Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 

cel mai tare fotbalist de la Steaua

- - - - -
  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#127
ronaldinho93

ronaldinho93

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 09.11.2007
Cred ca cel mai des am auzi in ultimul timp : "APARA ZAPATA !" Deci Zapata .

#128
raresh89

raresh89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 18.09.2007
Oare cum ar arata Steaua fara Robinson Zapata? Cu siguranta Otzelul Galati nu ar mai fi avut cele mai multe goluri primite...

#129
Rocknroll

Rocknroll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,785
  • Înscris: 16.12.2006
1. Dica - un fotbalist deosebit, care atunci cand vrea sa joace poate fi si genial. Vede foarte bine jocul, citeste jucatorii adversi si deseneaza traiectorii ale baloanelor pe care le trimite coechipierilor, la care altii nici macar nu se gandesc. Unul dintre cei mai buni executanti ai loviturilor de la 11 m din Romania. La fel, foarte bun executant al loviturilor libere. Poate fi jucatorul determinant intr-un meci. A lipsit enorm Stelei anul trecut si s-a vazut asta. Cred ca-i va lipsi Stelei si din ianuarie. Nu vom gasi curand un inlocuitor de valoare apropiata.

2. Goian - un fundas pe care si l-ar dori orice echipa. Un fundas-golgeter, unul dintre jucatorii de baza din lotul Stelei. Faptul ca Dinamo a castigat meciul din primavara cu Steaua, careia i-au lipsit tocmai Dica si Goian din echipa, nu e deloc intamplator. Alaturi de Dica, Goe e un pilon de baza al Stelei. Sper sa ramana in continuare la echipa care l-a consacrat.

3. Mirel Radoi - probabil ar fi fost in capul acestei liste daca n-ar fi existat atatea accidentari. Un jucator extraordinar, cu abilitati de lider in sange, un tip cu charisma, inteligent si care stie sa se faca ascultat de coechipieri, atat in teren, cat si in afara lui. Intr-o perioada era considerat cel mai bun mijlocas la inchidere din Romania. Eu cred ca poate reveni la forma de altadata. Sper ca Lacatus sa-l poate remotiva, deoarece Mirel a ratat momentul in care ar fi avut sansa sa evolueze la un nivel mult mai ridicat si sa-si demonstreze din plin calitatile-i pe care nu i le contesta cunoscutarii fenomenului, inclusiv Andrei Vochin.

4. Emeghara - pe care eu il consider, alaturi de Zapata, cel mai reusit transfer din ultimul timp. Un fundas sigur pe el, un fundas pe care te poti baza, util pe ambele parti. Este unul dintre cei mai constanti jucatori ai Stelei.

5. Zapata - cel mai bun portar al Stelei de dupa Revolutie. Alte cuvinte sunt de prisos...

6. Ghionea - fundasul pereche al lui Goian in echipa Stelei si in nationala Romaniei inainte de accidentare. Sper sa revina cat mai curand la echipa.

7. Rada - s-a integrat bine in echipa. Un transfer reusit. Rada are valoare.

8. Plesan - poate si cred ca va fi jucatorul surpriza al Stelei dupa revenirea in echipa.

9. Badea - are talent cu carul, insa uneori e indolent. A demonstrat ca stie cu mingea, are un bun plasament si poate fi o buna solutie in atacul Stelei.

10. Ovidiu Petre - considerat la ora actuala cel mai bun recuperator de baloane din liga I. O crestere evidenta de forma dupa era Hagi.

Edited by Rocknroll, 25 November 2007 - 00:45.


#130
zzangaboy

zzangaboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,579
  • Înscris: 14.02.2005
zapata a fost cel mai constant jucator al stelei in acest tur

#131
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Romica Bunica de la Gloria Buzau e cel mai tare non-fotbalist al Stelei in acest moment...

Cel putin la felul cum ii parea rau dupa ce a dat golul ala din lovitura libera, eu zic ca merita sa joace la Steaua.

Atata devotament pentru Steaua nu am mai vazut de mult... :lol:

Edited by Uweman, 30 November 2007 - 16:56.


#132
Rocknroll

Rocknroll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,785
  • Înscris: 16.12.2006

View PostUweman, on Nov 30 2007, 16:56, said:

Romica Bunica de la Gloria Buzau e cel mai tare non-fotbalist al Stelei in acest moment...

Cel putin la felul cum ii parea rau dupa ce a dat golul ala din lovitura libera, eu zic ca merita sa joace la Steaua.

Atata devotament pentru Steaua nu am mai vazut de mult... :lol:

La fel ca si panaramele platite de unul dintre securistii de la Dinamo, Netoiu, care au aratat mult devotament pentru echipa Militiei in meciul din fosta groapa de gunoi a capitalei.

#133
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006

View PostRocknroll, on Dec 2 2007, 16:28, said:

La fel ca si panaramele platite de unul dintre securistii de la Dinamo, Netoiu, care au aratat mult devotament pentru echipa Militiei in meciul din fosta groapa de gunoi a capitalei.

Macar, Netoiu i-a spurcat pe la spate pe lucratorii de la Dacia, nu ca  rahatul de Becali, care mai avea putin si se sinucidea...

Apropo, ca sa pastram linia topicului...

Cel mai tare jucator al Stelei astazi a fost : Dorin Toma de la Gloria Bistrita.

Ce gol frumos!!!

Gigi, i-al, ca e devotat!!

#134
valitudor

valitudor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,924
  • Înscris: 18.10.2003

View PostRocknroll, on Nov 25 2007, 00:41, said:

1. Dica - un fotbalist deosebit, care atunci cand vrea sa joace poate fi si genial. Vede foarte bine jocul, citeste jucatorii adversi si deseneaza traiectorii ale baloanelor pe care le trimite coechipierilor, la care altii nici macar nu se gandesc. Unul dintre cei mai buni executanti ai loviturilor de la 11 m din Romania. La fel, foarte bun executant al loviturilor libere. Poate fi jucatorul determinant intr-un meci. A lipsit enorm Stelei anul trecut si s-a vazut asta. Cred ca-i va lipsi Stelei si din ianuarie. Nu vom gasi curand un inlocuitor de valoare apropiata.

2. Goian - un fundas pe care si l-ar dori orice echipa. Un fundas-golgeter, unul dintre jucatorii de baza din lotul Stelei. Faptul ca Dinamo a castigat meciul din primavara cu Steaua, careia i-au lipsit tocmai Dica si Goian din echipa, nu e deloc intamplator. Alaturi de Dica, Goe e un pilon de baza al Stelei. Sper sa ramana in continuare la echipa care l-a consacrat.

3. Mirel Radoi - probabil ar fi fost in capul acestei liste daca n-ar fi existat atatea accidentari. Un jucator extraordinar, cu abilitati de lider in sange, un tip cu charisma, inteligent si care stie sa se faca ascultat de coechipieri, atat in teren, cat si in afara lui. Intr-o perioada era considerat cel mai bun mijlocas la inchidere din Romania. Eu cred ca poate reveni la forma de altadata. Sper ca Lacatus sa-l poate remotiva, deoarece Mirel a ratat momentul in care ar fi avut sansa sa evolueze la un nivel mult mai ridicat si sa-si demonstreze din plin calitatile-i pe care nu i le contesta cunoscutarii fenomenului, inclusiv Andrei Vochin.

4. Emeghara - pe care eu il consider, alaturi de Zapata, cel mai reusit transfer din ultimul timp. Un fundas sigur pe el, un fundas pe care te poti baza, util pe ambele parti. Este unul dintre cei mai constanti jucatori ai Stelei.

5. Zapata - cel mai bun portar al Stelei de dupa Revolutie. Alte cuvinte sunt de prisos...

6. Ghionea - fundasul pereche al lui Goian in echipa Stelei si in nationala Romaniei inainte de accidentare. Sper sa revina cat mai curand la echipa.

7. Rada - s-a integrat bine in echipa. Un transfer reusit. Rada are valoare.

8. Plesan - poate si cred ca va fi jucatorul surpriza al Stelei dupa revenirea in echipa.

9. Badea - are talent cu carul, insa uneori e indolent. A demonstrat ca stie cu mingea, are un bun plasament si poate fi o buna solutie in atacul Stelei.

10. Ovidiu Petre - considerat la ora actuala cel mai bun recuperator de baloane din liga I. O crestere evidenta de forma dupa era Hagi.

Ce frumos ai scris, nici macar jucatorii lui Arsenal nu meritau aceste cuvinte...  :lol:


O adunatura de gloabe rasuflate (cu una - doua exceptii)

P.S.

Quote

Vede foarte bine jocul, citeste jucatorii adversi si deseneaza traiectorii ale baloanelor pe care le trimite coechipierilor, la care altii nici macar nu se gandesc.
  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

#135
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Zapata, clar.

Dupa Emeghara.

#136
jihadu

jihadu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,377
  • Înscris: 19.01.2007

View PostSoR!n, on Dec 14 2007, 13:43, said:

Zapata, clar.

Dupa Emeghara.


Zapata.

restul sunt ultimele gaini din aprozar.

#137
H@des[IT]

H@des[IT]

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 18.07.2007
Zapata de la zapata trebuie inceputa constructia echipei.....mai sunt Emeghara si Golanski...Goian si Mirel Radoi...Dica si Plesan.....restu sunt neste "oi schioape"(citez JIji Oieru). :lol: :lol:

#138
gio_bari

gio_bari

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 246
  • Înscris: 27.12.2007

View PostH@des[IT], on Dec 28 2007, 18:29, said:

Zapata de la zapata trebuie inceputa constructia echipei.....mai sunt Emeghara si Golanski...Goian si Mirel Radoi...Dica si Plesan.....restu sunt neste "oi schioape"(citez JIji Oieru). :lol: :lol:
Mirel Radoi,Mihaita Plesan si Sorin Ghionea revin dupa accidentari lungi.Goian,Zapata si Dica sunt cei mai buni s-au remarcat tot timpul,Zaharia da goluri doar cand e bagat in echipa.Restu' sunt niste jucatori de Divizia B.

#139
saulica

saulica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.10.2005
Fratilor poza tare...Gigi Becali sa tuns chel!!!
www.ziua.biz
:lol:

#140
zalman

zalman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 10.09.2007
zapata+goian..pacat ca a plecat elton

#141
virgil3dsound

virgil3dsound

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.02.2008
mendoza si dayro (ultimul  seamana cu adrian ilie la executii- in opinia mea )

#142
Rocknroll

Rocknroll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,785
  • Înscris: 16.12.2006
1. Zapata
2. Mendoza
3. Dayro Moreno
4. Dica
5. Radoi
6. Goian
7. Emeghara
8. Pepe Moreno
9. Golanski
10. Ghionea


#143
blackman94

blackman94

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 03.04.2008
1.Dayro Moreno
2.Robinson Zapata
3.Mendosa
4.Goian
5.Dica
6.Golanski
7.Pepe Moreno

#144
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Zapata e cel mai bun,Mendoza e mai ciudat,rade tot timpul.

Edited by kosty91, 04 April 2008 - 21:10.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate