Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Copil cu temperament sangvinic
 ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...

La mulți ani @Arader!
 La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!

Suspect Frauda Informatica
 Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 

pro sau anti manele ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
82 replies to this topic

Poll: sunteti "pro" sau "anti" MANELE ? (164 member(s) have cast votes)

pro sau contra manele ? ce ziceti ?

  1. Manelist (9 votes [5.49%])

    Percentage of vote: 5.49%

  2. Ocazional (23 votes [14.02%])

    Percentage of vote: 14.02%

  3. Antimanele (132 votes [80.49%])

    Percentage of vote: 80.49%

Vote

#19
Silencer

Silencer

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 09.08.2006
sondaju e cam de prisos pentru ca majoritatea manelistilor nu stiu sa intre decat pe mesenger nu pe forum...

#20
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006
anti manele ...

#21
GreuHip

GreuHip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 29.07.2006
nu ma deranjeaza manelele in momentul de fata am in playlist 60% manele am votat asa si asa pentru ca muzica de club ocupa primul loc in preferintele mele, nu intelg de ce sunteti anti manele

#22
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005

View PostGreuHip, on Aug 10 2006, 18:27, said:

nu ma deranjeaza manelele in momentul de fata am in playlist 60% manele am votat asa si asa pentru ca muzica de club ocupa primul loc in preferintele mele, nu intelg de ce sunteti anti manele
Ma faci sa rad :)))) Si cam ce muzica de club asculti??? Haus??? :)))))
Bineinteles ca sunt anti!!!! E trist ca la noi in tara, nu se promoveaza bunul gust...

#23
xella

xella

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 01.06.2005

View Postv3lsatis, on Aug 8 2006, 16:17, said:

mai e genu' de roman tiganizat care produce manele neincetat peste tot mergand, cantand, facandu-ne tara de c*t.
De astia imi este cel mai scarba....

#24
YoYo69ErS

YoYo69ErS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,100
  • Înscris: 02.05.2005
Nu sunt nici manelist, nici nu ascult oczional, nici antimanelist. Pur si simplu nu ascult manele si n-am nimic impotriva celor care asculta. Daca atat ii duce capul sa asculte, treaba lor.

#25
DustFeather

DustFeather

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 14.02.2006

Quote

nu intelg de ce sunteti anti manele

Pentru ca manelele instiga la prostie, incultura si provoaca o stare de voma oamenilor normali care au gusturi si stil.

Si mai presus de toate, pentru ca ne consideram romani, nu tigani

#26
RaInInGmaN`

RaInInGmaN`

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 09.10.2005
aici vom vedea procentul de manelisti si antimanelisti de pe softpedia(nici atat).

motive:80% din manelisti nu ai idee ce inseamna internet(sau doar au auzit de el ocazional)
15%nu intra pe softpedia
3% nu recunosc
au mai ramas 2% care au votat deja :D

in plus multi antimanelisti nici nu intra pe subforumul asta :D

#27
kretzu77

kretzu77

    Custom title

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,476
  • Înscris: 06.06.2006
antimanele
pana la moarte  :coolspeak:

#28
Andreea

Andreea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 614
  • Înscris: 26.08.2005
Anti.

#29
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View PostRaInInGmaN`, on Sep 12 2006, 18:23, said:

aici vom vedea procentul de manelisti si antimanelisti de pe softpedia(nici atat).

motive:80% din manelisti nu ai idee ce inseamna internet(sau doar au auzit de el ocazional)
15%nu intra pe softpedia
3% nu recunosc
au mai ramas 2% care au votat deja :D

in plus multi antimanelisti nici nu intra pe subforumul asta :D


Manelistii nu ar avea ce cauta pe softpedia sau nu stiu ce e ala un forum...

Daca intri pe site-uri de manelistii vei vedea ca sunt mai multi online decat pe softpedia ^_^

#30
RaInInGmaN`

RaInInGmaN`

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 09.10.2005

View PostSh0rty, on Sep 12 2006, 21:26, said:

Manelistii nu ar avea ce cauta pe softpedia sau nu stiu ce e ala un forum...

Daca intri pe site-uri de manelistii vei vedea ca sunt mai multi online decat pe softpedia ^_^

cu siguranta pentru ca majoritatea userilor de pe softpedia nu pot sta continuu pentru ca mai fac si cate ceva in viata nu stau numa pe internet.userii care sunt continuu online pe forumurile de manelisti probabil sunt in majoritate pustani care nu au cu ce sa isi omoare timpu' sau genul de oameni care 'taie frunza la caini'. :D

#31
wyrus

wyrus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 13.03.2006
nu stiu ce sens are topicu asta....oricum manelisti nu intra pe forumuri.....de obicei nu stiu sa folosesca decat messengeru.......manelaria tziganizeaza romania......fuck manele

#32
Sh0rty

Sh0rty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 05.01.2006

View PostRaInInGmaN`, on Sep 12 2006, 23:42, said:

cu siguranta pentru ca majoritatea userilor de pe softpedia nu pot sta continuu pentru ca mai fac si cate ceva in viata nu stau numa pe internet.userii care sunt continuu online pe forumurile de manelisti probabil sunt in majoritate pustani care nu au cu ce sa isi omoare timpu' sau genul de oameni care 'taie frunza la caini'. :D

Pleaca unu vine altu,nu inseamna ca acelasi user sta 24 de ore online :notangel:  :w00t:

Retrag ce am spus,softpedia are ce mai multi useri online :w00t:

Edited by Sh0rty, 12 September 2006 - 23:40.


#33
Million_dollar_baby

Million_dollar_baby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 16.09.2006
Mie imi plac manelele. Am pe ce dansa.

#34
icynoangel

icynoangel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 01.09.2004

View PostSilencer, on Aug 10 2006, 17:36, said:

sondaju e cam de prisos pentru ca majoritatea manelistilor nu stiu sa intre decat pe mesenger nu pe forum...

Mai adevarat nici ca se putea spune.
As vrea sa fiu si eu unu care taie frunze la caini  :death: dar nu pe manele  :puke:

#35
TheGrudge

TheGrudge

    Watcher

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,451
  • Înscris: 25.08.2006
Mda,eu unu,sincer chiar nu inteleg de ce daca un om asculta manele este luat drept incult.Ca multi din cei care asculta manele sunt tigani,inculti,vai de capu lor,nu inseamna ca toti care asculta manele sunt asa.E un gen de muzica pana la urma,chiar nu inteleg care parte din muzica asta sugereaza inferioritate,prostie.Daca tiganii s`ar reprofila pe house inseamna ca house`ul ar insemna incultura sau?

Inca ceva,chiar e deschis un topic pe tema asta.Cum e un chef fara manele?Poti sa asculti numai Rap,Hip-hop,dance in cazu asta?Nu prea cred.

Edited by TheGrudge, 29 September 2006 - 23:23.


#36
icynoangel

icynoangel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 01.09.2004

View PostTheGrudge, on Sep 30 2006, 00:18, said:

Mda,eu unu,sincer chiar nu inteleg de ce daca un om asculta manele este luat drept incult.Ca multi din cei care asculta manele sunt tigani,inculti,vai de capu lor,nu inseamna ca toti care asculta manele sunt asa.E un gen de muzica pana la urma,chiar nu inteleg care parte din muzica asta sugereaza inferioritate,prostie.Daca tiganii s`ar reprofila pe house inseamna ca house`ul ar insemna incultura sau?

Inca ceva,chiar e deschis un topic pe tema asta.Cum e un chef fara manele?Poti sa asculti numai Rap,Hip-hop,dance in cazu asta?Nu prea cred.

Tiganii nu se pot reprofila pe house, nici daca ar vrea; nu putem sa presupunem asta nici prin reducere la absurd  :P
Da tu exemplu o manea care exceleaza  :D prin ceea ce transmite.

P.S. Bineinteles ca se poate chef si fara manele. Si-nca cum...  B)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate