Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Lucian Bute - cetateanul de "onoare"

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#37
alex1912

alex1912

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,428
  • Înscris: 28.06.2015

 anoniymus, on 27 mai 2016 - 12:04, said:

Ce repede dau unii cu rahat.
Daca era Cristiano ronaldo sau Messi , astia sunt starlete internationale, romanasul nostru pute ca nu e vedeta de rahat internationala, sau nu e vedeta de capatos si taraf tv.
Romania o tara de infecti frustrati si de non valori.
Asa si daca Bute a fost dopat ce?
Si sarapova a fost dopata...., si altii si care e problema pana la urma, aia nu sunt romani si trebuie aparati.

Cine arunca cu rahat? daca constat ca e un trisor ala nu e rahat, nu era rahat nici daca il critic din punct de vedere sportiv. Nu am aparat-o pe Sharapova cand a fost prinsa dopata, insa pot sa-i apreciez decenta de a recunoaste, nici pe Sakho (jucatori Liverpool) nu l-am aparat, dar ei macar au avut decenta sa accepte, chiar daca cel din urma a recunoscut tacit: necerand proba B.
Aruncam cu rahat daca il acuzam ca se dopeaza fara nicio proba. Daca nu e nicio problema ca a fost dopat (dupa captul tau...), care e problema ca politicienii ne fura de atatia ani? tu pe logica asta mergi, probabil faci matanii la Varan si astepti sa-ti vina randul dupa Gadea, Badea si compania.

#38
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005

 vubiv, on 27 mai 2016 - 10:31, said:

Un moldovean hot se pare Posted Image

Haideti domne' sa nu-l facem hot pana nu apare si confirmarea probei B.

Putina retinere, ce dracu...

#39
anoniymus

anoniymus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,463
  • Înscris: 18.10.2014

 neur0, on 27 mai 2016 - 12:24, said:

Mai lasă netul și pune și tu mâna pe Click! sau Can-Can...

[ http://www.showmania.ro/wp-content/uploads/2013/02/bianca-dragusanu1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

A produs ceva in viata ei ?
In afara de gonoree si ciuperci.
A inventat sange artificial, a creat o mana bionica, sau se ocupa cu filantropie ?

Edited by anoniymus, 27 May 2016 - 12:50.


#40
vubiv

vubiv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,687
  • Înscris: 18.02.2016

 Bucifon, on 27 mai 2016 - 12:44, said:

Haideti domne' sa nu-l facem hot pana nu apare si confirmarea probei B.
Putina retinere, ce dracu...
Parca sunteti ca politicienii...
Asteptati proba de sange ca la aia am aranjat sa nu mai iasa cu alcool Posted Image La etilotest instant cu suflatul e mai greu sa aranjezi sa nu indice cat trebuie Posted Image
Sau asteptati expertiza financiara ca la aia am aranjat sa nu mai iasa prejudiciu :D

Edited by vubiv, 27 May 2016 - 12:51.


#41
Annoying

Annoying

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,859
  • Înscris: 03.05.2014
Doroftei ce zice? 😄

#42
Rundas

Rundas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,006
  • Înscris: 22.07.2013
Nu ştiu de ce dar mie îmi miroase a făcătură treaba asta cu dopingul.

#43
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
Ieri a aparut o stire ca am fost testat pozitiv pentru o substanta interzisa dupa meciul cu Badou Jack. Nu am amanunte pentru ca nu ma primit inca rezultatul oficial al laboratorului folosit de catre comisia atletica din WASHINGTON.
Personal, eu sunt surprins si dezamagit de aceasta stire. Am o lunga cariera in spate si am fost testat anti-doping de zeci de ori fara sa am vreodata un test positiv.
conform protocolului va avea loc un nou test la esantionul "B" si voi astepta acest nou test inainte sa fac alte comentarii.
Nu am folosit niciodata substante interzise si sunt convins ca se va face lumina in acest dosar.


https://www.facebook.com/LucianBute/

#44
X-plane

X-plane

    ANTICOMUNIST.

  • Grup: Validating
  • Posts: 7,838
  • Înscris: 15.03.2006

 anoniymus, on 27 mai 2016 - 12:21, said:


Apropo cine e asta, ca eu n-am auzit de ea ?

Am auzit ca ar fi sora lui bute, pute, sau cum dracu ii spune lu' drogau' despre care discutați. :)


 neur0, on 27 mai 2016 - 12:11, said:




Cred că-i acordăm prea mare importanță unui tip a cărui ocupație de bază e să dea cu pumnul...

De ce nu l-am premia pe Vasile din Moeciu pentru că face cea mai bună brânză de burduf sau pe Bianca Drăgușanu că are cele mai mari silicoane?

Pe Nea Vasile care face brânza buna, chiar l-as premia,

Edited by X-plane, 27 May 2016 - 13:12.


#45
unic_jul

unic_jul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,804
  • Înscris: 13.08.2004
Nu mai are niciun rost sa astepte proba B sau C. E clar ca omul a vrut sa revina acolo sus, a inteles ca nu mai poate ca are o varsta si a zis ca daca ia si el niste medicamente interzise sa l ajute sa reziste in ring nu o sa bage nimeni de seama.
Ei uite ca ghinion ca l au prins. O sa revina dupa ce apare si proba B si o sa dea vina pe vreun medic, bucatar etc si gata  se termina povestea

#46
Rosebud09

Rosebud09

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,671
  • Înscris: 02.10.2009
Jalnic subiect, jalnice postari.
Voi cine va credeti?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate