Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...
 Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon
 Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!
 La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk
 

Angajare Dedeman

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
26 răspunsuri în acest subiect

#19
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.730
  • Înscris: 24.10.2005

View PostA10, on 27 mai 2013 - 18:32, said:

PS Patronul este moldovean di la Bacau uăiiii Posted Image))

Si are vreo relevanta ca cei doi frati care detin Dedeman sunt stabiliti in Bacau ? Ori mai relevant este ca au reusit sa devina numbarul 1 in fata unor giganti din afara ?

Stiu cum a inceput afacerea, aveau niste magazine mici in Bacau in care vindeau cam orice. Incetul cu incetul au reusit sa transforme totul intr-o afacere de success.
Si bravo lor, sunt putini aia care reusesc sa ajunga la un asemenea nivel la noi in tara.

Editat de chaosss, 27 mai 2013 - 23:33.


#20
andrey_net

andrey_net

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 910
  • Înscris: 20.11.2008
_________________________Se poate sterge_______________________

Editat de andreyfitza, 27 mai 2013 - 23:33.


#21
m1rceaor

m1rceaor

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 660
  • Înscris: 16.05.2013

View Postchaosss, on 27 mai 2013 - 23:27, said:


Stiu cum a inceput afacerea, aveau niste magazine mici in Bacau in care vindeau cam orice. Incetul cu incetul au reusit sa transforme totul intr-o afacere de success.
Si bravo lor, sunt putini aia care reusesc sa ajunga la un asemenea nivel la noi in tara.


+1 la asta

Dedeman e un business construit sanatos , un business de succes avand la baza capital autohton.

Un model pentru antreprenorii romani.

#22
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 13.08.2010
E frumos Dedeman. Dar nu inteleg de ce nu i-au dat un nume romanesc. Dedeman suna nemteste.

#23
LL13G

LL13G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.521
  • Înscris: 08.08.2006

View Posttzaq93, on 09 iunie 2013 - 14:56, said:

E frumos Dedeman. Dar nu inteleg de ce nu i-au dat un nume romanesc. Dedeman suna nemteste.
Numele provine de la prenumele celor 3 care au pus afacerea pe picioare, S-a nimerit sa sune nemteste si le-a prins bine.

"Cu ocazia interviului, am aflat şi de la ce vine numele Dedeman. „De la iniţialele numelului meu, al soţiei şi al fratelui: Dragoş, Denisa şi Adrian. Am introdus un M pentru a face legătura. Se întâmplă ca Dedeman să aibă o rezonanţă germană“, spune Pavăl."

uite si cu sursa: http://www.capital.ro/detalii-articole/stiri/dedeman-a-folosit-criza-ca-pe-o-trambulina-pentru-a-deveni-no-1-153463.html

#24
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 13.08.2010
Mi se pare urat faptul ca simbolul lor e un caine cu casca de muncitor. Adica ii considera catei pe cei care lucreaza in constructii?

#25
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 3.581
  • Înscris: 15.10.2006

View Posttzaq93, on 12 iunie 2013 - 07:36, said:

Mi se pare urat faptul ca simbolul lor e un caine cu casca de muncitor. Adica ii considera catei pe cei care lucreaza in constructii?

Aia e mascota companiei....Utilizatorii de Linux sunt considerati pinguini?

#26
Maneleist

Maneleist

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 425
  • Înscris: 11.07.2009
Bună ziua/seara. vă rog să nu mă criticaţi pentru postarea anunţului pe un site de sfaturi si pareri. softpedia.ro si inca odata iertati-ma ca am deviat discutiile voastre cu anuntul meu. Sper ca imi intelegeti situatia mea. Am nevoie de cat mai multi bani pentru ochelari de dioptrie -12, -18 (Mieopie forte) m-am gândit că acest site este cel mai călcat de oameni şi că aşa am postat şi aici pentru. ca lumea văd mai repede pe acest site-ul. Dacă cunoaşteţi pe careva care are nevoie de un angajat vă rog să mă contactaţi prin e-mail. [email protected] Vă doresc o zi bună tuturora

Bună ziua.
Mă numesc Marian, am vârstă de 27 ani.
Caut loc de muncă: Full-Time / Part-Time.
Rog Firme / Societăţi să ia legătura cu mine cu privire la, "la împărţit de pliante, fluturase, reviste prin magazine, străzi sau la Metrou".
- Carrefour
- Cora
- LIDL
- Flanco
- Domo
- Mall-uri oriunde / Mega Mall Pantelimon
- Dedeman
- Kaufland
- Bricostore
- Mr.Bricolage
- ALTEX
- H&M
- ZARAL
- EONARDO
- MANGO
- Mega-Image / Shop & Go
- (Magazinul Unirea sau în Centru Vechi)
- METRO
- Auchan

#27
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.739
  • Înscris: 28.12.2008
Încearcă aici mai degrabă: http://forum.softped...icam-si-ajutam/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate