Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Ford Focus Wagon sau Opel Astra K sports tourer

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

Poll: Ford sau Opel (53 member(s) have cast votes)

Ford sau Opel

  1. Ford Focus Wagon 1.0l (125CP) (26 votes [49.06%] - View)

    Percentage of vote: 49.06%

  2. Opel Astra K Sports Tourer 1.0l (105CP) (27 votes [50.94%] - View)

    Percentage of vote: 50.94%

Vote Guests cannot vote

#73
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017

View PostMihaitza07, on 31 ianuarie 2018 - 21:49, said:

Te intrebi cam prost.
Astia cu Logan de 1.0, 73 cp si 97nm nu-si mai fac atatea griji si tie nu-ti ajung 150cai ca esti la formula 1 pe circuit. E si normal sa fie mai ok 1.6 200cp fata de 1.4 150cp daca iei masina break plina de bagaje cu 4 oameni sa depasesti 5-6 masini cate o data sau scoti timp mai bun pe transfagarasean.
Mai dezgropi si topice de 5 luni cu intrebari idioate...
Un marlan poate fi usor recunoscut dupa cum se exprima.Daca crezi ca esti spiritual dand dovada de nesimtire, te inseli.
Care este problema ta ca dezgrop un topic de 5 luni?Scrie undeva, in regulamentul acestui forum ca nu este permis asa ceva?Tipule, nu ai chef de raspunsuri, nu te baga.
Am condus Logan cu 75 cai putere  iar in afara localitatilor, cand ii dai talpa, este o mizerie submotorizata.
Destui afirma ca in cazul Astrei K, cei 150 cai putere sunt doar pe hartie si nu se simt atunci cand ai nevoie de ei.

Edited by max_01, 01 February 2018 - 15:53.


#74
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Daca ii dai talpa si esti in a 5 a si vrei de la 70 la ora sa zbori rapid la 120 la ora , da e putoros din cauza ca soferul e .... da-i a 2 a si vezi ce vana are pana la 90 !

#75
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017

View PostBaxon, on 01 februarie 2018 - 15:56, said:

Daca ii dai talpa si esti in a 5 a si vrei de la 70 la ora sa zbori rapid la 120 la ora , da e putoros din cauza ca soferul e .... da-i a 2 a si vezi ce vana are pana la 90 !
Nu am avut asemenea experiente.Stiu cum sa exploatez eficient un autoturism.Si mai stiu ca dintrun rahat nu opoti sa faci bici cu care sa si pusti.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate