Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...

Curatare tigaie

Alegere SPC sau parchet laminat -...
 Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?

Extreme cuponing este adevarata e...

Cum de convine unora sa cumpere p...
 Vanzatorul mașinii a plecat ...

RCA majorat in Bucuresti si Ilfov

OMV Petrom cumpara Renovatio

Sens unic pe strada Matasari (Buc...
 Bios vede dar nu afiseaza 32GB ra...

WWE - The Undertaker

Aș vrea sa merg la o cursa d...

Parola sistem DMR18
 

daewoo cielo cutie automata...

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
Emilix

Emilix

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 09.03.2016
Buna ziua,am o problema care imi da dureri de cap si nu gasesc pe nimeni in zona cu un cielo automat. Este un furtun care pleaca de la cutie si cred ca tre  sa intre undeva doar ca la masina mea atarna in bataia vantului :) daca imi poate spune cineva unde se duce acel furtun as fi recunoscator. Multumesc anticipat...:)

#2
robylup

robylup

    ala cu bateriile

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.483
  • Înscris: 27.11.2009
stai asa ca Nostradamus dorme, cand se trezeste, te sun.
Stiu ca sunt rau, dar pune si tu o poza ceva, spune mai exact de unde iese din cutie! Noi de unde sa stim de unde si pana unde?
Furtun din cutie? hmmm

#3
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.725
  • Înscris: 05.01.2007
Este un furtun de supraplin, nu intra nicaieri, il lasi liber pe sub masina. Important este sa il lasi acolo pt. ca altfel iti intra mizerie in cutie si o distrugi.


Fișier atașat  furtun.jpg   379,16K   92 download-uri cel incercuit cu rosu


ps:colegu robylup,initiatorul(oarea)fiind la prima ei(lui) postare,se accepta scuzele si nu se intra ca berbecu'n gard.Si tu ai fost asa la inceput,recunoaste.Posted image

Editat de Adi blondu, 09 martie 2016 - 13:01.


#4
robylup

robylup

    ala cu bateriile

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.483
  • Înscris: 27.11.2009

Vizualizare mesajAdi blondu, pe 09 martie 2016 - 12:42, a scris:

Este un furtun de supraplin, nu intra nicaieri, il lasi liber pe sub masina. Important este sa il lasi acolo pt. ca altfel iti intra mizerie in cutie si o distrugi.


Atașament furtun.jpg cel incercuit cu rosu


ps:colegu robylup,initiatorul(oarea)fiind la prima ei(lui) postare,se accepta scuzele si nu se intra ca berbecu'n gard.Si tu ai fost asa la inceput,recunoaste.Posted image
Recunosc, de asta am si recunoscut ca sunt rau :)

#5
Emilix

Emilix

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 09.03.2016

Vizualizare mesajrobylup, pe 09 martie 2016 - 12:30, a scris:

stai asa ca Nostradamus dorme, cand se trezeste, te sun.
Stiu ca sunt rau, dar pune si tu o poza ceva, spune mai exact de unde iese din cutie! Noi de unde sa stim de unde si pana unde?
Furtun din cutie? hmmm

scuze dar sunt nou pe forum-uri de obicei nu folosesc, dar intampin niste probleme cu aceasta masina si nu mai am pe cine sa mai intreb :) si multimesc pt raspuns Adi blondu, am scapat de o piatra de pe inima Posted image

#6
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.725
  • Înscris: 05.01.2007
Cu placere oricand. Posted image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate