Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitionare laptop gaming

Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba
 Facultate

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume
 Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta
 Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 

Bla, bla, bla... nunta

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
Varul pare sa nu aiba pretentii. Iar, cu toate ca Viorel pare sa nu stie prea multe, cred ca varul va fi multumit atat timp cat va avea filmat tot, oricat de prost ar fi. Pur si simplu unii nu sunt prea interesati de nunta lor.

#38
wyo

wyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 17.04.2005
Mai sunt unii miri care se comporta ca neinteresati, ai tendinta de a trata si tu mai usor ceea ce faci, dar interesul explodeaza brusc dupa nunta si e posibil sa ai probleme, De-aia, indiferent ce mi se pare la miri, nu 'las garda" jos, imi fac treaba cat pot mai bine. Ma gandesc si ca materialul va circula pe la rude si prieteni si daca place, mai pica si de pe acolo comenzi.

#39
c_anicai

c_anicai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,286
  • Înscris: 25.01.2007

View PostvioreI, on 03 mai 2014 - 13:55, said:

Amicul meu face o nunta fara mari pretentii, ................. imi da o suma modica de numai 1000 lei ..............
Doar ca trebuie sa dau caseta la copiat ............., Multumesc.

Iti copii casetele, daca imi faci lipeala de nunti, sunt din zona Posted Image) ai pe PM datele mele de contact

Edited by c_anicai, 04 May 2014 - 11:57.


#40
vgabi

vgabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 07.08.2008
1000 lei filmare+editare pt zona aceea a țării e un preț f bun.
Mai rămîne și cu camera pe deasupra, nu e o afacere chiar rea iar dacă mai prinde o nuntă două e chiar in profit.

Edited by vgabi, 04 May 2014 - 12:00.


#41
c_anicai

c_anicai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,286
  • Înscris: 25.01.2007
am filmat anul trecut la acesti bani insa hd cu livrare doar sd. Tin la pastrare discurile bluray poate pe viitor mai iese ceva cu hd-ul insa slabe sperante. Asta e pretul de regula pe aici, filmare cat de slaba dar ieftina sa fie. Tot anul trecut am ramas intrigat de un eveniment filmat cu m40 si cica era ''cristal filmarea'' sau ceva de genul.

Nici nu stiu ce sa mai zic, sunt blocat pe hdv, multi vor full hd chiar 4k, iar altii inca filmeaza cu camerele vandute de colegii nostri ca depasite. Adevarul ca nu trebe vandut sculele vechi, pt o suma mica ne vindem si o parte din clienti.

Edited by c_anicai, 04 May 2014 - 12:29.


#42
leonard_222003

leonard_222003

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 10.07.2009

View Postc_anicai, on 04 mai 2014 - 12:19, said:



Nici nu stiu ce sa mai zic, sunt blocat pe hdv, multi vor full hd chiar 4k, iar altii inca filmeaza cu camerele vandute de colegii nostri ca depasite. Adevarul ca nu trebe vandut sculele vechi, pt o suma mica ne vindem si o parte din clienti.
Cine vrea 4k ? nici macar nu exista support pentru 4k, parca e un player de la sony dar e cu sticku sau de pe internet.
Eu cred ca FullHD mai tine anul asta si anul viitor lejer, poate in 2016 ar fi o problema sa mai tragi fullHD la nunti de la 1000 euro in sus.
Imi si imaginez clientul de 4k care doar ce si-a luat un TV capabil de asa ceva si vrea si nunta sa fie lacrima, ce se face cand cel care a investit foarte multi bani in scule 4k ii cere cat de 2-3 ori televizorul care poate l-a luat si in rate :).

#43
cosmin2216

cosmin2216

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.11.2006
Pretenas, Viorel. Vezi de treaba ta ca altii au investit mii de euro grele pentru filmari adevaratye. Te ai trezit si tu, hopa ca se fac bani la nunti...din filmari ca ale tale...bateti coasa prietene si cautati altceva de lucru ca vorbesti balarii.

#44
vgabi

vgabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 07.08.2008
Nu am putut să mă abțin. Așa ceva doar în Moldova.
Știrea completa aici http://www.libertate...ina-491974.html
Vă imaginați ce au simțit fotograful și cameramanul de la nuntă. Așa ceva...

Attached Files

  • Attached File  Miri.jpg   42.46K   28 downloads


#45
nirosbog

nirosbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,800
  • Înscris: 22.10.2005
Cred ca acesti oameni sunt de conditie simpla, de la tzara, insa foarte muncitori, de vreme ce au primit un utilaj ca cel din imagine, care depaseste cu mult valoare unui Mercedes de lux..Un utilaj ca ala vorbeste de la sine, in domeniul agricol.
Mai bine apari asa in lume decat cum a venit circarul ala cu barba la Eurovision.Posted Image

scuze de off topic.

Edited by nirosbog, 12 May 2014 - 10:33.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate