Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 

Cand eram mic, credeam ca...

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
567 replies to this topic

#1
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
Cand eram mic... credeam ca prin acele crapaturi care se formau vara din cauza secetei pot iesi balauri din adancul pamantului, care ne vor mistui pe toti! Totusi, cand ma duceam la tara la bunici nu credeam ca din fantana pot iesi balauri <_<.

Mai tarziu cand am aflat ca defapt nu barza ne aduce pe lume :naughty:, credeam ca dupa nastere baietilor li se taie cucul :w00t:. Credeam asta ca in partea interioara a penisului exista o linie... ca si cum ar fi fost taiat (decupat). Mai exact... credeam ca baietii se nasc cu el lipit de OO, acesta fiind taiat/desprins pe urma pentru a putea fi folosit mai tarziu :lol:. Mai tarziu am aflat ca defapt acea linie survine faptului ca insusi corpul e format din 2 parti "lipite", aceeasi urma a fuziunii putant fi vazuta si sub limba.

Edited by nasorum, 15 July 2006 - 01:15.


#2
Eminovici

Eminovici

    ZEN member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,378
  • Înscris: 14.06.2005
Eu credeam ca Mos Craciun bea ceai, dar mai incolo am aflat ce de fapt bea vin!

Edited by Laryyyy, 15 July 2006 - 01:19.


#3
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
io am crezut ca papanashu era o fructa exotica  :blink: (asta pana am mancat unu acu vreo 2 ani)

credeam, ca majoritatea copiilor din vremea mea, de altfel ... ca jaques chirac sunt 2 tipi ... jac si rac :huh:

#4
Maurice

Maurice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 03.03.2005

View Postshobi, on Jul 15 2006, 02:20, said:

credeam, ca majoritatea copiilor din vremea mea, de altfel ... ca jaques chirac sunt 2 tipi ... jac si rac :huh:

erai bagat in politichie de mic ... ntz ntz

#5
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

Quote

credeam, ca majoritatea copiilor din vremea mea, de altfel ... ca jaques chirac sunt 2 tipi ... jac si rac

CRIMINAL !!!

eu credeamca ceausescu e bau-bau si necuratul si michidutza si scaraotzchi...ca copiii, ce-aud si ei prin casa :D

#6
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
faza cu jac si rac era valabila si la mine  :lol:

#7
Epurica

Epurica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,729
  • Înscris: 29.06.2005
Eu cand eram mica credeam ca mama poate schimba anotimurile. In plina iarna urlam la ea ca sa faca ceva sa vina primavara si invers, cand dadeau florile eu voiam sa ma joc in zapada.  :mellow:

Mai credeam, de asemenea, ca exista pe lume o cheita in forma de floare cu care as fi putut sa ma transform in ce doream eu. Ghiciti de unde mi-a venit inspiratia si cate nopti nedormite in speranta ca de dimineata ma voi trezi cu cheita respectiva sub perna.  ;)

Credeam ca Mos Niculae e de fapt Ion Creanga si ca aduce in dar creioane colorate. De fapt, era bunicul meu cu barba prins in flagrant in timp ce strecura cadoul pentru mine.  ^_^ Nu ma intebati cum am facut legatura.

#8
YoYo69ErS

YoYo69ErS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,100
  • Înscris: 02.05.2005
:lol: dragut topic.

Cand eram mic credeam ca:

-daca saliva ta intra in contact cu saliva altcuiva mureai instant. Ma gandeam "wow ce `skill`" iti trebuie sa te pupi cum se pupa aia de laa TV pe gura si sa nu mori)
-la nastere ai buzele lipite, ca trebuie sa-ti faca doctorul gura
-la fel ca voi toti... credeam ca Jaques Chirac "erau" doi oameni care umblau tot timpu impreuna
-ca eu m-am nascut dintr-un ou mic, si sora-mea (fiind mai mare ca mine) dintr-un ou mai mare
-ca luna ma urmarea tot timpul cand mergeam cu masina
- :blush: asta pana pe la 10 ani (desigur dupa ce am aflat ca te nasti viu, nu din oua)... ca_copiii se nasc pe... anus.

Edited by YoYo69ErS, 15 July 2006 - 03:47.


#9
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
eu cand eram mic, eram mai mic de inaltime :roflmao:

#10
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Credeam că Iliescu are numai 10, așa a ajuns președinte.

Credeam că toată lumea e filmată de camere video invizibile.

:)

#11
whitewizard

whitewizard

    Softpedist pana la moarte!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,070
  • Înscris: 07.05.2006
Voi fi scurt cu voi! :death:

#12
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View PostYoYo69ErS, on Jul 15 2006, 04:45, said:

-la fel ca voi toti... credeam ca Jaques Chirac "erau" doi oameni care umblau tot timpu impreuna

see ? i'm not a retard ... but then again ... am vazut semnatura lu yoyo si nu mai sunt sigur :lol:

#13
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005
Credeam ca unii copii sunt lasati de barza pe horn... si asa ajung negrii <_<

Credeam ca e foarte rusinos sa faci sex, si ma gadeam: ce naspa e de oamenii care au copii, stie toata lumea ca au facut sex...

Edited by rashid, 15 July 2006 - 11:19.


#14
Epurica

Epurica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,729
  • Înscris: 29.06.2005

View PostYoYo69ErS, on Jul 15 2006, 04:45, said:

:lol: dragut topic.

Cand eram mic credeam ca:

-daca saliva ta intra in contact cu saliva altcuiva mureai instant. Ma gandeam "wow ce `skill`" iti trebuie sa te pupi cum se pupa aia de laa TV pe gura si sa nu mori)
-la nastere ai buzele lipite, ca trebuie sa-ti faca doctorul gura
-la fel ca voi toti... credeam ca Jaques Chirac "erau" doi oameni care umblau tot timpu impreuna
-ca eu m-am nascut dintr-un ou mic, si sora-mea (fiind mai mare ca mine) dintr-un ou mai mare
-ca luna ma urmarea tot timpul cand mergeam cu masina
- :blush: asta pana pe la 10 ani (desigur dupa ce am aflat ca te nasti viu, nu din oua)... ca_copiii se nasc pe... anus.

:lol:  :proud:

Eu ma jucam incercand sa scap de umbra. :blink: Am invatat mai tarziu ca "nu trebuie" neaparat.  :rolleyes:

#15
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,839
  • Înscris: 01.04.2005
Jac si  rac au fost clasici, clasici va spun! :lol:

#16
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View PostEpurica, on Jul 15 2006, 12:22, said:

:lol:  :proud:

Eu ma jucam incercand sa scap de umbra. :blink: Am invatat mai tarziu ca "nu trebuie" neaparat.  :rolleyes:
Eu icnercam sa calc numai pe umbre... si la fel... am invatat mai tarziu ca nu trebuie... [de fapt nu am invatat, inca ma mai apuca câteodata :whistling: ]

Edited by rashid, 15 July 2006 - 11:35.


#17
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,129
  • Înscris: 10.04.2006
Credeam ca Raiul e plin de bunatati si de femei . Acum am aflat ca Iadul ar fi ala :(

#18
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
Asta cu jac si rac cred ca a fost valabila la toti copii :lol:

Inca una, mi`am adus aminte: datorita pozitiei pe care si-o lua o fata cand facea "treaba mica", eram foarte confuz, credeam ca fetele urineaza prin "usa din spate" :w00t:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate