Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat
 Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki
 Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...
 A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri

nume strazi
 

Conversie usd-ron-usd pentru card la BT? Ajutor...

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
FlorinAnt

FlorinAnt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 24.07.2016
Buna ziua. Am avut bani(USD) in contul paypal pe care i-am dat withdraw pe card care este in lei. Doresc sa cumpar cu banii optinuti inapoi de la un site in USD. Stie cineva ce rate de conversie exista la banca transilvania sau daca se poate face ceva pe viitor pentru a evita dubla conversie? Multumesc

#2
bluesnake

bluesnake

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 22.11.2006
Cred ca poti sa cumperi direct cu paypal, daca vanzatorul accepta. Asa ar fi cel mai usor.

#3
FlorinAnt

FlorinAnt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 24.07.2016

 bluesnake, on 29 ianuarie 2017 - 00:22, said:

Cred ca poti sa cumperi direct cu paypal, daca vanzatorul accepta. Asa ar fi cel mai usor.

Problema e ca nu accepta doar cu cardul .....iar pentru o suma mai mare comisioanele se aduna. Caut inca o solutie . Poate exista ceva card direct in USD...... ma gandesc ar fi cel mai optim sau daca se poate sa convertesc cardul din lei in USD. Multumesc

#4
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,265
  • Înscris: 22.05.2003
Mergi la banca deschizi cont in USD si ceri atasarea unui card USD acelui cont.

#5
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Singura bancă care îți oferea card Visa în dolari pe care puteai retrage din PayPal era City Bank care din păcate a vândut toate conturile rataților de la Raiffeisen și bucuria s-a terminat...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate