Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema
 Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 

Nokia, SE sau Qtek

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
arr1975

arr1975

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 04.09.2006
am revenit cu acelasi titlu ... topicul din "telefoane fixe/mobile" a fost inchis ... asta e! nu ne suparam ...
intrebarea este aceeasi:
NOKIA N73
SONY-ERICSSON K800i
QTEK 9600

parerea ta conteaza! (ce spune-ti)...

merci tuturor care au ceva de spus ... arr

#2
montego

montego

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 01.04.2006
SE k800i. Are superdotari: camera excelenta3.2 mp, ecran f bun 240 x 320 pixels, 256K colors, baterie buna Li-Po 900 mAh, RDS FM radio, Bluetooth, Infrared, USB etc.

#3
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
acum,raportul dintre calitate-pret il reprezinta S-E k800i din toate punctele de vedere : autonomie buna,camera foto excelenta,ecran superb si conectivitate foarte buna.

#4
Ruleta

Ruleta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 22.06.2006
Eram si eu curios sa aflu ceva si despre QTEK 9600 dar toate sfaturile sunt deocamdata unilaterale.

#5
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005
NU se pot compara un smartphone cu un PDA-phone si cu un multimedia-phone. Fiecare se adreseaza anumitor utilizatori, foarte diferiti intre ei. Spre exemplu pentru mine un smartphone este ideal (am un c600) pentru faptul ca este mic si are o functionalitate excelenta, pentru altul conteaza foarte mult sa poata face poze si sa asculte muzica, iar altul vrea tastatura full si/sau touchscreen si/sau flexibilitatea unui sistem de operare de PDA, etc.

-_-

#6
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006

View Postcrz, on Sep 17 2006, 18:16, said:

NU se pot compara un smartphone cu un PDA-phone si cu un multimedia-phone. Fiecare se adreseaza anumitor utilizatori, foarte diferiti intre ei. Spre exemplu pentru mine un smartphone este ideal (am un c600) pentru faptul ca este mic si are o functionalitate excelenta, pentru altul conteaza foarte mult sa poata face poze si sa asculte muzica, iar altul vrea tastatura full si/sau touchscreen si/sau flexibilitatea unui sistem de operare de PDA, etc.

-_-
subscriu  :naughty:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate