Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...
 Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 

Samsung S9 vs Samsung A40/A50/A60

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
jon31

jon31

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 777
  • Înscris: 12.12.2014
Am revenit eu la a40. Data trecuta l-am avut pe albastru iar acum l-am cumparat pe negru. Culmea ca acum mi se pare ca nu sta chiar asa rau cu semnalul ca cel pe albastru. La fel si bateria,parca tine mai bine. In orice caz,la utilizare medie te tine lejer o zi. La camere nu ma pronunt ca nu le folosesc decat f f rar. Tel se misca f bine iar aspectul e super fain plus ca e micut desi are display de 5,9! Sunt hotarat sa il tin cat mai mult.

#20
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,400
  • Înscris: 04.05.2017
Posibil sa fi nimerit tu un model dintr-un lot prost , e clar ca la cate scot pe banda nu sunt testate toate asa bine decat pe repede inainte.
Am comandat si eu unul (A40) pe negru , eu mai detin un xz2 compact un high end 2018 , dar nam garantie si a suferit ceva socuri , prefer sa scap de el cat inca este functional....
Oricum nu foloseam decat la 30% cat poate telefonul , jocuri nu , decat socializare, browsing, si rar filme Netflix, cea ce evident poate si un A40 fara probleme, iar pe jocuri am observat ca sta bine....

Edited by Cristy0007, 25 August 2019 - 02:08.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate