Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 

Paysafecard to Paypal !

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
georgebastanu6

georgebastanu6

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 17.03.2016
Nu stiu daca e "legal" sau nu sa deschid un asemenea topic si nu stiu daca a mai fost deci imi cer scuze in acest caz... Am nevoie urgenta sa-mi transfer banii de pe un cod paysafecard in contul de paypal. E vreo posibilitate non-scam ?? Am luat un scam saptamana trecuta si am pierdut 125 de lei !!!! Mare prostie am facut ca am avut incredere in primul site de pe google. Era de asteptat.., dar cand prostu isi asuma riscuri necalculate da cu capu.. asta e... Deci vreau sa stiu daca cunoasteti vreo modalitate de a face asta. Multumesc anticipat !

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,505
  • Înscris: 19.04.2009
Nu exista.

#3
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Incearca si al 2-lea site de pe google, daca nu merge, pe al 3-lea, pana te prinzi ca nu se poate direct, apoi intra pe site la paysafecard, unde ti se explica ce, unde si cum.
https://www.paysafec...aypal-bezahlen/

#4
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016
Modalitate fara riscuri nu exista.

Conform procedurilor AML  nici un site nu ar trebui sa accepte paysafe > paypal , payonner etc.

Doar sa te risti la un website vechi cu reviewuri bune si sa speri  , ca speranta moare ultima

Edited by Jammalan-the-Prophet, 27 May 2016 - 16:16.


#5
georgebastanu6

georgebastanu6

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 17.03.2016
Nu se poate cumva sa dau banii cuiva (online de inceredere ) si el sa mii puna pe paypal ?? Ideea e ca nu prea am lucrat cu paypal si nu stiu cum functioneaza.

#6
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Nu exista "website vechi cu reviewuri bune" care sa faca asa ceva, "oficial". Ca mai sunt unii, care contra unui comision gras, accepta banii paysafe, apoi iti transfera banii in paypal, e altceva. Singura solutie e paysafe-mastercard-paypal, dar nici asta nu tine peste tot.

#7
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 06.08.2015
te pot ajuta eu

#8
georgebastanu6

georgebastanu6

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 17.03.2016
Sau pot pune altfel problema. Ideea ca vreau sa cumpar un program pentru masa musculara. Probabil stiti despre ce e vorba. Programul este in format electronic. Daca vrea careva putem proceda in felul urmator. Pot sa va dau codul paysafecard si sa-mi cumparati programul (se poate cumpara doar prin card sau Paypal ), apoi mi-l trimiteti. O sa ramaneti si cu programul pe moca, dar eu nu am nimic de pierdut din asta... E cineva interesat ??

#9
georgebastanu6

georgebastanu6

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 17.03.2016
Am rezolvat cu gogosaru100. Om de incredere va garantez. Comision decent. Recomand. Se poate inchide

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate