Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...
 Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 

Sali de sport in diferite orase

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Sweet-Girl

Sweet-Girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 11.08.2006
In primul rand as dori sa mentionez ceva...daca mai exista un astfel de topic, rog moderatorul sa-l stearga...sunt de cateva minute inregistrata si...sper ca ma intelegeti... :unsure: Am deschis acest topic fiindca sunt interesata de acest lucru...Eu locuiesc in Deva si nu stiu daca exista vreo sala de fitnes aici... :down: Sper ca cineva ma poate ajuta...daca puteti, as prefera un raspuns prin PM...multumesc anticipat!  :)

#2
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
pagini aurii: (www.pa.ro)

FLAVI CONT S.R.L.
Domeniu:CLUBURI DE FITNESS

 
Adresa(e):Judet	Oras	Adresa
HUNEDOARA	DEVA	STR. VANATORILOR, Nr. 7, Bl. , Intr. , Et. , Apt. 
POBOX: 

  
 
Contact:Telefon(e)	Fax
0723/381888

o idee ar fi sa iei si unele ziare de publicitate la rasfoit si s-ar putea sa ai noroc ;)

#3
Sweet-Girl

Sweet-Girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 11.08.2006
Imi poate explica cineva va rog care e diferenta intre o sala de fitness si una de forta? Pe mine m-ar interesa una in care sunt diverse aparate, cum e banda de alergat... :)

#4
magic-gabi

magic-gabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,925
  • Înscris: 04.07.2006
fitness inseamna tonifierea musculaturii , arderea grasimilor , aerobica , etc... pe cand la sala de forta accentul cade cel mai mult pe dezvoltarea masei musculare/fortei si tonifierea muschilor . banda de alergat ar trebui sa fie in orice sala indiferent ca e de fitness sau culturism ... de obicei salile sunt si de fitness si de culturism B)

#5
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Aia de langa Casa de Cultura, din spate de la blocul turn, nu e cumva de fitness?

Edited by AlexIP, 01 September 2006 - 19:54.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate