Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitionare laptop gaming

Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba
 Facultate

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume
 Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta
 Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 

Am primit produsele de BF (discutii generale)

* * * - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
210 replies to this topic

#55
Fuzz

Fuzz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 14.11.2018

View Postaddryanns, on 13 noiembrie 2022 - 17:58, said:

Nu a fost și anul trecut basmul ăsta cu câștigatul unui iPhone dacă ridici coletul în 2 ore?

E mereu in perioade aglomerate.

#56
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,480
  • Înscris: 01.12.2001
Desigur că cele mari ce nu incap in sertarele alea.
Și astea:

Bunuri interzise la transport, cu livrare prin intermediul locker-ului

Produse cosmetice;
Produse din tutun;
Arme de foc sau arme dezasamblate, munitie pentru arme de foc – indiferent de tip, forma sau calibru;
Materiale explozive, gaze toxice;
Produse perisabile;
Deseuri;
Pietre pretioase, bijuterii din metale pretioase;
Lingouri din orice metal pretios;
Bunuri de valoare (blanuri, ceasuri, tablouri, icoane, monede de colectie, etc);
Bani;
Baterii auto / Baterii uz general;
Lucrari de arta, antichitați, cecuri, carduri de credit gata de utilizat, timbre postale, carduri telefonice valide;
Droguri;
Organe umane;
Animale vii sau moarte;
Ramasite umane, inclusiv cenusa


Totuși cred că am primit un parfum la easybox. Nu e la "cosmetice"?

#57
sags

sags

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,027
  • Înscris: 24.04.2013
Nu am comandat nici dinamita, nici un rinichi, nici lingouri de aurPosted Image. Oare o tastatura de marime obisnuita o fi prea lunga ca sa incapa in sertare?

#58
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,480
  • Înscris: 01.12.2001
Îs adânci sertarele alea
Un locker standard are dimensiunile (L*l*h) 350 *80*215 cm si este format din 5 coloane de stocare si o coloana tehnica. O coloana de stocare este formata din 10 boxuri cu urmatoarele dimensiuni: 2 sertare mari: 445 x 390 x 470 mm; 3 sertare medii; 445 x 200 x 470 mm si 5 sertare mici: 445 x 100 x 470 mm.

#59
Marius19891989

Marius19891989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 09.01.2016
Toată chestia e ca s-au luat foarte multe comenzi pe easybox și au blocat,asa am pățit și eu seara și am ales un oficiu poștal..

#60
florin1008

florin1008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 736
  • Înscris: 17.11.2013
De BF am facut multiple comenzi la emag si una la partener emag. Aia de la partener a ajuns ieri la easybox. Toate comenzile facute la emag au status "Comanda Plasata". Am facut azi dimineata o comanda la emag. Are termen de livrare la easybox ziua de maine. M-am uitat de curiozitate la un produs luat de BF care are pretul neschimbat si are termen de livrare la easybox ziua de Marti daca il comand acum.

Nu cred ca e o problema cu volumul de comenzi sau gradul de ocupare al sertarelor de la easybox. Probabil ca au ales sa proceseze altfel comenzile de BF.

#61
pielea

pielea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 14.08.2010
S-a miscat f repede emagul anul asta, banuiesc ca la baza a stat nevoia de bani, am primit 6 comenzi pana acum mai am 3 sau 4 cred

#62
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,122
  • Înscris: 07.11.2006

View Postlucas22010, on 13 noiembrie 2022 - 16:19, said:

Ai cont VIP?
Am înțeles ca cei cu carduri VIP au livrare prioritară.

N-am nici un cont de VIP. Sa inteleg ca tre' sa ma numar printre norocosi?
De altfel, la putin timp dupa acceptarea platii am primit mesaj ca pachetul va fi livrat in 14, lucru logic pentru mine, avand in vedere ca 14 este luni. Dar aseara am primit mesaj ca livrarea se va face azi,13 noiembrie, in zi de duminica.

ps.
Nu stiu daca mai este cazul sa amintesc ca livrarea s-a facut la Targu Mures (vezi avatar).

#63
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,792
  • Înscris: 07.02.2003

View Postdorin_2k, on 13 noiembrie 2022 - 13:57, said:

Acum am primit acest SMS de la eMag
Produsele vandute de GO4FIT din comanda 287xxx sunt pregatite pentru livrare si vor ajunge la easybox pana pe 25.11. Te anuntam prin email si SMS cand le poti ridica.

Aoleu. 2 săptămâni?
Scrie "pana pe". Asta inseamna ca pot veni si maine, poimine etc...

Edited by andreic, 13 November 2022 - 20:40.


#64
alexandrualexww2

alexandrualexww2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 15.05.2017
Am comandat frigiderul si a52 , friiderul ala samsung mi-a ajuns a 2a zi la 10 dimineata si telefonul dupa 4 ore la easybox.

no comment!

#65
Ythrixium

Ythrixium

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,784
  • Înscris: 04.05.2010
Bai frate, astia de la itgalaxy sunt nebuni, am comandat mouseu cu 15 lei sau cat naiba era asus tuf la promotie, si ei mi-l livreaza din stoc furnizor cu 157 Posted Image

" Produsele ce se afla la lichidare de stoc/promotie se pot livra la pret redus exclusiv in limita stocului ITGalaxy.ro, cantitatea suplimentara se livreaza la pret intreg."

Asa e cand comanzi cu plata ramburs, te pot aranja bajetii.

Nice.

Edited by Ythrixium, 14 November 2022 - 00:48.


#66
sags

sags

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,027
  • Înscris: 24.04.2013

View Postandreyvsjoker, on 13 noiembrie 2022 - 18:01, said:

Unele produse nu se pot expedia la easybox si de aceea apar doar oficiile postale si showroom.

View Postdorin_2k, on 13 noiembrie 2022 - 18:25, said:

Îs adânci sertarele alea …
Probabil la comanda mea lungimea (a coletuluiPosted Image) e problema, ca altceva nu are ce sa fie asa mare la o tastatura obisnuita. Am reincercat cu un alt produs, de exemplu un hdd extern, si pot alege EasyBox (deci nu e ‘loc epuizat’Posted Image) dar la tastatura sunt disponibile doar oficiile postale si showroom-urile.

#67
andreyvsjoker

andreyvsjoker

    unProfessional Joker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,264
  • Înscris: 25.01.2007
O fi o setare gresita facuta pe produs. Am mai vazut situatii de genul.
Am avut chiar si reversul, un produs care nu avea cum sa incapa in easybox am putut sa selectez  livrare la easybox.

#68
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,792
  • Înscris: 07.02.2003
A venit de ieri seara al meu, mult mai repede decat ma asteptam, il ridic azi.

#69
andreyvsjoker

andreyvsjoker

    unProfessional Joker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,264
  • Înscris: 25.01.2007
Cum iti dau astia planurile peste cap. Stii ce face romanul cand nu mai are bani nu?
Schimba miste Euro.

Edited by andreyvsjoker, 14 November 2022 - 09:23.


#70
mariusixy

mariusixy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,465
  • Înscris: 28.09.2008
Pe data de 11, ora 14 am dat comanda la emag si era disponibila livrarea doar in showroom.
Posibil easybox sa fi fost full.
Ieri am vazut ca se cere prezentare carte de identitate si atunci am intrat pe chat si am cerut sa se schimbe livrarea la easybox si a mers.


#71
Mihaitza07

Mihaitza07

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 29.08.2007

View PostYthrixium, on 14 noiembrie 2022 - 00:44, said:

Bai frate, astia de la itgalaxy sunt nebuni, am comandat mouseu cu 15 lei sau cat naiba era asus tuf la promotie, si ei mi-l livreaza din stoc furnizor cu 157 Posted Image

" Produsele ce se afla la lichidare de stoc/promotie se pot livra la pret redus exclusiv in limita stocului ITGalaxy.ro, cantitatea suplimentara se livreaza la pret intreg."

Asa e cand comanzi cu plata ramburs, te pot aranja bajetii.

Nice.
Păi si tu nu poti la rândul tău să aranjez băieții ca să îl pună frumos pe pachet la curier si să aștepți să te sune ca să îi ararnjezi la rândul tău ?

#72
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,118
  • Înscris: 06.12.2012

View PostYthrixium, on 14 noiembrie 2022 - 00:44, said:

Bai frate, astia de la itgalaxy sunt nebuni, am comandat mouseu cu 15 lei sau cat naiba era asus tuf la promotie, si ei mi-l livreaza din stoc furnizor cu 157 Posted Image

" Produsele ce se afla la lichidare de stoc/promotie se pot livra la pret redus exclusiv in limita stocului ITGalaxy.ro, cantitatea suplimentara se livreaza la pret intreg."

Asa e cand comanzi cu plata ramburs, te pot aranja bajetii.

Nice.

Tu ai comandat un mouse la 15 lei, iar ăia au zic că ți-l dau la 157? LMAO. Nu e OK.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate