Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema
 

Configurare Router ASUS RT-N12E

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012
Salut Sofpedia !


   Am acest router de ~ 1 luna , la inceput l-am configurat a mers un timp  si din senin ''a pierdut setarile'' facute de mine . Apoi de pe laptop i-am facut update la firewall , el a dat restart si din acest moment nu mai functioneaza nimic . (se aprinde doar bec-ul   power si LAN ) .  Ce ma indrumati sa-i fac ?

PS: resetul din buton nu functioneaza

#2
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
service, direct. s-a mai discutat, asta, RTN10E, RTN10LX si RTN12LX pica pe capete.
o sa-ti fie inlocuit cu altul, care o sa pice si ala, la un alt interval de timp. sau chiar imediat.

Edited by dygey, 05 February 2014 - 15:20.


#3
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012

 dygey, on 05 februarie 2014 - 15:19, said:

service, direct. s-a mai discutat, asta, RTN10E, RTN10LX si RTN12LX pica pe capete.
o sa-ti fie inlocuit cu altul, care o sa pice si ala, la un alt interval de timp. sau chiar imediat.

 dygey, on 05 februarie 2014 - 15:19, said:

service, direct. s-a mai discutat, asta, RTN10E, RTN10LX si RTN12LX pica pe capete.
o sa-ti fie inlocuit cu altul, care o sa pice si ala, la un alt interval de timp. sau chiar imediat.
Ma gandeam eu , problema e ca am umblat in el . Se poate sa am noroc sa mi-l repare cineva pe la vreun service dedicat it ?

#4
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
cum ai umblat in el? :huh:
n-aveai ce repara tu p-acolo.


la nici un service nu cred ca ai sanse, e problema de main board la el, cand pica...
picat ramane. se inlocuieste produsul cu totul, nu sta nimeni sa le repare, cum se
reparau aparatele de radio si tv-urile pe vremuri. acuma, pentru un tub cinescopic
defect se da negatie pe produs, chiar daca e nou-nout.

#5
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012

 dygey, on 05 februarie 2014 - 17:45, said:

cum ai umblat in el? Posted Image
n-aveai ce repara tu p-acolo.


la nici un service nu cred ca ai sanse, e problema de main board la el, cand pica...
picat ramane. se inlocuieste produsul cu totul, nu sta nimeni sa le repare, cum se
reparau aparatele de radio si tv-urile pe vremuri. acuma, pentru un tub cinescopic
defect se da negatie pe produs, chiar daca e nou-nout.
M-am uitat asa mai mult de curios , am reusit si il duc la garantie , ca nu avea nici un sigiliu sau ceva de genul .

Multumesc de sfaturi , numai bine !

Edited by beku111, 06 February 2014 - 17:22.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate