Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

help !

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
sweetR

sweetR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 22.02.2006
mi-au aparut probleme in sistem la placa audio ...in device manager la "other devices" imi apare semnul intrebarii ..la fel si la "multimedia controller si multimedia video controller"...am reinstalat driverul si nu mai am sunet in subwoofer si in center...mentionez ca placa de sunet e CMI8738 ...

#2
hannibal_

hannibal_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 20.05.2006

View PostsweetR, on May 23 2006, 16:19, said:

mi-au aparut probleme in sistem la placa audio ...in device manager la "other devices" imi apare semnul intrebarii ..la fel si la "multimedia controller si multimedia video controller"...am reinstalat driverul si nu mai am sunet in subwoofer si in center...mentionez ca placa de sunet e CMI8738 ...



Daca e  CMI _ _ _ _ e moarta !

O ai de mult ?

Verifica mufele si sistemul audio daca nu merge la calculator la un alt player...

Daca face faze mai ramane Amplificatorul lui....

Daca sistemul e ok, ceea ce pare , atunci nu mai ramane decat placa de sunet.  Ai mai folosi-o pe acest sistem  ? Vezi driverele si setarile !!! daca tot nu mere Ori e dusa ori e vre-o incompatibilitate !

De-asta am si eu si mere ok  ;)

#3
KITZU

KITZU

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 30.09.2003
in device manager la "other devices" imi apare semnul intrebarii

Asta inseamna ca nu-i bine instalata. Tine de Windows si te poate sili sa-l reinstalezi :)

#4
sweetR

sweetR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 22.02.2006

View Posthannibal_, on May 23 2006, 23:39, said:

Daca e  CMI _ _ _ _ e moarta !

O ai de mult ?

Verifica mufele si sistemul audio daca nu merge la calculator la un alt player...

Daca face faze mai ramane Amplificatorul lui....

Daca sistemul e ok, ceea ce pare , atunci nu mai ramane decat placa de sunet.  Ai mai folosi-o pe acest sistem  ? Vezi driverele si setarile !!! daca tot nu mere Ori e dusa ori e vre-o incompatibilitate !

De-asta am si eu si mere ok  ;)


Am mai folosit-o si a mers bine ..apoi am avut probleme cu sistemul care nu "vedea " cd-rom si cd-wr...dupa reinstalarea sistemului nu a mai mers
o am din noiembrie 2005...
la instalarea driverelor cred ca e problema ..dar nu stiu ce sa-i fac  :worthy:

#5
sweetR

sweetR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 22.02.2006

View Posthannibal_, on May 23 2006, 23:39, said:

Daca e  CMI _ _ _ _ e moarta !

O ai de mult ?

Verifica mufele si sistemul audio daca nu merge la calculator la un alt player...

Daca face faze mai ramane Amplificatorul lui....

Daca sistemul e ok, ceea ce pare , atunci nu mai ramane decat placa de sunet.  Ai mai folosi-o pe acest sistem  ? Vezi driverele si setarile !!! daca tot nu mere Ori e dusa ori e vre-o incompatibilitate !

De-asta am si eu si mere ok  ;)


Am mai folosit-o si a mers bine ..apoi am avut probleme cu sistemul care nu "vedea " cd-rom si cd-wr...dupa reinstalarea sistemului nu a mai mers
o am din noiembrie 2005...
la instalarea driverelor cred ca e problema ..dar nu stiu ce sa-i fac  :worthy:

View PostKITZU, on May 24 2006, 11:55, said:

in device manager la "other devices" imi apare semnul intrebarii

Asta inseamna ca nu-i bine instalata. Tine de Windows si te poate sili sa-l reinstalezi :)


Asta inseamna sa reinstalez sistemul ?... :death:

mersi

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate