Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...
 

Secretariat

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Fahren

Fahren

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 11.03.2005
Am un birou cu doua camere.Una din camere va fi folosita de secretara ,iar cea de-a doua de mine.De la romtelecom avem un numar de telefon.

Ma intereseaza ca secretarei sa i cumpar un telefon care sa i permita daca este nevoie sa i faca legatura cu telefonul din biroul meu prin apasarea unui buton ,astfel incat sa continui eu conversatia.

Am observat ca exista anumite centrale telefonice.Chiar imi trebuie asa ceva ?sunt scumpe si nu-si justifica pretul de nici o culoare in cazul meu.

Mai exista Microcentrale ,gen cele de la alcatel sau panasonic,dar poate ca aveti voi o solutie buna dpdv financiar.

Va rog,

Multumesc in avans.

#2
Fahren

Fahren

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 11.03.2005
Cer scuze tuturor pentru multi threadul de mai devreme.Imi dadea niste erori de fiecare data cand apasam ADD REPLY.

Va rog sa le stergeti pe cele 2 in plus.

Multam

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate