Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema
 

divx bun si pe audio?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
netra

netra

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 580
  • Înscris: 31.10.2004
Salut , ma intereseaza sa stiu ce divx de pe piata noastra scoate bine pe audio (pt  mp3 si alte formate) am avut mai multe tipuri de divx si nu m-a multumit pe audio , acum am un elite 371x si cred ca moare blocul optic ca citeste cand vrea el , de aceea m-am gandit sa-l schimb si as vrea sa cumpar unul care reda bine si audio. In primul rand nu stiu ce chip are audio pe 24biti ( Mtk sau alt tip). Va rog frumos sa-mi spuneti care este mai bun si sa gasesc update la el.
Multumesc pt ajutor!

Edited by netra, 04 April 2006 - 17:15.


#2
netra

netra

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 580
  • Înscris: 31.10.2004
Am citit aproape o zi pe forum si m-am decis asupra unui divx care este construit cu chip zoran vaddis7, acum rugamintea mea este sa-mi spune-ti care divx-uri au acest procesor , eu stiu doua panasonic si orion 856 - 859, mai exista si altele?
Orion nu mai gasesc iar panasonic nu vreau pt ca nu are subtitrarea ok.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate