Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch
 Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Prima World HD
 Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...
 Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!
 

FCSB

* * * - - 12 votes
  • Please log in to reply
3799 replies to this topic

#3619
KloppToKop

KloppToKop

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 03.03.2017

View PostStarSteel, on 21 aprilie 2024 - 17:44, said:

Poate aveti treaba prin ligile inferioare si ati gresit topicul, cand ajungeti pe aici sa stergeti mucii de la nas.....e sarbatoare in perioada asta, a venit in sfarsit titlul 27! Posted Image


Am corectat eu echipele despre care vorbesti.....echipe infiintate in sec.21, noi noute, una extrem de prostuta! Posted Image

Unde sunt celelalte 26? La voi in saivanul din Berceni? Aveti cumva vitrina de trofee, voi club fara stadion? Cand te duci la gigi la palat sa vezi trofeul, sa nu te intristezi cand o sa scrie pe el "SC FC FC Fotbal Club FCSB SA".

Apropo, peste 3 luni o sa va stregeti lacrimile de la ochi dupa ce va bate Karagandy si Silkeborg prin primele tururi. Dupa, din 40jdemi iar o sa fiti 500 pe un stadion de 55000 sambata la ora 20:30.

#3620
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,023
  • Înscris: 11.07.2016
Sau poate nu...
Oi fi si tu vreun nostradamus cu cioc?

#3621
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,871
  • Înscris: 21.03.2020
Suferinta mare, eu ii inteleg... Posted Image

#3622
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,484
  • Înscris: 20.02.2008
Sa te tot lauzi cu 20 de campionate luate doar pentru ca... Ceausescu... mi se pare atat de comunist. Posted Image

Edited by ioppo, 21 April 2024 - 18:46.


#3623
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,717
  • Înscris: 28.02.2010
Apar imagini dintr-un alt unghi la golul marcat de Steaua. De aici nu prea mai e aut deloc.

Attached Files



#3624
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,871
  • Înscris: 21.03.2020
Cand se arbitreaza corect turbeaza toti pretenarii lu Jiji... Posted Image

#3625
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,359
  • Înscris: 01.09.2012

 KloppToKop, pe 21 aprilie 2024 - 17:58, a scris:



Unde sunt celelalte 26? La voi in saivanul din Berceni? Aveti cumva vitrina de trofee, voi club fara stadion? Cand te duci la gigi la palat sa vezi trofeul, sa nu te intristezi cand o sa scrie pe el "SC FC FC Fotbal Club FCSB SA".

Apropo, peste 3 luni o sa va stregeti lacrimile de la ochi dupa ce va bate Karagandy si Silkeborg prin primele tururi. Dupa, din 40jdemi iar o sa fiti 500 pe un stadion de 55000 sambata la ora 20:30.
Păi pe voi cine va bate băi panaramo ? ca și voi dacă vizitați  Europa tot în city-break mergeți . Vorbiți de alții da voi nu vă uitați la voi în curte  , rasa voastră de frustrați

Edited by Alex_23, 21 April 2024 - 18:59.


#3626
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,484
  • Înscris: 20.02.2008

View PostK-Bobby, on 21 aprilie 2024 - 18:47, said:

Apar imagini dintr-un alt unghi la golul marcat de Steaua. De aici nu prea mai e aut deloc.
Lasati, lasati. Nu mai conteaza acum. Fizica, logica, bunul simt... totul  spune ca nu are cum sa aibe piciorul stang acolo si sa loveasca o minge aflata la 10 cm mai in fata.

#3627
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,717
  • Înscris: 28.02.2010

View Postioppo, on 21 aprilie 2024 - 19:06, said:


Lasati, lasati. Nu mai conteaza acum. Fizica, logica, bunul simt... totul  spune ca nu are cum sa aibe piciorul stang acolo si sa loveasca o minge aflata la 10 cm mai in fata.
Daca tu nu ai jucat fotbal niciodată, te cred.
Ai aici cel mai bun exemplu de un gol marcat perfect valabil.

https://youtube.com/...-fw8bafPi9NKlux

#3628
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,321
  • Înscris: 06.07.2007

View PostKloppToKop, on 21 aprilie 2024 - 17:58, said:


Apropo, peste 3 luni o sa va stregeti lacrimile de la ochi dupa ce va bate Karagandy si Silkeborg prin primele tururi. Dupa, din 40jdemi iar o sa fiti 500 pe un stadion de 55000 sambata la ora 20:30.
Asta e consolarea la faptul ca voi jucati doar amicale an de an?
Ceva de genul: nu conteaza ca sunt rupt in gura de foame si am o pereche de pantaloni gauriti la viata mea. Important e ca vecinul manaca doar gratare nepermitandu-si caviar.

#3629
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,484
  • Înscris: 20.02.2008

View PostK-Bobby, on 21 aprilie 2024 - 19:11, said:

Daca tu nu ai jucat fotbal niciodată, te cred.
Ai aici cel mai bun exemplu de un gol marcat perfect valabil.

https://youtube.com/...-fw8bafPi9NKlux
Unde are japonezul piciorul de sprijin? La ce distanta fata de piciorul de fecesebist?

#3630
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,717
  • Înscris: 28.02.2010

 ioppo, pe 21 aprilie 2024 - 19:23, a scris:


Unde are japonezul piciorul de sprijin? La ce distanta fata de piciorul de fecesebist?
Eu zic sa te uiți la minge. O vezi cat e ieșita afara? Atata timp cat mingea are 0.1mm pe linie e gol valabil. Tu poți sa îl imi zici ca mingea aia in aer nu e pe linie, la meciul de aseara? Iti zic eu, nu poți, pentru ca nu avem destulă tehnologie.

Edited by K-Bobby, 21 April 2024 - 19:29.


#3631
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,484
  • Înscris: 20.02.2008

View PostK-Bobby, on 21 aprilie 2024 - 19:28, said:

Eu zic sa te uiți la minge. O vezi cat e ieșita afara? Atata timp cat mingea are 0.1mm pe linie e gol valabil. Tu poți sa îl imi zici ca mingea aia in aer nu e pe linie, la meciul de aseara? Iti zic eu, nu poți, pentru ca nu avem destulă tehnologie.
Tehnologie nu avem. Ca nu exista interes... si iar ajungem la branza de cioban.
Dar logica imi spune ca daca piciorul de sprijin e aproape pe linie... mingea lovita cu dreptul nu are cum sa fie in teren. Nici macar 1 mm.

#3632
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,717
  • Înscris: 28.02.2010

 ioppo, pe 21 aprilie 2024 - 19:46, a scris:


Tehnologie nu avem. Ca nu exista interes... si iar ajungem la branza de cioban.
Dar logica imi spune ca daca piciorul de sprijin e aproape pe linie... mingea lovita cu dreptul nu are cum sa fie in teren. Nici macar 1 mm.
Si eu ți-am dat o imagine mai sus cu un alt unghi unde pare pe linie. Nu putem stii 100 % pana nu o sa avem Var ca in alte tari si cu tehnologia de pe linie.

#3633
Music-Box

Music-Box

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,104
  • Înscris: 16.02.2017
Nu a ieșit, se vede si aici ca nu a depașit linia.

Attached Files


Edited by Music-Box, 21 April 2024 - 20:09.


#3634
BT66

BT66

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 03.01.2015
Domnilor, doamnelor si domnisoarelor! Sa admitem ca golul egalizator a fost in urma unei centrari cu balonul rotund iesit in spatele liniei de fund dar cu intrarea la rupere asupra lui Coman, ce facem? Suntem chibiti si este de inteles sa ne aparam echipele dar haideti sa stam stramb si sa judecam drept!
Acum cate ceva despre domnul Shucu, este exact ca GgB, un individ plin de el dar rupt in cu.r, cand primeste cadouri este sfant, cand se considera nedreptatit turuie vrute si nevrute la tembeliziunea casei (digiprost) sau alte emisiuni care-i acorda atentie. Problema este ca tembeliziunile si prostimea il vad ca salvatorul si modelul fotbalului profesionist mioritic. Fals, este doar un dulgher care se diferentiaza de restul doar prin faptul ca-si da pupici live cu doamna Diana si ca este photoshopat in poze

#3635
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,717
  • Înscris: 28.02.2010

 Music-Box, pe 21 aprilie 2024 - 20:08, a scris:

Nu a ieșit, se vede si aici ca nu a depașit linia.

Si eu zic ca aici a ieșit, dar VAR zice ca nu. Aici juca Japonia cu Spania la CM 2022,nu liga noastră de 2 lei.

Attached Files


Edited by K-Bobby, 21 April 2024 - 20:23.


#3636
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,484
  • Înscris: 20.02.2008

View PostK-Bobby, on 21 aprilie 2024 - 20:22, said:

Si eu zic ca aici a ieșit, dar VAR zice ca nu. Aici juca Japonia cu Spania la CM 2022,nu liga noastră de 2 lei.
Unde e piciorul de sprijin?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate