Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...
 Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon
 Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!
 La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk
 

Sony Ericsson Z800i

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#109
rvic77

rvic77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,129
  • Înscris: 03.12.2004

View PostArpi, on Nov 1 2006, 15:23, said:

Au inceput problemele mai serioase cu al meu Z800i sau au inceput sa ma enerveze mai tare (cred) dupa ce mi-au daruit cei de la cola un Nokia 3250.

Problema este ca din cand in cand si o data la cateva zile (3-4) ecranul telefonului la deshidere este rosiatic, cu capul in jos nu-si face refresh cum trebuie. dupa un restart totul revine la loc. Mai am o luna de garantie de fapt de azi mai sunt 28 de zile.
Oare se poate remedia problema. I-am formatat softul dar degeaba.  :( ce poate sa aibe? Sa se fi dus panglica de la ecran?
thx
Probabil, dar alt fir decat la mine. Eu am pierdut acoperirea, imaginea e ok  :D . Oricum de acum inainte ma feresc de telefoanele cu clapeta !

#110
misusumi

misusumi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,426
  • Înscris: 04.06.2006
Va salut

Am si eu un SE Z800i din decembrie 2005. L-am luat la oferta de la Connex (17 milioane la liber, 7 milioane cu 1 punct de fidelitate si 3usd/luna pentru 3G, in care intra 10 minute video gratis pe luna si 20 Mb trafic).
Nu am avut nici o problema cu el. 3G-ul nu l-am folosit decat rar (in deplasari pe la Iasi ori Bucuresti ca la mine nu este acoperire 3G) folosesc insa megabitii pentru messenger si e-mail, nu pe PC si direct pe telefon cu shMessenger si Flurry, pe care vi le recomand cu toata increderea.
Aplicatii java (arhive *.jar) care merg pe Z800i am gasit pe www.getjar.com si www.zedge.net.

As dori insa o carcasa noua si nu gasesc nicaieri. Stiti ceva despre asta ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate