Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Ce v-a impins ?

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1
1ted

1ted

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 02.02.2006
- Cand aveam 7 ani mi-am luat si eu un calculator, si ma jucam eu frumos delta force 3... (ce era pe atunci, sims)... mai multe... pana am crescut, jocurile misto isi aratau freza la orizont. Uite asa am facut rost si de splinter cell (stiu ca ma credeti nebun ca vb in fiecare topic despre jocu asta dar imi place ff mult)... am facut rost de el, era vara si am jucat eu putin din el, a inceput sa-mi placa, am mai jucat, si tot asa pana l-am terminat. Dupaia a inceput mania, am inceput sa ma catar, sa urmaresc lumea seara pe la 9,10... sa sar, sa ne jucam de-a vati ascunselea noaptea... era super misto. Si acum sunt la fel ;) Pe voi ce joc si in ce fel va influentat sa va comportati de parca ati fi fost intr-o lume virtuala... practic, ce joc va hipnotizat ?? Daca a fost vre-unu'.

#2
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002
Minesweeper

#3
HolyGigi

HolyGigi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 30.06.2005
red alert 1, doom si heretic

Edited by HolyGigi, 07 February 2006 - 12:13.


#4
karabas

karabas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.10.2005
1ted ai abordat o temă la care eu am ce spune... e vorba despre joaca Hitman. Am trecut-o de mai multe ori și încă sunt bolnav după tot ce se petrece in ea, adica asasinări profesionale. Chiar visez să devin un hitman, să fiu un profesional in a scoate sufletul din om. După ce am jucat în joaca asta am vizionat mai nu toate filmele despre killeri. Am inceput să iubesc uciderile, dar nu ucideri simple, ce asasinări de oameni importanți pentru bani mari. Vreau să-mi cumpăr costum negru cu cămașă albă în linii si cravată roșie... vreau să-mi cumpăr acele două pistoale de calibru .44 și case-u cu armă cu lunetă. Vreau sa duc o viață solitară. Acum aștept cu nerăbdare partea a 4-a a jocii - Hitman: Blood Money, care o sa apară degrabă. Cred ca joaca asta pe mulți i-a influențat in acelaș mod, dar nu așa ca pe mine... și ce îmi place cel mai mult asta e soundtrack-u jocii. Demult caut albumul cu toate melodiile din joaca. El se vinde pe site... dee nu e pentru noi...

#5
Dark-Boy

Dark-Boy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 19.01.2006
Supaplex,Tarzan,Hercule

#6
Andrei221

Andrei221

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 04.02.2006
Destruction Derby :D si Vraly

#7
1ted

1ted

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 02.02.2006
Mie-mi plac jocurile stealh si reale. Jocurile ireale (halo 2, doom, serious sam 2, quake... toate astea) sunt jocuri absolut tampite, singuru' joc ireal da care e klumea e prince of persia... in sfarsit imi place la un joc sa ai mai multe optiuni de a termina o misiune recte hitman, poti sa-i omori pe toti aia si sa faci un macel imens ori o faci fara alarme si toate astea si in infiltrezi fara ca nimeni sa te simta. Sau spre exemplu intr-un joc e plictisitor sa o iei nu mai pe un drum, la splinter cell 3 (choas theory) am auzit ca e o misiune unde poti sa te infiltrezi intr-o cladire intrand in alta cladire si mergand, catarandu-te, tarandu-te si toate astea (modu' stealh) sau astepti la intrare niste garzi... le omori si ai intrat (modu' assault care mie nu-mi prea place) mie imi place sa termin o misiune frumos, repede si eficient, fara complicatii. Altfel daca nu o fac cum imi place mie o iau de la capat :D sau dau load pana imi place cum am facut. Si deobicei la orice joc ar fi imi place sa ma folosesc de toate armele pe care le am. Si apropo si mie imi place f mult Hitman.. daca nu ai vizitat site-ul lui intra pe link-u asta www.hitman.com... de abia astept sa apara Hitman: Blood Money, l-am terminat pe 3 pe 2 nu l-am terminat pt ca eram prea mic si nu stiam cum sa-i impusc pe aia :D iar pe unu am ajuns dedparte dar a trebuit sa dau un format.

#8
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Ce dreq.Peste tot unde vad 1ted dau de topicuri idioate deschise de dragul posturilor.

#9
denis.m

denis.m

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,002
  • Înscris: 23.02.2005

View Post1ted, on Feb 7 2006, 13:52, said:

Dupaia a inceput mania, am inceput sa ma catar, sa urmaresc lumea seara pe la 9,10...

ei te pot ajuta: http://www.psihotop.ro/index.html

#10
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
Va rog si eu pe unul dintre voi sa-mi explice de ce sunt deschise multe topicuri de acelasi user si de despre acelasi joc .....??
-1 ted puteai sa deschizi un topic si acolo puteai sa vorbesti cum te catarai si-i omorai si cadeai  side ce iti placea mult jocul acesta ...si nu mai stiu ce faceai tu pe acolo.
P.S. Mie nu imi place jocul asta...    
idem @arunescu

#11
jlcokb

jlcokb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 14.01.2006
Duke, Mortal Kombat Trilogy, C&C.

#12
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
call of duty INCOMINGGGGG

#13
denis.m

denis.m

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,002
  • Înscris: 23.02.2005

View Postjlcokb, on Feb 9 2006, 13:31, said:

Mortal Kombat Trilogy

aruncai cu harponul dupa oameni?

#14
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Nope, scuipa lumea pe strada, se credea Reptile!

#15
denis.m

denis.m

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,002
  • Înscris: 23.02.2005
sau umbla cu cuburi de gheata in buzunare?

#16
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015
karabas, get a life. or girl. or both.... :w00t:
du-te si pierde cateva ore la sectia de urgenta a unui spital mare, in care vin victime ale accidentelor de tot felul, scalda-ti ochii in sange inchegat si vezi dupa aia daca iti mai surade ideea de a fi "hitman" :death:
//edit:
1ted, e valabil si pentru tine :w00t:

Edited by i0nutzb, 14 February 2006 - 09:31.


#17
YoYo69ErS

YoYo69ErS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,100
  • Înscris: 02.05.2005

View Posti0nutzb, on Feb 14 2006, 09:30, said:

karabas, get a life. or girl. or both.... :w00t:
du-te si pierde cateva ore la sectia de urgenta a unui spital mare, in care vin victime ale accidentelor de tot felul, scalda-ti ochii in sange inchegat si vezi dupa aia daca iti mai surade ideea de a fi "hitman" :death:
//edit:
1ted, e valabil si pentru tine :w00t:

Don't be that harsh on him :nonobad: . Toti copiii au vise de genul asta, si cand fac buba si curge un pic de sange incep sa bazaie de aude tot cartierul.

#18
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005

View Postkarabas, on Feb 7 2006, 12:22, said:

1ted ai abordat o temă la care eu am ce spune... e vorba despre joaca Hitman. Am trecut-o de mai multe ori și încă sunt bolnav după tot ce se petrece in ea, adica asasinări profesionale. Chiar visez să devin un hitman, să fiu un profesional in a scoate sufletul din om. După ce am jucat în joaca asta am vizionat mai nu toate filmele despre killeri. Am inceput să iubesc uciderile, dar nu ucideri simple, ce asasinări de oameni importanți pentru bani mari. Vreau să-mi cumpăr costum negru cu cămașă albă în linii si cravată roșie... vreau să-mi cumpăr acele două pistoale de calibru .44 și case-u cu armă cu lunetă. Vreau sa duc o viață solitară. Acum aștept cu nerăbdare partea a 4-a a jocii - Hitman: Blood Money, care o sa apară degrabă. Cred ca joaca asta pe mulți i-a influențat in acelaș mod, dar nu așa ca pe mine... și ce îmi place cel mai mult asta e soundtrack-u jocii. Demult caut albumul cu toate melodiile din joaca. El se vinde pe site... dee nu e pentru noi...
You need some help...As soon as possible!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate