Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara
 Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...
 

Indiana Jones Empero's Tomb

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Caesar

Caesar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 09.09.2002
De cateva zile m'am apucat de Indiana Jones - Emperor's Tomb dar cand am ajuns la "Praga - The Dungeon" (nivelul in care sunt niste culoare si din pereti ies securi si discuri) m'am impotmolit (nu stiu pe unde sa trec mai departe) in momentul cand deschid o usa, prin care vine un nazist, si ajung la un hau deasupra caruia este o colivie si de care nu reusesc sa ma prind cu biciul.
Poate cineva a reusit sa treaca de acel nivel si sa'mi dea si mie o sugestie.
Merci

#2
Antaris

Antaris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 497
  • Înscris: 04.01.2002
Exact acolo m-am blocat si eu.Am tot incercat pina m-am plictisit.Dar o sa aflu eu cum se face.

#3
Caesar

Caesar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 09.09.2002
Nu a reusit nimeni sa treaca de acest nivel?

#4
KLAMATH

KLAMATH

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 17.04.2002
E simplu......faci un whip jump si ajungi in partea cealalta ....apesi E si te lipesti de zid..mergi in stinga...traci de  maneta"...colivia cade...sari pe lant...urci in sus...etc.
Eu am ajuns in Istanbul si m-am cam plictisit de el.

#5
Caesar

Caesar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 09.09.2002
am incercat dar biciul nu se prinde ce carlig cu toate ca apare in stanga sus ca pot folosi biciul.
am sa mai incerc din toate pozitiile.

#6
KLAMATH

KLAMATH

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 479
  • Înscris: 17.04.2002
"whip jump" - trebuie sa sari spre cirlig si in aer sa "dai cu biciul". Stiu ca e tare frustrant levelul....mai ales ca "mergi" atit pina ajungi la locul respectiv.

Anyway..good luck. ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate