Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu
 Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7190 răspunsuri în acest subiect

#2611
extremo07

extremo07

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 852
  • Înscris: 09.09.2021
Daca ar fi mai des Sisca, Nevel, Alexandru, Borchina, Olaianos, Cheltuitoru in loc de cavasi, mocanu, gradinescu, baleanu si cosmescu, ar fi si mai misto Prima. Asa ca tot Digi e mai bun la mine, cu tot cu Longin & Bocanaciu

Editat de extremo07, 18 martie 2023 - 17:33.


#2612
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.460
  • Înscris: 02.06.2020

 extremo07, on 18 martie 2023 - 17:29, said:

Daca ar fi mai des Sisca, Nevel, Alexandru, Borchina, Olaianos, Cheltuitoru in loc de cavasi, mocanu, gradinescu, baleanu si cosmescu, ar fi si mai misto Prima. Asa ca tot Digi e mai bun la mine, cu tot cu Longin & Bocanaciu

Grădinescu, Băleanu și Cosmescu sunt comentatori cu experiență, îmi plac cum comentează. Digi au și ei comentatori de top, precum Adi Soare sau Ionuț Angheluță.

Acum pe Prima Sport 4 e Monza - Cremonese, comentat de “Șampion Lig”.

#2613
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.358
  • Înscris: 07.01.2009

 AlexFCSB4, on 18 martie 2023 - 17:40, said:

Grădinescu, Băleanu și Cosmescu sunt comentatori cu experiență, îmi plac cum comentează. Digi au și ei comentatori de top, precum Adi Soare sau Ionuț Angheluță.

Acum pe Prima Sport 4 e Monza - Cremonese, comentat de “Șampion Lig”.

Angheluta e un 10sebist gretos, oricum vad ca esti fanul stanei, de asta ti se pare bun, e o nulitate absoluta si enervant cat incape.

#2614
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.460
  • Înscris: 02.06.2020

 SidTheKid, on 18 martie 2023 - 19:50, said:



Angheluta e un 10sebist gretos, oricum vad ca esti fanul stanei, de asta ti se pare bun, e o nulitate absoluta si enervant cat incape.

Eu nu l-am prins la meciurile FCSB-ului, am zis că am Vodafone.

@SidTheKid, iar tu ești fan CSA, nu? Cu cine ai ținut când echipa a bătut Ajax și Chelsea? Dar victoria cu Valencia?

Editat de AlexFCSB4, 18 martie 2023 - 20:12.


#2615
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.358
  • Înscris: 07.01.2009
0-10 va ramane cea mai mare rusine din istoria fotbalului romanesc, rusinea celei mai corupte echipe care a existat vreodata in Romania.
Ati meritat-o din plin la ce fumuri aveti, hai noroc si la mai mare.

#2616
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.460
  • Înscris: 02.06.2020

 SidTheKid, on 18 martie 2023 - 20:12, said:

0-10 va ramane cea mai mare rusine din istoria fotbalului romanesc, rusinea celei mai corupte echipe care a existat vreodata in Romania.
Ati meritat-o din plin la ce fumuri aveti, hai noroc si la mai mare.

Cea mai coruptă echipă, auzi cică! Ce absurditate! Vă e ciudă că datorită nebunului de Jiji, FCSB NU ARE NICIO PROBLEMĂ FINANCIARĂ!

Ajax, Chelsea, Lazio, Valencia? Astea ce înseamnă? Bulan? Deloc.

Voi aveți fumuri, talpaniștii și rapidiștii.

N-am chef să mă contrazic cu suporterii rivalelor și să umplu topicul cu discuții despre SuperMămăliga. Lăsăm fotbalul de cinci stele cu prioritate.

Editat de AlexFCSB4, 18 martie 2023 - 20:17.


#2617
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.167
  • Înscris: 25.01.2021
Angheluță e de top...,topul celor mai slabi comentatori Posted Image ...cadidat la primul loc...alături de Maronică Posted Image ...

Nu doar că e slab...dar când incepe să-si dea cu părerea...devine mai destept decât arbitru si mai antrenor decât Don Carlo...,deci nu doar sare calul devenind obositor...dar comentează si cu o tentă evidentă...si deloc intâmplătoare...,mai ales la meciurile din Mocirla 1...

 AlexFCSB4, on 18 martie 2023 - 20:04, said:

Eu nu l-am prins la meciurile FCSB-ului, am zis că am Vodafone.

Dacă esti la Vodafone...cum ai devenit fan Angheluta...ca slăbanul ăsta e pe la Digi...

#2618
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.460
  • Înscris: 02.06.2020

 Calin72, on 18 martie 2023 - 20:24, said:

Angheluță e de top...,topul celor mai slabi comentatori Posted Image ...cadidat la primul loc...alături de Maronică Posted Image ...

Nu doar că e slab...dar când incepe să-si dea cu părerea...devine mai destept decât arbitru si mai antrenor decât Don Carlo...,deci nu doar sare calul devenind obositor...dar comentează si cu o tentă evidentă...si deloc intâmplătoare...,mai ales la meciurile din Mocirla 1...


Dacă esti la Vodafone...cum ai devenit fan Angheluta...ca slăbanul ăsta e pe la Digi...

Nu sunt fan, l-am prins prin comentarii când eram în vizită la rude, ei având Digi, îl prindeam la un meci de UCL. Personal, cel mai bun comentator de la Digi e Adi Soare. Eu sunt mai obișnuit cu comentatorii de la Dolce/Telekom (acum Orange/Prima Sport), Grădinescu, Băleanu, Borchină sau Cosmescu. 11 ani am fost la NextGen.

Editat de AlexFCSB4, 18 martie 2023 - 20:31.


#2619
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.167
  • Înscris: 25.01.2021

 AlexFCSB4, on 18 martie 2023 - 20:27, said:

Nu sunt fan, l-am prins prin comentarii când eram în vizită la rude, ei având Digi, îl prindeam la un meci de UCL. Personal, cel mai bun comentator de la Digi e Adi Soare. Eu sunt mai obișnuit cu comentatorii de la Dolce/Telekom, Grădinescu, Băleanu, Borchină sau Cosmescu. 11 ani am fost la NextGen.
Ok...,Adi Soare e Comentatorul...,Maestrul...,capabil să ridice mult chiar si un meci anonim...,insă marea majoritate sunt doar tentative eșuate...,pusi să comenteze din lipsa de personal calificat...

Editat de Calin72, 18 martie 2023 - 20:46.


#2620
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.139
  • Înscris: 28.12.2016
Caline, ai fost cam silențios. Te Pregătești pentru Clasico. :D

Și pentru minereu urmează mâine un mare derby. :D

#2621
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.167
  • Înscris: 25.01.2021
Minereu,ti-a plăcut Pedro Porro...,a tras-o sub bară imposibil de apărat...,totusi nu era Conte mai bun decât Arteta  Posted Image ...

Foarte bun si Wolves - Leeds...in compania lui Adi Soare...

De Magician iți place Posted Image ...?,iar a dat-o de gard Posted Image ...

 BundesligaFan, on 18 martie 2023 - 21:27, said:

Caline, ai fost cam silențios. Te Pregătești pentru Clasico. Posted Image

Și pentru minereu urmează mâine un mare derby. Posted Image
Fanule,azi a cam ”bătut vântul” Posted Image ...iar mâine e plin de derby-uri...ceea ce nu-mi place...mai ales când se suprapun...si incepe Digi să-si arate profesionalismul Posted Image ...cu alternativele...

Pe Bayern cu cine ii dă alternativ...?,cu PSG - Rennes...sau cu Lazio - Roma Posted Image ...

Din Ligue 1 incă n-au dat nimic...,nici măcar meciul de vineri...

#2622
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.139
  • Înscris: 28.12.2016
Azi nu am văzut niciun meci, am fost plecat. Am urmărit pe seara doar calificările din F1. Mâine sunt meciuri interesante, o sa încep cu Ajax-Feyenoord și după Leverkusen-Bayern pe stream, că Digi face ciorba din grila tv. Partea buna e ca pot vedea și cursa de F1 pe tv, altfel o ratam. Pe seara cred ca urmăresc și Inter-Juventus.

#2623
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.167
  • Înscris: 25.01.2021

 BundesligaFan, on 18 martie 2023 - 21:43, said:

Azi nu am văzut niciun meci, am fost plecat. Am urmărit pe seara doar calificările din F1. Mâine sunt meciuri interesante, o sa încep cu Ajax-Feyenoord și după Leverkusen-Bayern pe stream, că Digi face ciorba din grila tv. Partea buna e ca pot vedea și cursa de F1 pe tv, altfel o ratam. Pe seara cred ca urmăresc și Inter-Juventus.
Cam nasol Fanule...,l-ai pierdut pe Magician Posted Image ...,mi-e si milă de el...,pe când se pregătea să sărbătorească victoria...a picat măgăreața Posted Image ...

#2624
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.700
  • Înscris: 22.02.2015
Mai nimic nu am vazut ieri, vre.o 10 minute din Southampton Spurs dar am prins bomba lui Pedro Porro, gol f.frumos. Si o bucata din Udinese Milan iarasi un meci bun. Astazi sunt mult mai multe meciuri interesante si dupa amiaza am si eu timp sa ma bucur de ele.

14.15 Otelul Poli Iași
16.00 Torino Napoli
19.00 Lazio Roma
21.45 Inter Juve
Planul e făcut sunt gata să-l execut.

#2625
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.587
  • Înscris: 30.07.2018
full time meciul lui Bayern si meciul lui PSG doar pe site la secțiunea live site

#2626
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.656
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://images3.imgbox.com/7e/44/npeIR3bR_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images2.imgbox.com/17/b5/ccDkjBO0_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images3.imgbox.com/86/14/1t26t8u8_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Pereyra vs Milan (1-0)
https://streamable.com/4bdx0p

Ibrahimovic vs Udinese (1-1) (P)
https://streamable.com/y1fjtw

Beto vs Milan (2-1)
https://streamable.com/2rya0o

Ehizibue vs Milan (3-1)
https://streamable.com/iej0ts


dupa pauza nationalelor, Milan va juca de 3 ori cu Napoli... doua din meciuri fiind pe San Paolo (campionat 2 aprilie + returul din UCL)

daca se prezinta ca aseara... mai bine stau acasa... nu are rost sa se prezinte

#2627
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.139
  • Înscris: 28.12.2016
Super meci Ajax-Feyenoord. 2-2 min 53

#2628
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.167
  • Înscris: 25.01.2021

 BundesligaFan, on 19 martie 2023 - 16:43, said:

Super meci Ajax-Feyenoord. 2-2 min 53
Excelent Fanule...,păcat că tot acum se joacă si Arsenal - Palace...si Nice - Lorient...,iar după aglomerația crește Posted Image ...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate