Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Sony Ericsson Z800i

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#109
rvic77

rvic77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,129
  • Înscris: 03.12.2004

View PostArpi, on Nov 1 2006, 15:23, said:

Au inceput problemele mai serioase cu al meu Z800i sau au inceput sa ma enerveze mai tare (cred) dupa ce mi-au daruit cei de la cola un Nokia 3250.

Problema este ca din cand in cand si o data la cateva zile (3-4) ecranul telefonului la deshidere este rosiatic, cu capul in jos nu-si face refresh cum trebuie. dupa un restart totul revine la loc. Mai am o luna de garantie de fapt de azi mai sunt 28 de zile.
Oare se poate remedia problema. I-am formatat softul dar degeaba.  :( ce poate sa aibe? Sa se fi dus panglica de la ecran?
thx
Probabil, dar alt fir decat la mine. Eu am pierdut acoperirea, imaginea e ok  :D . Oricum de acum inainte ma feresc de telefoanele cu clapeta !

#110
misusumi

misusumi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,426
  • Înscris: 04.06.2006
Va salut

Am si eu un SE Z800i din decembrie 2005. L-am luat la oferta de la Connex (17 milioane la liber, 7 milioane cu 1 punct de fidelitate si 3usd/luna pentru 3G, in care intra 10 minute video gratis pe luna si 20 Mb trafic).
Nu am avut nici o problema cu el. 3G-ul nu l-am folosit decat rar (in deplasari pe la Iasi ori Bucuresti ca la mine nu este acoperire 3G) folosesc insa megabitii pentru messenger si e-mail, nu pe PC si direct pe telefon cu shMessenger si Flurry, pe care vi le recomand cu toata increderea.
Aplicatii java (arhive *.jar) care merg pe Z800i am gasit pe www.getjar.com si www.zedge.net.

As dori insa o carcasa noua si nu gasesc nicaieri. Stiti ceva despre asta ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate