Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...
 Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 

variante de masini sh din germania

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
21 răspunsuri în acest subiect

#19
AdelaTm

AdelaTm

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 251
  • Înscris: 27.08.2007
Cat este recomandat sa functioneze o masina?Cati ani?Nu cea mai cumpa,nici cea mai ieftina?Si cati Kilometri?Pana la urma la ce ne uitam la o masina;luata din afara,ca nu vreau Logan,nou nout,mi se pare,ca nam nici o siguranta,tabla mi se pare prea subtire,Astept pareri,Nu vrea nici sa polueze,la cati ani o scoate statul,ca e prea veche.Sau mai bine zis,gasim piese in Romania?Si la ce preturi?Ce se poate strica?

#20
Genesis

Genesis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.044
  • Înscris: 02.07.2007
loganul e mai sigur decat majoritatea masinilor de prin 2000. Te-ai uitat la testele euroncap macar? Loganul are 3 stele. Multe din masinile din jurul anului 2000 au 3 stele maxim sau mai putin, indiferent ca sunt Opel sau BMW. Cel din '98, serie 3, are o stea.

#21
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.185
  • Înscris: 11.07.2007
Nu te uita la cele mai mici preturi de pe mobile.de! Primele care iti apar in lista de rezultate sunt in general TEPE.

Si subscriu si eu la ce s-a scris mai sus:  NU GASESTI LA BANII ASTIA CEEA CE DORESTI TU! Mai strange bani sau mai redu din pretentii! :D

#22
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.922
  • Înscris: 25.04.2006
Nu tabla te salveaza de la moarte. Cand vine motorul peste tine in accident nu tabla conteaza ci cum a fost prins motorul ala de sasiu. EURO NCAP a revizuit normele undeva prin 2003 parca, asa ca ce avea 3 stele atunci sa zicem nu va optine 3 stele azi.

@dog_tractoras Se stie ca masinile se devalorizeaza cel mai mult in primii doi ani. Apoi pretul se stabilizeaza. Masina ta s-a devalorizat rapid pana la un pret psihologic dar foarte bun pentru o noua achizitie de 10000E. Probabil cei 10000E pe care i-ai dat s-au dus direct in contul unui dealer pentru achizitia de masina noua mai ales ca din ce stiu modelul tau de Vectra n-a prea fost apreciat prin Europa de vest.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate