Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 

YouTube Music şi YouTube Premium.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
378 replies to this topic

#91
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,851
  • Înscris: 07.07.2009

View Posteminemscu, on 05 iunie 2020 - 21:09, said:

Da, pana vor renunta la ea. Si asta va fi in viitorul f apropiat.
Google Play Music is going away soon

While you may not have used Google Play Music as a YouTube Premium member, we wanted to keep you updated on upcoming changes to your provided services. Between October and the end of this year, access to Google Play Music will be removed permanently. Read on to learn more about the upcoming changes affecting Google Play Music and more.

Music Manager and uploads
Uploading and downloading music with Music Manager will be discontinued starting in 30 days. But don’t worry – you can always upload your personal music collection to YouTube Music or download your existing tracks via Google Takeout.
Music store on Google Play
Starting in 30 days, the Music store on Google Play will go away. It won’t be possible to purchase music on Google Play anymore, and all pre-orders will be canceled.
Thanks for being a loyal YouTube Premium member. If you have questions, we’re here for you. Check out our support resources.

Edited by KLM2009, 05 September 2020 - 13:59.


#92
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 11.08.2019
Mie-mi pare rău că dispare partea de vânzare de mp3 la 320kbps fără DRM. Există vreun alt site de încredere? Pe Tidal prețurile sunt duble...

#93
Vergu

Vergu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 15.11.2013
Buna.... Am si eu o problema. Am cautat dar raspunsul pare a fii negativ.
Deci... Am incarcat un clip pe YT pe data de 4 septembrie dar a fost privat pt ca asa s-a dorit... Azi mi-au zis sa-l fac public iar in lista videoclipuri a contului apare pe prima pozitie. Trebuie sa-l ordonez pe data de 4 septembrie... Aveti idee daca e posibil. Pe forumuri de YT nu am gasit raspuns pozuitiv... Multumesc

#94
wasssu

wasssu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 17.09.2004
Are cine un loc liber pentru Premium Family? Sau daca e cineva interesat de unul nou cu 5 membri anuntati-ma. Mersi

#95
temporarysnooze

temporarysnooze

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,293
  • Înscris: 11.08.2020
Cum scap de nenorocirea asta de nu ma lasa sa ascult fara inrerupere?! E vreo setare pe undeva? Multumesc

#96
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,588
  • Înscris: 11.02.2016
Stie cineva cum pot face ca YouTube sa se "certe" cu YouTube Music?
Cand dau like la o melodie fara videoclip pe youtube music aceasta apare la clipuri apreciate pe youtube. Problema e ca atunci cand vreau sa ma uit la videoclipuri muzicale imi sunt recomandate si melodii fara videoclip.
Pe yt music am gasit cum sa nu mi mai arate aprecierile de pe youtube dar in sens invers nu functioneaza, aprecierile de pe youtube music apar pe youtube.

#97
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,108
  • Înscris: 13.07.2008
Conturi diferite????

#98
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,588
  • Înscris: 11.02.2016
Luasem premium și ziceam sa ma bucur de ambele platforme dacă tot plătesc aia ~7 lei/luna :P

#99
GT_Xpress

GT_Xpress

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 18.07.2018
De cand am luat Youtube Music Premium, am vrut sa descarc un album prin intermediul  Media Human Youtube to MP3 Converter si imi tot spune ca este nevoie de  abonament Music Premium. Alte melodii pot descarca fara probleme.  Repet, deja detin Music Premium.

#100
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,590
  • Înscris: 26.12.2015
O fi vreo eroare. Pe mobil/PC?

Edited by Cosmin_Andrei, 08 November 2021 - 05:16.


#101
temporarysnooze

temporarysnooze

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,293
  • Înscris: 11.08.2020
Se prosteste YouTube; scoate dislike-urile!Posted Image Daca apreciam ceva la youtube era ca erau umpic mai permisivi cu libera exprimare. Luna viitoare parasesc premium; muzica numa pasioneaza iar reclamele nu sunt o problema; oricum le blocam si cand eram pe free

Edited by temporarysnooze, 11 November 2021 - 20:08.


#102
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 11.08.2019
Nu le scoate, doar contorul îl scoate. Poți da dislike în continuare, dar numărul e văzut doar de uploader.

#103
horatziu

horatziu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,012
  • Înscris: 03.11.2006
Salut. Mai merge împărțit cu prietenii? Sunt ceva setări speciale care trebuie făcute?

#104
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Merge împărțit daca împarți contul Google. Nu cred că ai voie legal, dar nu cred că îi pasă cuiva din perspectiva asta, suntem totuși în țara pirateriei.

#105
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,590
  • Înscris: 26.12.2015
În ce sens "împărțit" cu prietenii? Același cont Google pe mai multe dispozitive sau pachetul de familie? Dacă te referi la pachetul de familie, nu trebuiesc făcute "setări speciale" . Creatorul grupului trimite o invitație pe adresa de e-mail a persoanei respective, iar dacă acesta o acceptă, este adăugat automat în grup, în limita a 6 persoane.

#106
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Da, dar nu are sens sa faci asta. Faci un cont Google nou pe care îl dai și altora și plătești garantat mai puțin.

Și îl împarti și cu 20 de pers fara probleme

#107
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
O solutie mai eleganta daca vrei sa platesti mai putin e India sau Argentina, aproximativ 7 lei/luna in banii lor. Iti trebuie doar un vpn cand activezi.

#108
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Pentru India/Argentina pe langa VPN trebuie si un card pe acea tara. Posibil doar cu Revolut (din ce stiu)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate