Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...
 Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza
 Consumul in bord VS consumul la p...

PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...
 Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...

Anulare Planului Urbanistic Zonal...

Flicker expunere drona noua
 

just another headphone topic

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
dncrash

dncrash

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 499
  • Înscris: 20.05.2004
As vrea niste casti (preferabil akg ca`mi place brand`ul ^^) cu microfon, bunicele, care sa nu depaseasca 3 milioane daca se poate.
Vreau sa le folosesc in joace, la filme si la muzica (ascult rock).
Alta problema e ca prin .ro cel putin pe net nu prea am gasit mare lucru despre akg :(

#2
moticsak

moticsak

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 106
  • Înscris: 07.08.2005
Poate te mai razgandesti in privinta brandului, incearca RPC MV890 , poti sa le si probezi in magazin... :) :)
Eu am cumparat deja 28, pt toate statiile din club, sunt ok si chiar accesibile :)

#3
KITZU

KITZU

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 393
  • Înscris: 30.09.2003
RPC ce sunt? Made in China?
AKG e un brand f.serios din Germania care intra la egal cu Senheiser si altii. Nu stiu daca au si casti cu microfon. In general marcile de top au prostul obicei de a nu mai posta nici caracteristicile tehnice considerand ca oricum sunt din gama high-end si cine le cumpara cunoaste ce si cum. E drept ca au si casti mai ieftine care nu sunt chiar de top dar sigur suna mai bine ca marcile comerciale: Panasonic, JVC, Technics etc.

#4
adi3san

adi3san

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 26.11.2006
Roaga pe cineva sa-ti aduca de dincolo.. slabe sanse sa gasesti in Ro ... Si inca un sfat, daca vrei sa-ti cumperi ceva bun, iti recomanda doar AKG sau Sennheiser (alte margi bune nu se gasesc nici chiar in europa) .. vezi pe http://www.headphone...ones/full-size/ .
  Daca vrei niste AKG K240M second imi poti trimite un mesaj .. Vreau sa-mi fac upgrade la K601 sau 701. Atentie insa, sunt de monitorizare (au 600ohm, deci se vor auzi incet daca nu ai o sursa buna de semnal pentru casti). Cred ca la 60-65 euro ar fi un pret rezonabil ..

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate