Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Gay

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
214 replies to this topic

#1
SauronTheFair

SauronTheFair

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 12.03.2006
Buna seara...

Nu stiu daca voi obtine efectul dorit, dar totusi doream sa vad cum reactioneaza lumea (normala) la cei ca noi gay. Sunt un adolescent (peste 16 ani) si urasc sa citesc lucrurile despre noi negative, asa ca va voi prezenta situatia mea. Provin dintr-o familie normala, cu parinti nici prea severi, nici prea libertini. Am si frati care sunt de orientare sexuala normala, dar totusi eu nu sunt. (Aici ma refer la intrebarea: "Ce orientare sexuala vor avea copiii care sunt crescuti dintr-un cuplu gay?") Eu nu am fost crescut de parinti gay, ci de parinti care vedeam ca se saruta intre ei. N-am fost agresat, n-am fost in nici un fel influentat de vreo experienta negativa sexuala din trecut, doar asa am fost.. de la varsta in care sexualitatea mi-a fost stabilita.

Nu fumez, nu beau, nu ma droghez, nu violez, incerc sa fac cat mai rau putin posibil si cat mai mult bine. Am vazut pe alt topic o chestie ce asocia orientarea mea sexuala neaparat cu chestiile astea.

Tineti minte, eu nu am sprijin moral din partea familiei.. ei nici macar nu stiu de mine. Daca v-ati putea imagina  un singur moment cum e sa fiti in locul nostru, atunci veti vedea ca nu e asa bine. Nu pot nici macar alaturi de prietenul meu sa ma tin de mana pe strada. Iata ca, totusi, lumea considera asta o ofensa capitala, ca de aici am putea ajunge la sex pe strada  :lol: .

Nu stiu chiar cum ne vede lumea. Dar stiu cum va vedem noi: aveti atatea avantaje ce le luati de-a dreptul. Nu stiti cat de important e tinutul de maini pe strada pentru noi... Sau un sarut de plecare...

Va rog, orice intrebari, insulte, comentarii despre noi aici sa le discutam. Poate ca, nu stiu, va voi lamuri cu ceva sau... :) orice... Totusi, bucurati-va ca aveti sprijinul familiei mereu. Eu ma multumesc cu o relatie la distanta, unul din fratii mei are iubita mereu aproape si nu apreciaza asta. De cate ori ma despart de iubitul meu, o strangere de mana grabita ca sa nu incepem sa plangem......

Cu stima,

Sauron The Fair

Edited by SauronTheFair, 12 March 2006 - 21:35.


#2
Danutz

Danutz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,645
  • Înscris: 05.05.2004
intoarce-te pe calea dreapta fiule ....

#3
SauronTheFair

SauronTheFair

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 12.03.2006
I-as zice asta asta unui drogat care vrea sa se sinucida, dupa ce si-a violat jumate de neam si-a intrat ilegal peste vecina de alaturi si a batut animalul de casa cu furtunul de la aspirator, iar fratele sta inchis pe balcon de 3 zile ca sa nu intre in furia lui, i-as zice sa se duca la biserica si sa-si caute un dumnezeu. Am facut cuiva rau?

Edit: Multumesc stimatului mufă pentru ca a mutat acest subiect unde ii era locul. :)

Edited by SauronTheFair, 12 March 2006 - 22:15.


#4
axxa424

axxa424

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 22.03.2003
Man, nu greșești dacă vei găsi liniștea sufletească...caută un preot adevărat, nu pentru a te duce pe calea bătută de toți ci de a te face să înțelegi ceva...

#5
bogdan7177

bogdan7177

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 05.10.2004
Ai specificat in postul tau ca ai frati ce au ORIENTARE SEXUALA NORMALA.
Sa inteleg ca si tu esti de acord ca orientarea ta sexuala e una anormala?

#6
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
sauron, sincer ... fa ce vrei frate ... e viata ta, e organu tau ... daca gasesti pe cineva care sa-ti imparta parerea, n-ai decat sa-ti urmezi drumul
sa nu te astepti sa poti sta in bratele prietenului pe o banca in parc prea curand ... toate gayfesturile astea fac mai mult rau decat bine pentru comunitatea homosexuala ... intr-un fel, sunt fac comunitatii cam ce face stufstocku pentru vama veche ... :death:

#7
SauronTheFair

SauronTheFair

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 12.03.2006
Ce sa inteleg? :)

#8
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Fiecare cu a masii! Nu te condamn, dar nici nu aprob ce faci, asa ca lasa-ma sa te las.

Cat despre raul facut, ai rabdare sa afle ai tai!

#9
SauronTheFair

SauronTheFair

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 12.03.2006
Bogdan, eu consider ca... normal = parerea majoritatii. Sunt de acord cu asta. N-am ce sa fac. Ma raportez la societate, nu la parerea mea. :)

Ah, Materium, ce i-ai face tu copilului tau daca ai afla ca e gay (Doamne fereste!)? L-ai omori? L-ai disconsidera? L-ai crede nedemn de viata? :)

Multumesc pentru suport, shobi.

Edit: Multi nu reusesc sa isi dea seama de valorile morale importante in viata. Ei nu deosebesc ce e bine de ce e rau. Nu stiu - eu doar iubesc. Poate ca o sa fiu condamnat in viata asta pentru asta sau cand voi pasi spre moarte, dar alta optiune nu am. Credeti-ma, am incercat.

Edited by SauronTheFair, 12 March 2006 - 22:27.


#10
bogdan7177

bogdan7177

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 05.10.2004
Dar relatii sexuale cu o femeie ai avut?

#11
axxa424

axxa424

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 22.03.2003

 SauronTheFair, on Mar 12 2006, 22:22, said:

Bogdan, eu consider ca... normal = parerea majoritatii. Sunt de acord cu asta. N-am ce sa fac. Ma raportez la societate, nu la parerea mea. :)
amice, raportează-te la conştiinţa ta...societatea noastră în general mănâncă rahat...
Nu cu societatea ai tu de a face...
După 15 ani de votat cu cine s-a votat, să nu aştepţi să te înţeleagă !!!

Edited by axxa424, 12 March 2006 - 22:27.


#12
cheloo emil

cheloo emil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2005
sper ca folosesti alifie :console: .

:photo:   Attached File  antigay.gif   26.66K   74 downloads

#13
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
sunteti bolnavi oamenilor.
ce va f... pe voi grija cu cine umbla el ? da, si mie imi creeaza repulsie imaginea a 2 barbati, dar nu cred ca e treaba voastra ce fac ei.

#14
baimalesi

baimalesi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 29.11.2005
Salut omule, este trist ce zici in legatura cu famila, nu mi-as dori sa fiu in locul tau.
As avea cateva intrebari, ma bucur ca ai avut curajul de a posta .
1 Te-ai nascut cu dorinta de a avea relati cu un alt barbat.
2 Dorinta ta de a intretine relatii sexuale, cu un barbat a aparut dupa o perioada de "normalitate" adica ai avut prietena si dintro data din cauza unei probleme in dragoste ai decis sa fi gay.
Ti-am pus aceste intrebari deoarece am avut un prieten foarte bun, care dupa o perioada lunga de timp petrecuta alaturi de fete, brusc omul sa schimbat, acum este gay.

#15
SauronTheFair

SauronTheFair

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 12.03.2006

 bogdan7177, on Mar 12 2006, 22:25, said:

Dar relatii sexuale cu o femeie ai avut?

Mi se face rau cand ma gandesc sa mai sarut o femeie cum sarut un barbat... Nu puteam suporta atingerile eiintime pe corpul meu...

 baimalesi, on Mar 12 2006, 22:29, said:

Salut omule, este trist ce zici in legatura cu famila, nu mi-as dori sa fiu in locul tau.
As avea cateva intrebari, ma bucur ca ai avut curajul de a posta .
1 Te-ai nascut cu dorinta de a avea relati cu un alt barbat.
2 Dorinta ta de a intretine relatii sexuale, cu un barbat a aparut dupa o perioada de "normalitate" adica ai avut prietena si dintro data din cauza unei probleme in dragoste ai decis sa fi gay.
Ti-am pus aceste intrebari deoarece am avut un prieten foarte bun, care dupa o perioada lunga de timp petrecuta alaturi de fete, brusc omul sa schimbat, acum este gay.

Pai... nu... atractia fata de persoane de acelasi sex a venit cu mult inainte de a avea o relatie cu o fata. Nu doream asta... am fost impins de ea, parca. Ma bucur nespus ca s-a terminat.

Multumesc, zuppy.

cheloo emil, nu stiu daca o sa gasesti atata placere in doar tinerea de mana a cuiva pe care o iubesti cum fac eu cu prietenul meu.

axxa, am vrut sa nu fiu nesimtit. Dupa aceea ma considera lumea ca fac ce vreau, ca sunt impotriva legilor societatii, etc..

Edited by SauronTheFair, 12 March 2006 - 22:35.


#16
cheloo emil

cheloo emil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2005

 SauronTheFair, on Mar 12 2006, 22:30, said:

Mi se face rau cand ma gandesc sa mai sarut o femeie cum sarut un barbat... Nu puteam suporta atingerile eiintime pe corpul meu...






pana aici :puke:  .....deja mi-ai facut scarba.....

#17
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
numa incetisor ;)

#18
SauronTheFair

SauronTheFair

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 12.03.2006
Imi cer scuze, cheroo emil...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate