Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 

Orange DTH România - Topic General.

* * * - - 5 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
31133 răspunsuri în acest subiect

#27055
ammazon

ammazon

    Active Member from Bucharest

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.554
  • Înscris: 08.10.2007

 costi_ionita79, on 07 ianuarie 2016 - 17:02, said:

Săptămâna trecută am facut un abonament de mobil. Am văzut că acum nu mai am Eurosport 360, ci HBO și HBO Comedy online. Deci, aceste canale vor fi și în aplicația Telekom TV. Sper și la alte canale (generaliste), pentru a înlocui IPTV acolo unde nu este disponibil.

Și eu le am trecute în my account ca fiind active însă nu știu unde le pot vedea. Am întrebat-o azi pe tanti de la Telekom dar m-a lămurit de n-a mai putut.
În lista canalelor de pe telekomtv.ro nu sunt. Cu HBO Go nu au nicio legătură. Atunci unde pot urmări acele canale online?

#27056
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 48.491
  • Înscris: 01.12.2001
As vrea si eu sa vad in Myaccount dar e down site-ul https://www.telekom.ro/

edit: a "inviat" acum

Nu stiu daca asa erau si in trecut.
Fișier atașat  tt.png   15,84K   15 download-uri

Editat de dorin_2k, 07 ianuarie 2016 - 17:57.


#27057
lenzexe

lenzexe

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 679
  • Înscris: 31.05.2005
Cum dezactivez Pachetul online Dolce Sport? Am descoperit ca e activ in abonamentul sotiei, desi nimeni nu l-a activat, cerut etc Problema este simpla: e tarifat cu 1,26 euro. In My Account nu apare in lista pachetelor, deci nu poate fi activat/dezactivat! Pe factura era si pachetul Canale TV maxi, care avea reducere 100% insa...l-am dezactivat din cont. Daca sotia nu foloseste de ce sa fie active?

#27058
dic_star79

dic_star79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.600
  • Înscris: 09.01.2008

 generalmotors, on 07 ianuarie 2016 - 17:19, said:

Telekom ofera CAM + card pentru satelit?
Doar pe cablu digital se oferă CAM.

 lenzexe, on 07 ianuarie 2016 - 21:13, said:

Cum dezactivez Pachetul online Dolce Sport? Am descoperit ca e activ in abonamentul sotiei, desi nimeni nu l-a activat, cerut etc Problema este simpla: e tarifat cu 1,26 euro. In My Account nu apare in lista pachetelor, deci nu poate fi activat/dezactivat! Pe factura era si pachetul Canale TV maxi, care avea reducere 100% insa...l-am dezactivat din cont. Daca sotia nu foloseste de ce sa fie active?
Dacă nu merge dezactivat din cont trebuie sa întri în legătură cu un reprezentant Telekom la 1234, pentru a dezactiva acest serviciu.

#27059
ammazon

ammazon

    Active Member from Bucharest

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.554
  • Înscris: 08.10.2007
Așa cum am spus, la mine nu mai apare Voyo dar apar în schimb HBO și HBO Comedy, canale pe care nu le pot urmări nicăieri.

Fișier atașat  telekom.jpg   26,57K   30 download-uri

Editat de ammazon, 07 ianuarie 2016 - 21:41.


#27060
zamfe

zamfe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 236
  • Înscris: 29.01.2008
Pentru cei care ati semnalat problemele cu Voyo: si la mine apare abonament inactiv, insa pe contul Voyo. Ma pot loga insa la Voyo prin contul Telekom.
Problema este ca LED-ul meu nu permite conectarea prin parteneri (deci cu credentiale Telekom). Ma pot conecta numai prin cont Voyo, tot prin Telekom facut acum cativa ani (cand era Romtelecom). Dar cum apare abonament inactiv, la revedere...

#27061
burtica20004

burtica20004

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 159
  • Înscris: 20.03.2007
eu am primit multumiri pt activarea facturii electronice cu toate ca nu am facut acest lucru.

#27062
luckydavid

luckydavid

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 19.03.2010
Va functioneaza web-ul telekomtv.ro ?
am instalat si pe telefon, si pe tableta, si imi da un mesaj, "Revenim in curand"...problema este ca de trei luni tot revin...
Iar cand incerc sa intru cu PC-ul pe site, este down, mai exista asa ceva ? Desi vad ca isi fac reclama pe https://www.telekom.ro/web-mobile-tv/
Este posibil sa nu imi functioneze din cauza ca ma detecteaza dupa IP ca nu sunt in Romania ?

#27063
adypetcu

adypetcu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 183
  • Înscris: 25.10.2009

 luckydavid, on 08 ianuarie 2016 - 11:29, said:

Va functioneaza web-ul telekomtv.ro ?
am instalat si pe telefon, si pe tableta, si imi da un mesaj, "Revenim in curand"...problema este ca de trei luni tot revin...
Iar cand incerc sa intru cu PC-ul pe site, este down, mai exista asa ceva ? Desi vad ca isi fac reclama pe https://www.telekom.ro/web-mobile-tv/
Este posibil sa nu imi functioneze din cauza ca ma detecteaza dupa IP ca nu sunt in Romania ?

Din tara, acum verificat, functioneaza!

#27064
mercur68

mercur68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.437
  • Înscris: 07.08.2007

 luckydavid, on 08 ianuarie 2016 - 11:29, said:

Va functioneaza web-ul telekomtv.ro ?
am instalat si pe telefon, si pe tableta, si imi da un mesaj, "Revenim in curand"...problema este ca de trei luni tot revin...
Iar cand incerc sa intru cu PC-ul pe site, este down, mai exista asa ceva ? Desi vad ca isi fac reclama pe https://www.telekom.ro/web-mobile-tv/
Este posibil sa nu imi functioneze din cauza ca ma detecteaza dupa IP ca nu sunt in Romania ?

Nu merge decat de pe teritoriul Romaniei

Editat de mercur68, 08 ianuarie 2016 - 22:15.


#27065
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.366
  • Înscris: 18.08.2009
Si mie mi-au taiat accesul la Voyo, Eurosport 360, Midnight la 0.09 euro cu TVA inclus, HBO si HBO Comedy gratuit. Le-am trimis cerere de reziliere.
[@dic_star79, daca ma poti ajuta cumva, iti multumesc anticipat si te rog sa ma contactezi in mesaj privat.]

#27066
ammazon

ammazon

    Active Member from Bucharest

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.554
  • Înscris: 08.10.2007
Ai reușit să primești un răspuns plauzibil din partea lor, cu privire la acest aspect, sau ai trimis cererea de reziliere direct?

#27067
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.366
  • Înscris: 18.08.2009
Azi am trimis direct cerere de reziliere. In MyAccount au disparut doar Eurosport 360 (fiind inlocuit de HBO si HBO Comedy online) si Voyo. Dar cum pe anexa la contract nu mai sunt, ma astept sa ma taxeze pentru ele. Astept sa ma contacteze.

#27068
adypetcu

adypetcu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 183
  • Înscris: 25.10.2009
Pt. voyo va puteti autentifica cu contul Telekom, la utilizator(adresa de e-mail cu care v-ati facut contul de myaccount-ul), iar parola(aceeasi de la myaccount). Cel putin asa a mers la mine.

#27069
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.366
  • Înscris: 18.08.2009
Autentificarea se face si la mine. Dar nu mai pot sa vizionez nimic. Abonamentul este inactiv.

#27070
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 23.074
  • Înscris: 20.06.2009
M-ați făcut să verific și eu MyAccount-u', dar la mine sunt la locul lor, atît Eurosport 360 cît și Midnight...Posted Image  Iar Midnight-ul pe televizor vă garantez că merge...Posted Image

#27071
drag16

drag16

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.058
  • Înscris: 26.04.2009
Sì la mine. Eurosport 360 e dar fiind în italia nu mă încălzește cu nimic.

#27072
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.366
  • Înscris: 18.08.2009
La partea de TV nu s-a schimbat nimic. Am analizat și factura și nu sunt facturate separat. HBO și HBO Comedy sunt oferite gratuit, opțiunea Midnight este și ea la preț mic, Eurosport 360 este în continuare în aplicație (până va fi înlocuit de HBO și HBO Comedy online). Voyo nu mai apare pe factură, însă apare o reducere de 3 euro.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 3

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate