Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google
 Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...
 La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 

NEVERSEA 2023

* - - - - 4 votes
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#37
cetateanul_Vijai

cetateanul_Vijai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 414
  • Înscris: 05.05.2023

View PostManelistDeSuccesMaxim, on 06 iulie 2023 - 19:17, said:

Streamuri live pe youtube:
Mersi.

View PostPuferiu_, on 06 iulie 2023 - 19:23, said:

Sper ca pustoaicele alea fara sutien sunt majore.
La ce minut?

#38
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,446
  • Înscris: 05.07.2018
Pai daca esti cu ochii pe forum...

#39
cetateanul_Vijai

cetateanul_Vijai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 414
  • Înscris: 05.05.2023
Ce moșneag sunt, mă și uitam la main stage unde cântă muzică pop dance. Asta este,  am pierdut ...

#40
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,383
  • Înscris: 24.07.2022
nu ar trebui sa ii aresteze pe astia de canta necenzurat in public? Posted Image niste manelisti abandonati in clasa a 2a..mai si stalcesc engleza cand ii apuca...cum sa fii pe aceeasi plaja cu asa ceva?

invitati speciali Putin&friends, please!

Edited by Punter, 06 July 2023 - 20:37.


#41
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 18.01.2020
Una e la festival, alta e in public. Una e sa merg in parc să dau la maxim BUG Mafia și alta este un concert organizat la care te duci special pentru a asculta un anume artist.

Edit: Ce ținută are INNA, păcat că s-a lăsat seara...

Edited by Rares95, 06 July 2023 - 20:37.


#42
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,383
  • Înscris: 24.07.2022
sunt pe plaji, se aude departe deci loc public.

mainstage si ark, bombe strategice!

Edited by Punter, 06 July 2023 - 20:45.


#43
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,504
  • Înscris: 13.10.2010

View PostPuferiu_, on 06 iulie 2023 - 19:23, said:

Sper ca pustoaicele alea fara sutien sunt majore.
Era o zicala cu speranta si sperma!...
Dar degeaba

LE Mai spera cativa ani...

Edited by ccf_cristi, 06 July 2023 - 20:46.


#44
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 18.01.2020

View PostPunter, on 06 iulie 2023 - 20:43, said:

sunt pe plaji, se aude departe deci loc public.

mainstage si ark, bombe strategice!
Ai fost cu decibel metru pe acolo? Eu înțeleg să nu îți placă un anumit gen muzical, artist, etc, nici mie nu îmi plac 99,99% din cei de la festival, dar comentariile tale sunt de-a dreptul imbecile... Să dorești asemenea lucruri unor oameni care se distrează cum vor, LEGAL, mi se pare prostie pura din partea unuia care vrea sa para deștept prin astfel de afirmații.

#45
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,383
  • Înscris: 24.07.2022
trebuie in spatii inchise/izolate asa ceva! iar lobotomizarea nu e distractie..

Edited by Punter, 06 July 2023 - 20:57.


#46
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 18.01.2020
Să înțeleg că distracția pentru tine erau paradele și "Uraa, Uraa, Uraa, Ceaușescu reales"?
De-aia e democrație, fiecare e liber să facă ce vrea atâta timp cât nu încalcă legea, nu e ilegala prostia, sunt ilegale în schimb unele afirmații pe care le faci pe aici, afirmații care într-o țară civilizată ți-ar scoate din buzunar destui bani pe amenzi.

Edited by Rares95, 06 July 2023 - 21:01.


#47
TamtamTicaticaPiupiu

TamtamTicaticaPiupiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 05.04.2023
Ce voce adevarata a avut Inna, se observa stofa de artist pe bune.

#48
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 18.01.2020
Ciudat insa că au pus-o în prima zi, in mod normal "spuma" era în weekend.

#49
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,383
  • Înscris: 24.07.2022

View PostRares95, on 06 iulie 2023 - 21:00, said:

Să înțeleg că distracția pentru tine erau paradele și "Uraa, Uraa, Uraa, Ceaușescu reales"?
De-aia e democrație, fiecare e liber să facă ce vrea atâta timp cât nu încalcă legea, nu e ilegala prostia, sunt ilegale în schimb unele afirmații pe care le faci pe aici, afirmații care într-o țară civilizată ți-ar scoate din buzunar destui bani pe amenzi.
in tarile civilizate nu auzi injuraturi pe plaja. in plus astia nu au nici o noima/logica, doar arunca niste cuvinte din ghetou si niste urlete.

te provoc sa pui aici ceva asemanator din vest/tari civilizate.

sa fim seriosi, inna are un mixer la 2-3 melodii...in rest...nimic de mentionat.

Edited by Punter, 06 July 2023 - 21:27.


#50
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,446
  • Înscris: 05.07.2018
Asculta-l pe baiatul asta cum spune despre unu' de si-a bagat consoarta, insarcinata fiind, in portbagajul masinii si goneste de nebun deoarece consoarta era geloasa pe el si idolul sau.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/QD0fvO7A6NQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Puferiu_, 06 July 2023 - 21:31.


#51
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,383
  • Înscris: 24.07.2022
Posted Image) nu e nici o comparatie....eminem nu a furat beat-ul, melodia la fel, originala, iar tema melodiei e chiar filozofica...nu aud nici un c...  d... aruncate aiurea, grohaieli manelistice, iar melodia are logica, morala...tot ce vrei... neversea-ul nici un vers nu poate sa-l proceseze din melodia asta....daca o da la bac text la prima vedere  pica tot neversea-ul :)

Edited by Punter, 06 July 2023 - 21:46.


#52
VarfulOmu2505

VarfulOmu2505

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 01.02.2023
Eu nu sunt fan rap, dar Eminem totusi are vocea lui, nu e 99% Autotune, are niste elemente muzicale, nu e chiar in ultimul hal de rudimentara muzica lui. Aia de cantau la Neversea erau niste pripasi care se auzeau ca vorbind la interfon sau ca robotu ala din Star Wars, iar in spate se auzea o tacanitura ca picatura chinezeasca. Versurile penibile, "Sunt baiatu cu motor, fac curse la semafor, ies afara la baut, vad o c..va si o f..t". Niste pripasi, iar faptul ca lumea admira asa ceva e chiar scarbos. Eu detest manelele, dar sincer, manelele sunt cu mult peste ce latrau aia acolo, mult peste.

#53
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 18.01.2020

View PostPunter, on 06 iulie 2023 - 21:25, said:


in tarile civilizate nu auzi injuraturi pe plaja. in plus astia nu au nici o noima/logica, doar arunca niste cuvinte din ghetou si niste urlete.

te provoc sa pui aici ceva asemanator din vest/tari civilizate.

sa fim seriosi, inna are un mixer la 2-3 melodii...in rest...nimic de mentionat.
Nici eu nu consider muzica ce se aude pe la Neversea sau in general in acest domeniu în ultimii ani. Urăsc manelele, cocalarii și muzica populara, dar asta nu înseamnă că fac comentarii in genul celor postate de tine. Nu îmi place ceva, merg mai departe, nu ascult, la revedere. Ăla e un concert organizat, punct, la nivelul său are nevoie de zeci de aprobări, chiar crezi că vin unii de capul lor și pun scene pe plaja? Nu, au autorizatie, e legal, joc de glezne. Că nu îți place ție ce canta aia pe acolo e partea de doua, mergi la artiștii tai preferați, artiști pe care la rândul lor ii pot considera altii drept "Deranjarea ordinii și liniștii publice", nu-i așa? "Trapperi" pot fi la fel de deranjați precum un concert de muzică clasică, nu? In fond e tot zgomot pentru cei care nu "cochetează" cu fenomenul... Acum ce facem? Ne apucam sa interzicem orice forma de divertisment fiindcă deranjează un anumit grup de persoane?

De exemplu, eu am in zona o biserica, ortodoxă, care în fiecare zi mă torturează cu clopotele lor și cu bocelile popilor puse în boxe ... Să audă și aia de afara, nu doar cei din interior. Pe mine nu mă interesează religia, pun in aceeași oală și un concert de-al lui Salam și bocelile lu' ăștia, poluare fonica pentru mine. Impreună cu un grup de locatari am depus la primărie reclamații referitoare la zgomot și nu s-a rezolvat nimic, popii au autorizații, e totul legal. Acum ce sa fac? Sa il rog pe Putin sa le dea o termobarica pe turlă? Sau sa ii ignor și să mă obișnuiesc cu bocelile și clopotele? M-am obișnuit cu ei și îi injur printre dinți cu fiecare ocazie, chiar și în plus.

Edited by Rares95, 06 July 2023 - 22:24.


#54
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,383
  • Înscris: 24.07.2022
manelele si trapkk-ul asta e un atac asupra speciei umane. nu stiu cum de au primit autorizatii. pana si pe dark web ar trebui vanati astia.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate