Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 

Haine ieftine si de calitate

- - - - -
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#73
gykanes

gykanes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 06.06.2010

 LL13G, on 26 martie 2017 - 18:44, said:

A comandat cineva de la waikiki?
Am vazut pe site la ei ceva ce-mi place, dar la ei pe site scrie ca produsele sunt trimise din depozitul din Turcia si ca produsele sunt supuse taxelor vamale. Nu mi-e clar cum aflu care sunt aceste taxe vamale. customs.ro nu m-a ajutat

Poti incerca sa suni la un magazin din Romania sa vezi daca au produsul respectiv. Sa nu te mai complici cu vama si transportul.

#74
LL13G

LL13G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,520
  • Înscris: 08.08.2006

 gykanes, on 27 martie 2017 - 13:07, said:


Poti incerca sa suni la un magazin din Romania sa vezi daca au produsul respectiv. Sa nu te mai complici cu vama si transportul.
Nu il au.

#75
danbooks23

danbooks23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 07.06.2012

 alin84, on 18 martie 2014 - 12:01, said:

Inainte sa cumperi trebuie sa probezi. Nu ai cum sa-ti dai seama daca iti place ceva sau nu doar dintr-o poza.

Pentru pantofi casual recomand firma Stone Creek:  ultima achizitie

Pentru pantaloni merg pe Zara, Pull and Bear, si cateodata H&M dar numai dupa ce probez la greu. Aleg intotdeauna regular fit.

Geci cumpar foarte rar. ultima achizitie de la Zara (e mai k in realitate decat in poza Posted Image

Pentru camasi casual recomand cu caldura firma Cato. Pretul este in jur de 120 Ron, calitate foarte buna.
Eu cumpar si online. https://www.hainedevis.ro/ Imi place site-ul asta pentru ca au si tabele de marimi si, in plus, e si foarte usor sa apreciezi marimile la rochii.

#76
alx42

alx42

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,802
  • Înscris: 26.06.2014
io imi iau tricouri de pe Amazon.de
pun la filtre marimea, "vandut de Amazon" si pret sub 10 euro si apoi aleg din alea din "addon programme" 3-4-5 euro bucata si cu niste recenzii pozitive. io zic ca is ieftine.
si calitatea mi se pare foarte ok

#77
danbooks23

danbooks23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 07.06.2012

 Streetmaniac1, on 14 decembrie 2013 - 16:45, said:

Salut. Unde se gasesc haine ieftine si de calitate in Bucuresti? Cele din mall-uri nu prea sunt nici una nici alta.


Eu iti recomand https://www.bogas.ro/ Au preturi foarte mici o o gramada de modele! Trebuie sa gasesti ceva sa-ti placa. Spor la cumparaturi Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate