Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Am primit produsele de BF (discutii generale)

* * * - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
210 replies to this topic

#199
addryanns

addryanns

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,496
  • Înscris: 31.07.2015
Cei care au călcat vreodată într-un depozit Someday nu cred că se miră.

#200
Ythrixium

Ythrixium

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,784
  • Înscris: 04.05.2010
Au bagat genius la 69(hehe) lei

Chiar daca nu mai ai livrare gratis la easybox pt comrnzile de 10 lei, deoarece au facut livrare minima gratis la easybox doar pt produse ce cumuleaza suma de 30 de lei, l-am luat, sa fie.

LE: Va apare voucheru de 30 lei reducere (de la 99 la 69 lei) cand bagati abonamentu in cos, oferta tine pana pe 30 noiembrie 23:59

Pe eMAG și Fashion Days, transportul este gratuit la easybox, poștă sau la showroom pentru comenzile de minimum 30 lei care conțin produse Genius, indiferent de valoarea totală a acestora.

Edited by Ythrixium, 22 November 2022 - 09:07.


#201
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,412
  • Înscris: 04.08.2010

View Postandreic, on 21 noiembrie 2022 - 23:31, said:

Emag cred ca a livrat deja ce tine de ei... intarziatii sunt firmele cu logistica slaba.
Hmm, nu știu ce să zic... Abia ieri seară mi-au predat și mie televizorul la curier, iar mâine va ajunge (pe 23 noiembrie). Ori am rămas eu printre ultimii ghinioniști, ori încă n-au terminat cu livrările.
Ce a fost la Easybox le-am primit a 3-a zi (duminică) și mi s-a părut că s-au descurcat bine (cel puțin în cazul meu), dar pentru ce a fost nelivrabil la Easybox mi s-au părut depășiți. Nu mă gândeam că nu livrează tot într-o săptămână, dar poate am eu standardele prea ridicate.

Edited by Cipry7, 22 November 2022 - 09:56.


#202
Tatarul

Tatarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 25.11.2012
Am si eu o banda de alergat care inca e in stadiul de plata acceptata si cel mai probabil ajunge pe 25. (cea care ar fi fost reducere wow, de la 2700 la 1500, ca apoi, incepand de sambata, sa fie pretul intreg 1700...)

#203
eolianu

eolianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,171
  • Înscris: 01.03.2010
Vina ca sa zic asa este de toate partile implicate. Vendor + curier. De exemplu comanda plasata pe 16. Termen livrare estimativ 18-19. Abia dupa 26 de ore emag a dat comanda catre curier si asta dupa ce au fost pistonati pe chat ca mai ramanea asa cine stie cat timp. Dupa alte 3 zile abia a ridicat curierul produsul de la emag... Termen (nu estimativ) curier cu livrare 21-22. Nici astazi nimic de la curier. Termenele de livrare de pe emag si inclusiv ale curierului sunt din alta lume. Stiu ca in mare sunt estimative si inteleg ca este perioada aglomerata dar sunt depasite cu mult. Mai mult te incurca. Nu ai nicio siguranta si nu se respecta nimic. Daca nu exista posibilitatea sa ridici personal produsul ( volum mare al acestuia) comandat nu ai ce sa faci , o lalai asa in speranta ca te nimeresti la un moment dat acasa sa preiei comanda.

Edited by eolianu, 22 November 2022 - 10:58.


#204
rogerdude

rogerdude

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 12.02.2005
Mda, multi cred ca e vorba de nerbadare din partea noastra.
Dar este vorba de a fi acasa pentru a primi coletul.
Eu am lucrat de acasa toata saptamana trecuta dar nu s-a livrat nimic.
De lunea asta pana pe 29 trebuie sa fiu la birou si ajung acasa pe la 17:30 , chiar nu stiu cum se va putea face livrarea.
Incerc cu un vecin.

Edited by rogerdude, 23 November 2022 - 08:05.


#205
Fuzz

Fuzz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 14.11.2018
Poti vorbi pe chat cu ei sa schimbe adreaa de livrare daca te ajuta si nu au plecat inca de la curier pe teren.

#206
GruVe51

GruVe51

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 27.10.2020
Nici mie nu mi-a ajuns tv-ul dar ma gandesc serios sa anulez si sa-l iau de la Orange, inca e la oferta. Sta de 3 zile in depozitul curierului.

#207
gompo

gompo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,237
  • Înscris: 19.07.2005

View PostGruVe51, on 23 noiembrie 2022 - 09:52, said:

Nici mie nu mi-a ajuns tv-ul dar ma gandesc serios sa anulez si sa-l iau de la Orange, inca e la oferta. Sta de 3 zile in depozitul curierului.
Astazi se livreaza TV-urile in Bucuresti.
M-au sunat mai devreme si tocmai am primit confirmarea prin sms.

#208
Tatarul

Tatarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 25.11.2012
Tocmai mi-a fost generata o factura pentru banda de alergat comandata de black friday, si cu ocazia asta s-a schimbat data estimata de livrare pana pe 26 in loc de 25 cum era estimat initial

Attached Files



#209
rogerdude

rogerdude

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 12.02.2005
Au venit si la mine ieri ultimele doua produse, o masa de bucatarie si una de cafea.
Astfel declar incheiat BF2022, cheltuieli totale 2227 lei.

#210
Marius19891989

Marius19891989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 09.01.2016
Suntem în 24 și eu tot mai am o comanda unde arata ca e plasata,cred ca o sa întârzie cu asta,nu e nici o tragedie dar ca idee an de an au livrat totul pana în termenul afișat de ei.

#211
andreyvsjoker

andreyvsjoker

    unProfessional Joker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,254
  • Înscris: 25.01.2007
Si mie s-ar putea sa imi intarzie un colet. A plecat deja dar vad ca astia de la Sameday la ultimele colete au intarziere de pana la 3 zile.
Pt mine nu-i graba dar e ciudat ca s-au organizat mai prost decat anul trecut.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate