Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...
 Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 

Ce idiotenii mai citim prin ziare?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Bebeluska

Bebeluska

    Bebeluºka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005
Cred ca nu o data vi s-a intamplat sa cititi prin ziare articole marunte si total aberante care ar putea sa lipseasca cu desavarsire, facute doar pentru a umple paginile.





"Prefectul Vasluiului si-a pierdut pantalonii
[ http://www.averea.ro/img/t.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ioan Zaharia, prefectul de Vaslui, si-a dus hainele la curatat si, cand le ia inapoi, a constatat ca nu mai are o pereche de pantaloni. Suparat, a trimis functionarii serviciului Administrativ in investigatii, prin oras. „Nu stiu ce s-a intamplat, dar s-au incurcat niste pantaloni la curatatorie. Cineva a plecat cu pantalonii mei, dar ma duc sa-i iau“, a spus prefectul." (ziarul Averea, Nr. 59 de joi, 4 mai 2006)



O stire cu adevarat senzationala! :death:



Astept din partea voastra comentarii si alte astfel de stiri, poate facem si un top rusinica.

#2
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 05.08.2003
Pai ce Averea e ziar de luat in seama???

#3
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005

View PostBebeluska, on May 5 2006, 16:55, said:

Cred ca nu o data vi s-a intamplat sa cititi prin ziare articole marunte si total aberante care ar putea sa lipseasca cu desavarsire, facute doar pentru a umple paginile.





"Prefectul Vasluiului si-a pierdut pantalonii
[ http://www.averea.ro/img/t.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ioan Zaharia, prefectul de Vaslui, si-a dus hainele la curatat si, cand le ia inapoi, a constatat ca nu mai are o pereche de pantaloni. Suparat, a trimis functionarii serviciului Administrativ in investigatii, prin oras. „Nu stiu ce s-a intamplat, dar s-au incurcat niste pantaloni la curatatorie. Cineva a plecat cu pantalonii mei, dar ma duc sa-i iau“, a spus prefectul." (ziarul Averea, Nr. 59 de joi, 4 mai 2006)



O stire cu adevarat senzationala! :death:



Astept din partea voastra comentarii si alte astfel de stiri, poate facem si un top rusinica.
:roflmao: ala nu e ziar si aia nu e stire :D

#4
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Dacă Mutu face reclamă la hârtia aia, e clar că nu e ziar. -_-
Cică "e uşor de citit... are numai subiecte TARI" :lol:

#5
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Pubertatea:

Quote

Batausul a furat o bicicleta ca sa fuga   :lol:
  
In urma unei altercatii pentru o bucata de teren, Ilie Prala (32 ani) din Dragasani-Valcea a lovit-o pe Maria Florea (65 ani) in cap cu o sapa. Vazand ca femeii i s-a facut rau, pentru a nu fi prins de politisti, barbatul a furat bicicleta unui localnic aflat in imediata vecinatate si a fugit. Dupa o jumatate de ora, in timp ce  agresorul pedala de zor, politistii l-au prins. L-au acuzat de vatamare corporala grava si furtul bicicletei.
http://www.libertate...tire&sid=152344

#6
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

View Postdon_dannielo, on May 5 2006, 18:11, said:


Pai am citit tot prin ziare ca la politisti li s-a dat biciclete pt a patrula. Poate si politistii erau tot pe biciclete.
Sau poate cine stie ce Lance Armstrong sau Ian Ullrich o fi fost taranul ala. Topicul asta cred ca ar trebui pus la sectiunea Umor.

#7
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002
Dintr-o editie locala a Monitorului de azi:
Attached File  Obuz.jpg   13.42K   53 downloads

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate