icoanelor cat de sanatos este ?

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
76 răspunsuri în acest subiect

#73
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 7.459
  • Înscris: 29.10.2005

 shimen_musashi, on Jan 8 2007, 17:47, said:

Bineinteles ca nu de bunavoie ci siliti de nenumaratele procese pierdute pe bani grei. E o forma de protejare a profitului. "noi am scris pe pachet ca nu e bine; daca tu ai fost idiot ... ghinion". Dupa cum spuneam.... inclusiv citatul de pe pachetul tau de tigari nu "expira" de grija pentru copii, ci pentru banii castigati din vanzarea lor. Cred ca sunt multi fumatori care citesc pachetele de tigari si respecta instructiunile! Sa fim seriosi.....
Doi programatori, la chioscul de tigari:

Primul: Ba, tu vezi ce scrie aici? "Tutunul dauneaza grav sanatatii"
Al doilea: Lasa mah warningurile, zi doar erorile.

#74
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 20.519
  • Înscris: 18.05.2006

 landscape10, on Jan 9 2007, 04:45, said:

Ei, uite ca n-am auzit de nici unul care sa isi aprinda tigara de la lumanare, dar mai stii? Am auzit ca de Inviere se duc astia la biserica pentru agatat.

Ontopic: Topic deschis aiurea, din ciclul: "scosul prezervativului dupa actul sexual cat de sanatos este?" , "pusul mainii pe tastatura vecinului cat de sanatos este?" , "e bine sa deschidem usi care au mai fost deschise de altii?". Daca SP duce lipsa de astfel de threaduri let me know si pana maine dimineata umplu sectiunea.
ohoho , de la lumanarea mortului. cand i s-a facut morala, " asa de mult ii placea mortului sa fumeze".iar aia cu mana pe fundul vecinutei din fata in biserica la Inviere nu o stii? fix ca in autobuz  :P

oare herpes se poate lua si prin softpedia? :huh:  promit ca deschid un topic si cu folosirea wc-urilor publice, daca va deranjeaza asa de mult grija de sanatatea publica.

sau pericol sanatate publica: cand expiram si inspiram exhalam si inhalam microbi.

cum am spus: anxiety sau obsesive-compulsive disorder. mai ales dupa explicatia lui nicanor.

LE: land , misto bancul  :lol:

Editat de turbo trabannt, 08 ianuarie 2007 - 17:53.


#75
Rákóczi II

Rákóczi II

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.616
  • Înscris: 11.06.2006
Nu stiu unde am vazut parca... la TV ori pe Net? Zice ca au pictat unii ceva icoana blasfemiatore cu Angelina Jollie in chip de Fecioara Maria! :cursing:
-----------
Cine pupa la Fecioara Angelina.... bolnav se "face"... ori se "vindeca"? :naughty:

#76
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 7.459
  • Înscris: 29.10.2005

 turbo trabannt, on Jan 8 2007, 17:51, said:

ohoho , de la lumanarea mortului. cand i s-a facut morala, " asa de mult ii placea mortului sa fumeze".iar aia cu mana pe fundul vecinutei din fata in biserica la Inviere nu o stii? fix ca in autobuz  :P
Na ca mi-am adus aminte de un cunoscut caruia i-a decedat tatal. De ziua lui, fiul se duce la mormant, bea rom si fumeaza, pentru ca astea au fost "pasiunile" raposatului. Bine ca nu i-au placut si femeile. :)

Uite o poza facuta la Bellu cu mobilul, vezi ce scrie pe cruce :D

Fișier atașat  poza123.JPG   41,21K   32 download-uri

#77
Megara

Megara

    Age, si quid agis!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.515
  • Înscris: 26.09.2006

 landscape10, on Jan 8 2007, 17:59, said:

Uite o poza facuta la Bellu cu mobilul, vezi ce scrie pe cruce :D
Ala ar trebui sa plateasca pentru copyright... e adaptare dupa "Draga cititorule, aici odihnesc eu si citesti tu. Odihnite-ai tu si citi-as eu..." din Cimitirul vesel de la Sapanta

OK... din moment ce ati luat-o pe aratura inseamna ca v-ati lamurit cat de sanatos este pupatul icoanelor.
topic closed

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate