Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...
 Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...
 

GPS pentru symbian

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
137 replies to this topic

#55
Tesok

Tesok

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 28.01.2007

View Postphoenix12345, on Apr 16 2007, 22:15, said:

:lol: 9500 are deja Symbian pe el dar nu s60, ci s80.Din pacate nu poti sa bagi 'simbian pt el' si nu stiu daca exista GPS pentru el.



:D  :D  :D Exista! Am sa ti-l caut!

#56
dannek

dannek

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,464
  • Înscris: 17.05.2004
Pe un 7610 merge pus vreo harta

#57
rodmanel

rodmanel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 21.09.2006
o imensa rugaminte !~!!!! am instalat bine mc shi eu route 66 pe un nokia 3250, toate bune si frumoase, pana la un moment dat cand imi cere un cod , prin sms sau prin internet, pls pls pls , de unde iau codul ala ????  10xxx

#58
ala_mic

ala_mic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 11.08.2003
stie careva exista iGO si pe symbian??? daca exista, am eu harta romaniei pt el  :naughty:

#59
daalos

daalos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 20.04.2007
Am instalat Tom Tom de pe dotsis si merge perfect - si fara receptor gps!


Are cineva harta Romaniei pentru Tom Tom?
Pls!

#60
LittleJo

LittleJo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 15.12.2006
Imi poate spune si mie cineva indicatiile de instalare asa...ca pentru prosti? Nu reusesc nici cum sa instalez route 66-ul.. De fapt, se poate sa il instalez pe un 6680?

#61
stunt23

stunt23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 13.05.2007
Ar trebui sa mearga.Mie nu imi merge nici pe 7610 nici pe n73,sau poate nu stiu eu sa le instalez corect.

#62
phoenixdlr

phoenixdlr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 15.06.2003

View Postparvu, on May 18 2007, 05:56, said:

Dupa cum vezi filmuletul de pe youtube a fost retras si se pare ca era o farsa asa cum reiese din discutiile de pe forum.
Ce tel ai? daca e N95, din ce stiu eu merge gps intern cu Nokia Maps (preinstalat) cu amAze (vodafone navigator) si cam atit.
Restul de progame de navigare care merg pe N95, deocamdata folosesc GPS bluetooth, dar se anunta si versiuni care vor folosi GPS intern.
Daca stie cineva si alte programe care stiu sa foloseasca GPS-ul intern de la N95 spuneti-mi si mie.

Cu siguranta merge cu GPS intern al N95. Azi am reusit sa-l instalez. Trebuie folosita versiunea 468.

#63
phoenixdlr

phoenixdlr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 15.06.2003

View Postparvu, on May 18 2007, 05:56, said:

Dupa cum vezi filmuletul de pe youtube a fost retras si se pare ca era o farsa asa cum reiese din discutiile de pe forum.
Ce tel ai? daca e N95, din ce stiu eu merge gps intern cu Nokia Maps (preinstalat) cu amAze (vodafone navigator) si cam atit.
Restul de progame de navigare care merg pe N95, deocamdata folosesc GPS bluetooth, dar se anunta si versiuni care vor folosi GPS intern.
Daca stie cineva si alte programe care stiu sa foloseasca GPS-ul intern de la N95 spuneti-mi si mie.

Merge varianta 468. Azi am instalat-o si e OK. Functioneaza cu GPS intern de la N95.

#64
LittleJo

LittleJo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 15.12.2006
And how in the world do you install it? Inca ma chinui sa reusesc. Am o versiune de route66 pe care o pot instala dar imi trebuie un cod si activare prin sms. Si mai am o versiune de route66 ( cu 'licenta free' :D ) dar pe care nu o pot instala. Imi spune 'file corrupted'. Ce versiune trebuie sa iau? Please help? Dau o bere :D

#65
Filip_pine

Filip_pine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 25.10.2006

View Postdaalos, on Jun 9 2007, 19:39, said:

Am instalat Tom Tom de pe dotsis si merge perfect - si fara receptor gps!
Are cineva harta Romaniei pentru Tom Tom?
Pls!
pai normal ca merge, la toata lumea merge, treaba este cu harta, nu exista o harta a romaniei special pentru tom tom, exista tom tom estern europe, harta asta are inclusa si romania, apropo are 200 Mb harta, eu am si softu' si harta, dar nu reusesc sa instalez harta, deoarece harta la tom tom se poate instala numai cu un card reader, prin usb nu merge, eu nu am card reader....cred ca o sa imi cumpar unu...

#66
Andrei

Andrei

    Lume multa, oameni putini...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 01.12.2001

View PostFilip_pine, on Jun 30 2007, 19:42, said:

[...] numai cu un card reader, prin usb nu merge, eu nu am card reader....cred ca o sa imi cumpar unu...

sau conectezi telefonul in mod de stocare date si ii vezi cardul ca pe un drive in PC...
si pastrezi banii care vroiai sa-i arunci pe card reader.

#67
makeronne

makeronne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 30.10.2006
tomtom pentru s60v3 cu ghidare in limba romana exista? care este versiunea?

#68
xexes

xexes

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.06.2007

View PostAndrei, on Jun 30 2007, 20:18, said:

sau conectezi telefonul in mod de stocare date si ii vezi cardul ca pe un drive in PC...
si pastrezi banii care vroiai sa-i arunci pe card reader.
Fratzilor de unde descarc si eu route 66 pentru Nokia 6680 si 6600???????????!!!!!!!!!!plz

#69
adi_0434

adi_0434

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 08.07.2007
Merge varianta 468. Azi am instalat-o si e OK. Functioneaza cu GPS intern de la N95.


@phoenixdlr  da-mi si mie te rog routte 66 care merge pe n95 (mess:  [email protected])

Edited by adi_0434, 25 July 2007 - 09:18.


#70
dr4gosh

dr4gosh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 21.02.2007

View PostFilip_pine, on Dec 25 2006, 19:29, said:

postati aici aplicatii care functioneaza ca un gps pentru telefoanele cu symbian, stiu ca ati postat astfel de aplicatii, dar sunt amestecate , am creat acest topic pentru a ajunge direct la ele, sa nu mai stam sa scotocim prin toate topicurile. puneti aici aplicatii, linkuri hartii...

Am un Nokia N70 si nu stiu ce mi-a trebui sa imi pun GPS pe el..... ma putetzi ajuta?

#71
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015
am vazut pe http://www.ro.map24.com/ k este program d harti. nu are gps. dar mere numai pe net. nu se poate face cum sa se copieze hartile???

#72
icrazy

icrazy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.07.2006
Eroarea respectiva e data din cauza lipsei hartilor - care trebuie puse separat dupa instalare.
  Route66 se instaleaza pe card in  E:\system\apps\route66...  
Faza e ca nu poti vedea fisierul "system" cu pc suite - incercati sa intrati pe card cu telefonul in "data transfer mode". Pune-ti harta in folderul "maps", si aia e .

Eu folosesc Route66 pentru ca am gasit hartile updatate in 2007 .


Am si hartile pentru tomtom6 daca are cineva nevoie. ..

  Pentru a folosi programul va mai trebuie un receptor GPS pe bluetooth - se gaseste in magazine la preturi intre 200-350 ron.
PS.
Pt moderatori :   Daca postul meu incalca regulile imi cer scuze si il puteti sterge - am incercat doar sa ajut fara a urmari vreun profit.

Edited by morogan, 22 November 2007 - 22:29.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate