Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 

Admob revenue

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Gabriel323

Gabriel323

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.08.2022
Salut comunitate! Lucrez la o aplicație gen cazino online și vreau sa implementez reclamele de la google admob,  cu recompensa în aplicație pentru userii care aleg sa urmărească clipurile. Întrebarile mele,  pentru cei care utilizează deja sau cunosc în amănunt,  ce remunerație voi primi pentru fiecare reclama văzută?  Este obligatoriu ca userul sa dea click pe videoul de 30 de secunde pentru a primi bani sau doar sa se uite la clip?  Mulțumesc anticipat!

#2
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
Nimeni nu îți va putea spune aceste sume niciodată. Ele diferă destul de mult de la țară la țară și uneori chiar și de la user la user.

Și când spun că diferă foarte mult, imaginează-ți că pentru un user din US poți lua și $30-50/1000 views, dar pentru unul din India nu ajungi nici la $1/1000 views. Oficial Google se laudă cu o medie de $30/1000 views, în realitate nu am văzut niciodată asta.

Eu îți recomand să treci prin documentația lor și vei afla tot ce vrei să știi: https://support.goog...f_topic=7383088

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate