Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...
 Anulare Planului Urbanistic Zonal...

Flicker expunere drona noua

Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...
 Masinile cu volan pe dreapta - de...

Harta - apa minerala naturala

Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...
 RCS-RDS devine Digi Romania

Problema monitor

Ce software secure folositi pentr...

Tub flexibil retur combustibil tr...
 

Ferastrau sabie, acumulator BOSCH GSA 18 V-LI C

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
kreeper

kreeper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 17.10.2008
BOSCH GSA 18 V-LI C

Salut, are cineva asa ceva? Ce parere aveti de el ? Am nevoie pentru a taia lucruri care nu cer finete, exemplu: Sipci, garduri, copacei mici, crengi uscate la copaci mai mari.
Am luat in considerare si modelul cel mare de 2 maini, dar mi se pare prea greu si incomod. Asta de o mana il face usor de manevrat. Aveti si alte obtiuni / pareri?

Am gasit varianta solo pentru ca am 1 acumulator de 4Ah, 18V

Edited by kreeper, 03 April 2017 - 10:28.


#2
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,922
  • Înscris: 25.04.2006
Am un fierastrau sabie, doar ca cu fir. Eu nu m-as baza pe Boschul ala pentru taiat crengi de copaci mai groase decat mana. Daca nu ai o curte unde sa nu te poti descurca cu un prelungitor de 40 de metri, nu cred ca merita banii pe acumulator ca oricum nu are viata lunga, cel putin astea de la Bosch.

#3
kreeper

kreeper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 17.10.2008
Ai avut acumulatori de la bosch care au cedat in trecut?  Ca am un IXO mic de zbarnie dupa 6 ani :)

Acumulatorul de 18V e dinala din modelele noi cu CoolPack.. draci laci cica e mai bun ca celelalte din trecut.

Din ce reviewuri am vazut pe net, se descurca binisor si la chestii dificile, nu am copaci mai grosi ca mana , dar probabil ca conteaza ff mult lama.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate