Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Haine ieftine si de calitate

- - - - -
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#73
gykanes

gykanes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 06.06.2010

 LL13G, on 26 martie 2017 - 18:44, said:

A comandat cineva de la waikiki?
Am vazut pe site la ei ceva ce-mi place, dar la ei pe site scrie ca produsele sunt trimise din depozitul din Turcia si ca produsele sunt supuse taxelor vamale. Nu mi-e clar cum aflu care sunt aceste taxe vamale. customs.ro nu m-a ajutat

Poti incerca sa suni la un magazin din Romania sa vezi daca au produsul respectiv. Sa nu te mai complici cu vama si transportul.

#74
LL13G

LL13G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,521
  • Înscris: 08.08.2006

 gykanes, on 27 martie 2017 - 13:07, said:


Poti incerca sa suni la un magazin din Romania sa vezi daca au produsul respectiv. Sa nu te mai complici cu vama si transportul.
Nu il au.

#75
danbooks23

danbooks23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 07.06.2012

 alin84, on 18 martie 2014 - 12:01, said:

Inainte sa cumperi trebuie sa probezi. Nu ai cum sa-ti dai seama daca iti place ceva sau nu doar dintr-o poza.

Pentru pantofi casual recomand firma Stone Creek:  ultima achizitie

Pentru pantaloni merg pe Zara, Pull and Bear, si cateodata H&M dar numai dupa ce probez la greu. Aleg intotdeauna regular fit.

Geci cumpar foarte rar. ultima achizitie de la Zara (e mai k in realitate decat in poza Posted Image

Pentru camasi casual recomand cu caldura firma Cato. Pretul este in jur de 120 Ron, calitate foarte buna.
Eu cumpar si online. https://www.hainedevis.ro/ Imi place site-ul asta pentru ca au si tabele de marimi si, in plus, e si foarte usor sa apreciezi marimile la rochii.

#76
alx42

alx42

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,802
  • Înscris: 26.06.2014
io imi iau tricouri de pe Amazon.de
pun la filtre marimea, "vandut de Amazon" si pret sub 10 euro si apoi aleg din alea din "addon programme" 3-4-5 euro bucata si cu niste recenzii pozitive. io zic ca is ieftine.
si calitatea mi se pare foarte ok

#77
danbooks23

danbooks23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 07.06.2012

 Streetmaniac1, on 14 decembrie 2013 - 16:45, said:

Salut. Unde se gasesc haine ieftine si de calitate in Bucuresti? Cele din mall-uri nu prea sunt nici una nici alta.


Eu iti recomand https://www.bogas.ro/ Au preturi foarte mici o o gramada de modele! Trebuie sa gasesti ceva sa-ti placa. Spor la cumparaturi Posted Image

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate