Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

intrebare fancurier-incepator

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009
M-a contactat un vanzator pentru un produs postat pe olx, il vrea sa-l trimit prin curierat rapid gen fancurier,
a zis ca plateste el produsul+taxele postale eu nu trebuie sa platesc nimic doar sa ambalez produsul si sa-i chem pe cei de la fancurier sa mi-l ridice,
eu nu am nici-un sfant si va intreb pe voi daca e posibil asa ceva..pana acum am trimis colete ramburs doar prin POSTA ROMANA, dar acolo
am platit transportul eu, iar suma de ramburs am adunato cu taxele postale. Stima

#2
vj_click

vj_click

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 454
  • Înscris: 02.06.2009
Da, e posibil.

#3
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,057
  • Înscris: 10.09.2005
Normal că se poate. Faci comanda la ei pe site, în 5 minute vin. Cel puțin la mine așa au venit. Le zici că taxele le va suporta cumpărătorul și nu vei plăti nimic. Vei plăti totuși dacă la caz cumpărătorul nu va ridica pachetul și îți va veni retur.

#4
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,208
  • Înscris: 07.11.2006

View PostShieu, on 12 iunie 2015 - 11:45, said:

M-a contactat un vanzator pentru un produs postat pe olx, il vrea sa-l trimit prin curierat rapid gen fancurier,
a zis ca plateste el produsul+taxele postale eu nu trebuie sa platesc nimic doar sa ambalez produsul si sa-i chem pe cei de la fancurier sa mi-l ridice,.....


Pana la urma cine-i vanzatorul si cine-i cumparatorul?
Atentie totusi cum faci cu banii.

#5
OmulLLORT

OmulLLORT

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,756
  • Înscris: 06.09.2014
in 2015 nu stii sa trimiti un colet cu curierul...

#6
evz0906

evz0906

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 02.06.2015
Sau mai degraba mergi l depozit si trimite-l.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate